I. kolo MPD ml. žactva - Přespolní běh - Skupina B
Datum: 23.3.2011
Místo: Divoká Šárka - Džbán
Ředitel: Mgr. Josef Jíčínský
Hlavní rozhodčí: Ferdinand Bort
Startér: Mgr. Josef Jíčínský
Pořádající klub: TJ Dukla Praha
Výsledky zpracoval: Mgr. Marek Zikl
Mladší žáci
poř číslo Jméno ročník Klub čas
1 50 Hampel Hynek 99 AŠK Mazurská A 6:02
2 58 Karlík Lukáš 98 SK Kotlářka 6:04
3 95 Jína Martin 00 SK Kotlářka 6:05
4 91 Panáček martin 98 SK Kotlářka 6:06
5 33 Stewart Geron 98 Spartak Praha 4 A 6:09
6 14 Mikula martin 98 TJ Dukla Praha 6:14
7 41 Nevole Tomáš 00 Spartak Praha 4 A 6:16
8 99 Zuna Matěj 98 SK Kotlářka 6:21
9 54 Vondráček David 98 AŠK Mazurská A 6:37
10 49 Beneš Štěpán 99 AŠK Mazurská A 6:38
11 27 Michal Vojtěch 99 Spartak Praha 4 A 6:43
12 190 Kodiš Dominik 98 TJ Dukla Praha 6:44
13 94 Fiš Tomáš 99 SK Kotlářka 6:45
14 53 Valsa Pavel 98 AŠK Mazurská A 6:47
15 37 Vaněk martin 99 Spartak Praha 4 A 6:52
16 96 Moska Tomáš 98 SK Kotlářka 6:54
17 26 Kopecký Tomáš 98 Spartak Praha 4 A 6:55
18 197 Vágner Tomáš 99 TJ Dukla Praha 6:56
19 199 Saw Tobiáš 00 TJ Dukla Praha 6:57
20 192 Knížek Roman 99 TJ Dukla Praha 6:58
21 28 Pavlice Filip 00 Spartak Praha 4 A 7:02
22 44 Picek Lubomír 00 Spartak Praha 4 A 7:11
23 97 Dřínek Adam 98 SK Kotlářka 7:14
24 47 Adamík Jakub 99 AŠK Mazurská A 7:14
25 98 Vízner Vít 00 SK Kotlářka 7:17
26 51 Smrkovský Vít 99 AŠK Mazurská A 7:18
27 93 Ridzoň Daniel 99 SK Kotlářka 7:20
28 40 Dědek Vlastimil 00 Spartak Praha 4 A 7:23
29 52 Urban Jan 99 AŠK Mazurská A 7:46
30 60 Novotný Lukáš 99 SK Kotlářka 7:48
31 46 Zvozil Martin 99 Spartak Praha 4 A 8:17
32 39 Blažek Daniel 00 Spartak Praha 4 A 8:18
Mladší žákyně
poř číslo Jméno ročník Klub čas
1 30 Chvalovská Lea 98 SK Kotlářka 5:30
2 81 Marková Edita 98 AŠK Mazurská  A 6:13
3 49 Nemešová Tereza 98 SK Kotlářka 6:15
4 97 Kerbachová Anna 00 Spartak Praha 4  A  6:22
5 62 Parásková Tereza 00 SK Kotlářka 6:26
6 91 D´Ambrosca Anna 98 SK Kotlářka 6:31
7 9 Turnerová Nicoleta 00 AŠK Mazurská  A 6:36
8 28 Baziková Justýna 98 AŠK Mazurská  A 6:42
9 59 Prýmková Markéta 00 SK Kotlářka 6:43
10 44 Bútorová Tereza 99 SK Kotlářka 6:44
11 98 Moravcová Zuzana 98 Spartak Praha 4  A  6:44
12 33 Fialová Johana 99 SK Kotlářka 6:45
13 76 Fialová Linda 00 SK Kotlářka 6:45
14 46 Římalová Karolína 98 AŠK Mazurská  A 6:52
15 75 Vlčková Kateřina 98 TJ Dukla Praha 6:55
16 40 Součková Anežka 00 SK Kotlářka 7:06
17 61 Drake Anna 99 SK Kotlářka 7:14
18 63 Cichrová Michala 98 TJ Dukla Praha 7:16
19 57 Mrázková Lucie 99 AŠK Mazurská  A 7:18
20 39 Uhrová Karolína 99 SK Kotlářka 7:22
21 56 Houdová Eliška 98 AŠK Mazurská  A 7:22
22 34 Šmídová Berenika 00 Spartak Praha 4  B  7:23
23 79 Crkvová Barbora 00 Spartak Praha 4  A  7:24
24 15 Sedláková Klára 98 AŠK Mazurská  A 7:26
25 85 Klárová Anežka 00 SK Kotlářka 7:33
26 99 Svatková Radka 99 Spartak Praha 4  A  7:38
27 65 Dědičová Markéta 00 Spartak Praha 4  B 7:38
28 47 Baldová Lenka 98 Spartak Praha 4  A  7:39
29 71 Gemelová Karolína 98 AŠK Mazurská  A 7:42
30 64 Klárová Veronika 99 SK Kotlářka 7:45
31 42 Šimková Alžběta 00 Spartak Praha 4  B 7:47
32 32 Koudelová Barbora 00 Spartak Praha 4  B 7:47
33 84 Drtinová Zuzana 00 Spartak Praha 4  B 7:50
34 66 Uhlíková Petra 00 Spartak Praha 4  A  7:52
35 8 Breznenová Kateřina 00 Spartak Praha 4  B  7:55
36 58 Nováková Kristýna 99 AŠK Mazurská  A 8:00
37 82 Janatová Kateřina 00 Spartak Praha 4  B 8:18
38 72 Pavlíková Alice 00 Spartak Praha 4  B 8:26
39 92 Gromusová Eva 00 Spartak Praha 4  A  8:43
40 36 Krátká Tereza 99 AŠK Mazurská  A 8:47
41 87 Charousková Kamila 99 Spartak Praha 4  B 8:59
42 96 Choděrová Lucie 99 Spartak Praha 4  A  9:01
43 70 Tomsová Laura 00 Spartak Praha 4  B  9:03