2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B
Datum konání: 3.5.2011
Místo konání: Praha
Pořadatel: SK Kotlářka Praha
Výsledky zpracoval: Michal Krejčí
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka: měřeno elektronicky, časomírou OMEGA OSV3HE - software SCAN´O VISION
60 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  08.54 
2  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  08.72 
3  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  08.80 
4  Turnerová Nicoleta  005530  Atletický školní klub Mazurská  09.04 
5  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  09.16 
60 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Eliášová Kristýna  985323  Atletický školní klub Mazurská  09.67 
2  Pouchová Veronika  995530  Atletický školní klub Mazurská  09.70 
3  Koudelová Barbora  00  Spartak Praha 4 B  09.88 
4  Pluhařová Tereza  995419  SK Kotlářka Praha  10.01 
5  Pavlíková Alice  00  Spartak Praha 4 B  10.17 
6  Matoušková Klára  005724  Spartak Praha 4  10.42 
60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Karlík Lukáš  980921  SK Kotlářka Praha  08.65 
2  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  09.11 
3  Zuna Matěj  980404  SK Kotlářka Praha  09.18 
4  Michal Vojtěch  990729  Spartak Praha 4  09.42 
5  Dynybyl Vojtěch  980910  SK Kotlářka Praha  09.57 
60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hampel Hynek  990710  Atletický školní klub Mazurská  09.28 
2  Urban Jan  991008  Atletický školní klub Mazurská  09.45 
3  Picek Lubomír  00  Spartak Praha 4 B  10.01 
MS  Hošek Dominik  000105  SK Kotlářka Praha  DNP 
MS  Kvapil Daniel  990615  TJ Dukla Praha  09.65 
150 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Chvalovská Lea  985111  SK Kotlářka Praha  22.98 
2  Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  23.35 
3  Gemelová Karolína  985903  Atletický školní klub Mazurská  24.89 
4  Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  24.92 
150 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hudáková Kateřina  986218  Spartak Praha 4  23.79 
2  Ďedičová Markéta  00  Spartak Praha 4 B  24.34 
3  Lisá Magdaléna  985519  SK Kotlářka Praha  24.99 
150 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Jína Martin  000731  SK Kotlářka Praha  21.14 
2  Stewart Geron  980921  Spartak Praha 4  22.76 
3  Adamík Jakub  990207  Atletický školní klub Mazurská  25.07 
Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  DNP 
150 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  22.11 
2  Smrkovský Vít  990508  Atletický školní klub Mazurská  23.34 
3  Šach Matěj  990312  SK Kotlářka Praha  23.60 
4  Kopecký Tomáš  980128  Spartak Praha 4  24.23 
5  Dědek Vlastimil  00  Spartak Praha 4 B  25.25 
600 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Marková Edita  985312  Atletický školní klub Mazurská  1:52.90 
2  Fialová Johana  995731  SK Kotlářka Praha  2:14.43 
3  Římalová Karolína  986213  Atletický školní klub Mazurská  2:18.52 
4  Losincziová Veronika  995512  TJ Dukla Praha  2:21.13 
5  Králová Veronika  995623  SK Kotlářka Praha  2:24.61 
6  Nováková Kristýna  995905  Atletický školní klub Mazurská  2:26.97 
7  Uhlíková Petra  005509  Spartak Praha 4  2:27.41 
8  Fialová Karolína  996001  Atletický školní klub Mazurská  2:30.29 
9  Breznerová Kateřina  00  Spartak Praha 4 B  2:31.82 
10  Starková Johana  005425  SK Kotlářka Praha  2:32.88 
11  Šmídová Berenika  00  Spartak Praha 4 B  2:35.92 
12  Tomsová Laura  00  Spartak Praha 4 B  2:49.93 
MS  Marková Anežka  98  SK Kotlářka Praha  DNP 
600 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Mikula Martin  980921  TJ Dukla Praha  1:59.67 
2  Rubeš Vojtěch  980617  Spartak Praha 4  2:03.71 
3  Hoza Josef  980708  SK Kotlářka Praha  2:04.12 
4  Valsa Pavel  980616  Atletický školní klub Mazurská  2:06.04 
5  Friš Tomáš  990911  SK Kotlářka Praha  2:10.36 
6  Vaněk Martin  990408  Spartak Praha 4  2:17.83 
7  Kodiš Dominik  980730  TJ Dukla Praha  2:30.15 
MS  Slabý Lukáš  990206  SK Kotlářka Praha  2:18.46 
MS  Krč Jan  000925  SK Kotlářka Praha  2:19.79 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Jarešová Lucie  985505  SK Kotlářka Praha  11.01 
2  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  11.63 
3  Šimáková Lucie  996012  Spartak Praha 4  12.01 
4  Saranová Aylin  985706  TJ Dukla Praha  13.94 
5  Drtinová Zuzana  00  Spartak Praha 4 B  16.13 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  11.44 
2  Krátká Tereza  996121  Atletický školní klub Mazurská  13.05 
3  Svatková Radka  995901  Spartak Praha 4  14.17 
4  Šimková Alžběta  00  Spartak Praha 4 B  14.87 
Talianová Adéla  985301  Spartak Praha 4  DNP 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Mrázková Lucie  995501  Atletický školní klub Mazurská  13.18 
2  Uhrová Karolína  995426  SK Kotlářka Praha  13.53 
3  Janatová Kateřina  00  Spartak Praha 4 B  14.98 
MS  Tomášková Karolina  99  SK Kotlářka Praha  21.88 
60 m překážek/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Zuna Jan  980404  SK Kotlářka Praha  12.30 
2  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  12.32 
3  Hrdina Tomáš  990601  Spartak Praha 4  13.40 
4  Moska Tomáš  980306  SK Kotlářka Praha  13.93 
5  Blažek Daniel  00  Spartak Praha 4 B  16.52 
60 m překážek/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hoza František  980708  SK Kotlářka Praha  13.36 
2  Vondráček David  981030  Atletický školní klub Mazurská  13.41 
3  Trocino David  990921  Spartak Praha 4  16.13 
MS  Novotný Lukáš  990305  SK Kotlářka Praha  14.67 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  A - D´Ambrosca, Nemešová, Karlík, Jína  SK Kotlářka Praha  33.42 
2  B - Jarešová, Parásková, Jirásek, Zuna M.  SK Kotlářka Praha  34.22 
3  A - Smrkovský, Hampel, Baziková, Turnerová  Atletický školní klub Mazurská  34.30 
4  A - Hrdina, Kopecký, Hudáková, Kerbachová  Spartak Praha 4  35.48 
5  Vágner, Mikula, Semecká, Saranová  TJ Dukla Praha  35.83 
6  Koudelová, Dědičová, Ďedek, Picek  Spartak Praha 4 B  38.24 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  C - Chvalovská, Uhrová K., Zuna J., Klár  SK Kotlářka Praha  35.52 
2  B - Urban, Valsa, Houdová, Marková  Atletický školní klub Mazurská  36.10 
3  B - Matoušková, Šimáková, Rubeš, Michal  Spartak Praha 4  37.61 
4  D - Dudková B., Fialová J., Šach M., Hoza J.  SK Kotlářka Praha  38.30 
5  C - Svatková, Uhlíková, Stewart, Vaněk  Spartak Praha 4  38.93 
6  C - Adamík, Vondráček, Mrázková, Pouchová  Atletický školní klub Mazurská  42.74 
skok vysoký/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  1.41 
2  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  1.35 
3  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  1.26 
4  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  1.15 
5  Turnerová Nicoleta  005530  Atletický školní klub Mazurská  1.15 
6  Koudelová Barbora  00  Spartak Praha 4 B  1.10 
7  Pluhařová Tereza  995419  SK Kotlářka Praha  1.05 
8=  Pavlíková Alice  00  Spartak Praha 4 B  1.00 
8=  Eliášová Kristýna  985323  Atletický školní klub Mazurská  1.00 
10  Pouchová Veronika  995530  Atletický školní klub Mazurská  1.00 
Matoušková Klára  005724  Spartak Praha 4  0 
skok vysoký/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Karlík Lukáš  980921  SK Kotlářka Praha  1.31 
2  Zuna Matěj  980404  SK Kotlářka Praha  1.26 
3  Dynybyl Vojtěch  980910  SK Kotlářka Praha  1.20 
4  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  1.20 
5  Hampel Hynek  990710  Atletický školní klub Mazurská  1.15 
6  Urban Jan  991008  Atletický školní klub Mazurská  1.10 
MS  Kvapil Daniel  990615  TJ Dukla Praha  1.05 
Picek Lubomír  00  Spartak Praha 4 B  0 
Michal Vojtěch  990729  Spartak Praha 4  0 
skok daleký/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  4.34 
2  Jarešová Lucie  985505  SK Kotlářka Praha  3.93 
3  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  3.85 
4  Šimáková Lucie  996012  Spartak Praha 4  3.71 
5  Mrázková Lucie  995501  Atletický školní klub Mazurská  3.65 
6  Krátká Tereza  996121  Atletický školní klub Mazurská  3.48 
7  Saranová Aylin  985706  TJ Dukla Praha  3.28 
8  Uhrová Karolína  995426  SK Kotlářka Praha  3.16 
9  Šimková Alžběta  00  Spartak Praha 4 B  2.97 
10  Drtinová Zuzana  00  Spartak Praha 4 B  2.88 
11  Janatová Kateřina  00  Spartak Praha 4 B  2.88 
12  Svatková Radka  995901  Spartak Praha 4  2.74 
MS  Tomášková Karolina  99  SK Kotlářka Praha  3.32 
Talianová Adéla  985301  Spartak Praha 4  0 
skok daleký/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Zuna Jan  980404  SK Kotlářka Praha  3.90 
2  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  3.80 
3  Moska Tomáš  980306  SK Kotlářka Praha  3.60 
4  Trocino David  990921  Spartak Praha 4  3.22 
5  Hrdina Tomáš  990601  Spartak Praha 4  3.07 
7  Hoza František  980708  SK Kotlářka Praha  3.07 
7  Vondráček David  981030  Atletický školní klub Mazurská  3.02 
8  Blažek Daniel  00  Spartak Praha 4 B  2.92 
MS  Novotný Lukáš  990305  SK Kotlářka Praha  3.21 
vrh koulí 2kg/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  09.11 
2  Chvalovská Lea  985111  SK Kotlářka Praha  08.55 
3  Hudáková Kateřina  986218  Spartak Praha 4  08.27 
4  Lisá Magdaléna  985519  SK Kotlářka Praha  07.24 
5  Ďedičová Markéta  00  Spartak Praha 4 B  06.57 
6  Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  06.45 
7  Gemelová Karolína  985903  Atletický školní klub Mazurská  05.12 
vrh koulí 3kg/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kopecký Tomáš  980128  Spartak Praha 4  06.42 
Jína Martin  000731  SK Kotlářka Praha  06.42 
3  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  06.36 
4  Šach Matěj  990312  SK Kotlářka Praha  06.10 
5  Smrkovský Vít  990508  Atletický školní klub Mazurská  05.98 
6  Adamík Jakub  990207  Atletický školní klub Mazurská  05.62 
7  Dědek Vlastimil  00  Spartak Praha 4 B  05.48 
8  Stewart Geron  980921  Spartak Praha 4  05.25 
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Římalová Karolína  986213  Atletický školní klub Mazurská  34.21 
2  Nováková Kristýna  995905  Atletický školní klub Mazurská  31.12 
3  Marková Edita  985312  Atletický školní klub Mazurská  29.02 
4  Králová Veronika  995623  SK Kotlářka Praha  19.60 
5  Starková Johana  005425  SK Kotlářka Praha  18.51 
6  Tomsová Laura  00  Spartak Praha 4 B  18.36 
7  Fialová Johana  995731  SK Kotlářka Praha  17.56 
8  Šmídová Berenika  00  Spartak Praha 4 B  17.43 
9  Losincziová Veronika  995512  TJ Dukla Praha  16.90 
10  Uhlíková Petra  005509  Spartak Praha 4  16.02 
11  Breznerová Kateřina  00  Spartak Praha 4 B  11.65 
12  Fialová Karolína  996001  Atletický školní klub Mazurská  08.62 
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Vaněk Martin  990408  Spartak Praha 4  37.32 
2  Friš Tomáš  990911  SK Kotlářka Praha  35.65 
3  Mikula Martin  980921  TJ Dukla Praha  34.10 
4  Rubeš Vojtěch  980617  Spartak Praha 4  30.81 
5  Hoza Josef  980708  SK Kotlářka Praha  27.40 
6  Kodiš Dominik  980730  TJ Dukla Praha  18.50 
MS  Krč Jan  000925  SK Kotlářka Praha  33.80 
MS  Slabý Lukáš  990206  SK Kotlářka Praha  30.20 
Valsa Pavel  980616  Atletický školní klub Mazurská  0