6. veřejné závody žactva
Datum konání: 8.3.2011
Místo konání: Praha-Juliska
Pořadatel: SK Kotlářka Praha
Výsledky zpracoval: Michal Krejčí
Ředitel závodu: JItka Fialová
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát: kategorie
Poznámka: měřeno elektronicky - systém OMEGA SCAN´O VISION
60 m/Žákyně-elévové Rozběh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  08.60 
2  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  09.18 
3  Weiserová Klára  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.63 
4  Hanzalová Daniela  00  TJ Sokol Stodůlky Praha  11.14 
60 m/Žákyně-elévové Rozběh10
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Prýmková Markéta  005129  SK Kotlářka Praha  09.76 
2  Prokelová Tereza  005719  SK Kotlářka Praha  09.86 
3  Raabová Natálie  01  SK Kotlářka Praha  10.39 
4  Roučková Kateřina  01  ŠAK Novoborská Praha  10.73 
60 m/Žákyně-elévové Rozběh11
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Řežábková Adéla  00  TJ Dukla Praha  09.46 
2  Rozhyna Karina  00  USK Praha  09.96 
3  Ságlová Simona  00  ŠAK Novoborská Praha  10.70 
4  Sirotková Jasmína  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.99 
60 m/Žákyně-elévové Rozběh12
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Smažínková Tereza  01  TJ Dukla Praha  09.88 
2  Sirůčkková Klára  00  ŠAK Novoborská Praha  09.94 
3  Stehlíková Karolína  00  TJ Sokol Roudnice n/L.  10.09 
4  Sovová Natálie  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.44 
60 m/Žákyně-elévové Rozběh13
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Špačková Tereza  006219  Atletický školní klub Mazurská  09.87 
2  Špačková Petra  01  Atletický školní klub Mazurská  10.10 
3  Šímová Anna  00  SK Aktis Praha  10.30 
4  Šmejkalová Barbora  005909  SK Kotlářka Praha  10.83 
60 m/Žákyně-elévové Rozběh14
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Štastná Veronika  01  ASK Slavia Praha  09.70 
2  Teznerová Veronika  00  TJ Sokol Stodůlky Praha  10.37 
3  Špronglová Aneta  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.56 
4  Štěpánová Tereza  00  Sokol Král.Vinohrady Praha  12.10 
60 m/Žákyně-elévové Rozběh15
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Tiplicová Natálie  006025  Atletický školní klub Mazurská  09.83 
2  Tomášová Adéla  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.28 
3  Vrchotová Natalie  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.13 
4  Vrchotová Adéla  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.58 
60 m/Žákyně-elévové Rozběh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bafoe Nikol  00  TJ Slavoj Stará Boleslav  09.37 
2  Auředníková Barbora  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.70 
3  Barnoky Emma  01  TJ Sokol Stodůlky Praha  10.88 
4  Bartalská Ema  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.41 
60 m/Žákyně-elévové Rozběh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Cikánová Andrea  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.30 
2  Daťková Anna  00  TJ Sokol Stodůlky Praha  09.67 
3  Blahová Klára  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.98 
4  Cukerová Marie  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.04 
60 m/Žákyně-elévové Rozběh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Fialová Kateřina  00  SK Kotlářka Praha  10.19 
2  Hájková Šárka  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.27 
3  Jindrová Klára  00  SK Kotlářka Praha  10.68 
4  Hornotová Barbora  01  ŠAK Novoborská Praha  11.22 
60 m/Žákyně-elévové Rozběh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jiříčková Sabina  00  ŠAK Novoborská Praha  10.12 
2  Konejlová Tereza  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.16 
3  Kašparová Veronika  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.93 
4  Kendlíková Lenka  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.15 
60 m/Žákyně-elévové Rozběh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kývalová Tereza  005910  Atletický školní klub Mazurská  09.33 
2  Kostková Rozálie  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.57 
3  Kubáková Kateřina  01  ASK Slavia Praha  10.87 
4  Kulhánková Markéta  01  TJ Sokol Stodůlky Praha  11.37 
60 m/Žákyně-elévové Rozběh7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Líbalová Tereza  01  SK Aktis Praha  10.52 
2  Mentlíková Sára  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.57 
3  Lhotáková Kamila  005622  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.65 
4  Matoušková Karolína  00  ASK Slavia Praha  12.34 
60 m/Žákyně-elévové Rozběh8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Mullerová Natalie  00  TJ Sokol Stodůlky Praha  09.98 
2  Michálková Nikola  00  ASK Slavia Praha  10.74 
3  Netrestová Tereza  00  ŠAK Novoborská Praha  10.99 
4  Molčíková Barbora  01  SK Kotlářka Praha  11.95 
60 m/Žákyně-elévové Rozběh9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Nosková Tereza  00  TJ Dukla Praha  10.11 
2  Petrásková Veronika  00  USK Praha  10.27 
3  Pozlerová Anna  00  ŠAK Novoborská Praha  11.15 
4  Poledníková Anežka  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.57 
60 m/Žákyně-elévové FináleA
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  08.54 
2  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  09.23 
3  Cikánová Andrea  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.30 
4  Kývalová Tereza  005910  Atletický školní klub Mazurská  09.66 
60 m/Žákyně-elévové FináleB
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bafoe Nikol  00  TJ Slavoj Stará Boleslav  09.37 
2  Daťková Anna  00  TJ Sokol Stodůlky Praha  09.67 
3  Weiserová Klára  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.71 
4  Sirotková Jasmína  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.22 
60 m/Žákyně-elévové FináleC
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Prýmková Markéta  005129  SK Kotlářka Praha  09.82 
2  Tiplicová Natálie  006025  Atletický školní klub Mazurská  09.88 
3  Štastná Veronika  01  ASK Slavia Praha  09.94 
4  Prokelová Tereza  005719  SK Kotlářka Praha  10.05 
60 m/Žáci-elévové Rozběh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bartoněk Filip  00  ŠAK Novoborská Praha  09.66 
2  Baranec Matěj  01  TJ Sokol Stodůlky Praha  10.94 
3  Beneš David  01  SK Kotlářka Praha  11.11 
4  Blažek Daniel  00  Spartak Praha 4  11.79 
60 m/Žáci-elévové Rozběh10
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Novotný Jakub  01  ASK Slavia Praha  09.61 
2  Marcinčík Vít  00  Atletický školní klub Mazurská  09.74 
3  Metra Sebastian  01  USK Praha  09.77 
4  Němeček Kryštof  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.40 
60 m/Žáci-elévové Rozběh11
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Picek Lubomír  00  Spartak Praha 4  10.32 
2  Pavlica Filip  00  Spartak Praha 4  10.52 
3  Pernica Jiří  011116  Atletický školní klub Mazurská  11.62 
4  Pikr Adam  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.68 
60 m/Žáci-elévové Rozběh12
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rada Jakub  00  TJ Sokol Stodůlky Praha  09.66 
2  Shaw Tobiáš  000531  TJ Dukla Praha  10.24 
3  Seiner Ondřej  01  TJ Sokol Roudnice n/L.  10.32 
4  Růžička Jan  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.64 
60 m/Žáci-elévové Rozběh13
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Slanina Tomáš  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.85 
2  Slanina Jakub  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.93 
3  Stránský Štěpán  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.00 
4  Souhrada Štěpán  01  TJ Sokol Stodůlky Praha  11.61 
60 m/Žáci-elévové Rozběh14
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šatoplet Jakub  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.48 
2  Šanc Filip  01  SK Aktis Praha  10.11 
3  Šíma Štěpán  00  TJ Dukla Praha  11.42 
4  Štraberger Jiří  00  SK Aktis Praha  12.21 
60 m/Žáci-elévové Rozběh15
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Tran Thanh Hai  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  09.60 
2  Štros David  00  USK Praha  09.67 
3  Švec David  01  SK Aktis Praha  10.15 
4  Tuček Ondřej  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.18 
60 m/Žáci-elévové Rozběh16
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Vacek Matyáš  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.84 
2  Vagaday Matyáš  010118  SK Kotlářka Praha  10.22 
VAcek Michal  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  DNP 
60 m/Žáci-elévové Rozběh17 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Vávra Ludvík  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  09.89 
2  Zákora Ondřej  01  TJ Sokol Stodůlky Praha  10.82 
3  Vízner Vít  01  SK Kotlářka Praha  11.81 
60 m/Žáci-elévové Rozběh18
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Zoulík Jonáš  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.61 
2  Zavřel Ivan  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.80 
3  Zežulka Jan  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.26 
4  Vomnout Oldřich  00  A. C. Sparta Praha  11.44 
60 m/Žáci-elévové Rozběh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Částka Filip  00  USK Praha  10.33 
2  Dědek Vlastimil  00  Spartak Praha 4  10.46 
3  Dekan Jakub  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.58 
4  Bulánek Matěj  000423  Atletický školní klub Mazurská  10.72 
60 m/Žáci-elévové Rozběh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dohnal Vojtěch  01  SK Aktis Praha  09.76 
2  Fridrich Šimon  00  TJ Dukla Praha  10.30 
3  Dvořák Daniel  00  ASK Slavia Praha  10.88 
4  Eckhardt Ben  01  SK Kotlářka Praha  11.94 
60 m/Žáci-elévové Rozběh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Havlík Adam  010828  Atletický školní klub Mazurská  09.78 
2  Hanzlík Matyáš  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.10 
3  Honický Tomáš  01  ASK Slavia Praha  11.50 
4  Honický David  01  ASK Slavia Praha  11.52 
60 m/Žáci-elévové Rozběh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hošek Dominik  00  SK Kotlářka Praha  09.76 
2  Hrabě Vojtěch  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.07 
3  Hoza Matyáš  001126  SK Kotlářka Praha  11.30 
4  Hrdina Michal  00  TJ Sokol Stodůlky Praha  13.00 
60 m/Žáci-elévové Rozběh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jína Martin  000731  SK Kotlářka Praha  09.61 
2  Chyška Tadeáš  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.83 
3  Jabůrek Ondřej  010207  Atletický školní klub Mazurská  09.88 
4  Hroz Matouš  00  TJ Dukla Praha  10.06 
60 m/Žáci-elévové Rozběh7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  09.50 
2  Klement David  01  SK Aktis Praha  10.38 
3  Kotík Jakub  00  Spartak Praha 4  10.55 
4  Kaiser Tomáš  01  PSK Olymp Praha  11.13 
60 m/Žáci-elévové Rozběh8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kovářík Jan  01  ŠAK Novoborská Praha  10.03 
2  Kovář Martin  00  USK Praha  10.10 
3  Král Karel  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.92 
4  KOutný Filip  01  ŠAK Novoborská Praha  10.94 
60 m/Žáci-elévové Rozběh9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kurfiřt Vojtěch  01  Atletický školní klub Mazurská  10.15 
2  Lipka Matěj  010610  SK Kotlářka Praha  10.32 
3  Krč Jan  000925  SK Kotlářka Praha  10.42 
4  Kulhánek Michal  01  TJ Sokol Stodůlky Praha  10.97 
60 m/Žáci-elévové FináleA
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  09.08 
2  Šatoplet Jakub  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.39 
3  Tran Thanh Hai  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  09.55 
60 m/Žáci-elévové FináleB
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jína Martin  000731  SK Kotlářka Praha  09.00 
2  Zoulík Jonáš  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.69 
3  Novotný Jakub  01  ASK Slavia Praha  09.72 
60 m/Žáci-elévové FináleC
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bartoněk Filip  00  ŠAK Novoborská Praha  09.53 
2  Rada Jakub  00  TJ Sokol Stodůlky Praha  09.63 
3  Štros David  00  USK Praha  09.75 
60 m překážek/Žákyně-elévové Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  12.59 
2  Konejlová Tereza  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  14.22 
3  Nosková Tereza  00  TJ Dukla Praha  14.23 
60 m překážek/Žákyně-elévové Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rozhyna Karina  00  USK Praha  13.92 
2  Řežábková Adéla  00  TJ Dukla Praha  15.61 
3  Stehlíková Karolína  00  TJ Sokol Roudnice n/L.  20.89 
60 m překážek/Žáci-elévové Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jína Martin  000731  SK Kotlářka Praha  13.03 
2  Pavlica Filip  00  Spartak Praha 4  13.57 
3  Němeček Kryštof  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  13.62 
60 m překážek/Žáci-elévové Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hanzlík Matyáš  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  13.03 
2  Dědek Vlastimil  00  Spartak Praha 4  14.16 
3  Valo Mikuláš  00  SK Aktis Praha  15.48 
60 m překážek/Žáci-elévové Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  12.05 
2  Tran Thanh Hai  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  13.40 
3  Blažek Daniel  00  Spartak Praha 4  18.43 
60 m překážek/Žáci-elévové Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  VAcek Michal  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  13.97 
2  Kotík Jakub  00  Spartak Praha 4  14.08 
3  Klement David  01  SK Aktis Praha  14.89 
60 m překážek/Žáci-elévové Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Vávra Ludvík  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  13.69 
2  Novotný Jakub  01  ASK Slavia Praha  14.07 
3  Picek Lubomír  00  Spartak Praha 4  14.19 
skok daleký/Žákyně-elévové 1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  3.90 
2  Cikánová Andrea  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.67 
3  Nosková Tereza  00  TJ Dukla Praha  3.50 
4  Petrásková Veronika  00  USK Praha  3.46 
5  Daťková Anna  00  TJ Sokol Stodůlky Praha  3.43 
Stehlíková Karolína  00  TJ Sokol Roudnice n/L.  3.43 
7  Špačková Tereza  006219  Atletický školní klub Mazurská  3.34 
8  Prýmková Markéta  005129  SK Kotlářka Praha  3.33 
9  Kostková Rozálie  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.20 
10  Tomášová Adéla  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.16 
Kývalová Tereza  005910  Atletický školní klub Mazurská  3.16 
12  Fialová Kateřina  00  SK Kotlářka Praha  3.10 
13  Matoušková Karolína  00  ASK Slavia Praha  3.04 
14  Michálková Nikola  00  ASK Slavia Praha  3.01 
15  Prokelová Tereza  005719  SK Kotlářka Praha  2.92 
16  Kašparová Veronika  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.90 
17  Řežábková Adéla  00  TJ Dukla Praha  2.80 
18  Vrchotová Natalie  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.79 
19  Sovová Natálie  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.75 
20  Hájková Šárka  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.72 
21  Lhotáková Kamila  005622  Sokol Král.Vinohrady Praha  2.61 
22  Šmejkalová Barbora  005909  SK Kotlářka Praha  2.60 
23  Hanzalová Daniela  00  TJ Sokol Stodůlky Praha  2.56 
24  Vrchotová Adéla  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.54 
skok daleký/Žákyně-elévové 2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  4.37 
2  Weiserová Klára  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.65 
3  Smažínková Tereza  01  TJ Dukla Praha  3.48 
4  Štastná Veronika  01  ASK Slavia Praha  3.33 
5  Mullerová Natalie  00  TJ Sokol Stodůlky Praha  3.26 
6  Kubáková Kateřina  01  ASK Slavia Praha  3.20 
7  Líbalová Tereza  01  SK Aktis Praha  3.13 
8  Jindrová Klára  00  SK Kotlářka Praha  3.08 
9  Šímová Anna  00  SK Aktis Praha  2.89 
10  Konejlová Tereza  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.84 
11  Tiplicová Natálie  006025  Atletický školní klub Mazurská  2.81 
12  Auředníková Barbora  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.80 
13  Bartalská Ema  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.77 
14  Raabová Natálie  01  SK Kotlářka Praha  2.76 
15  Teznerová Veronika  00  TJ Sokol Stodůlky Praha  2.75 
16  Štěpánová Tereza  00  Sokol Král.Vinohrady Praha  2.71 
17  Kendlíková Lenka  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.61 
18  Špačková Petra  01  Atletický školní klub Mazurská  2.60 
19  Sirotková Jasmína  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.51 
Barnoky Emma  01  TJ Sokol Stodůlky Praha  2.51 
21  Kulhánková Markéta  01  TJ Sokol Stodůlky Praha  2.38 
22  Kodymová Barbora  01  SK Kotlářka Praha  2.09 
23  Cukerová Marie  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.86 
24  Mentlíková Sára  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.79 
25  Molčíková Barbora  01  SK Kotlářka Praha  1.77 
skok daleký/Žáci-elévové 1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Tran Thanh Hai  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.92 
2  Vávra Ludvík  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.71 
3  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  3.69 
4  Chyška Tadeáš  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.68 
5  Hošek Dominik  00  SK Kotlářka Praha  3.63 
6  Zavřel Ivan  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.55 
7  Zoulík Jonáš  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.53 
8  Bartoněk Filip  00  ŠAK Novoborská Praha  3.50 
9  Hanzlík Matyáš  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.34 
Rada Jakub  00  TJ Sokol Stodůlky Praha  3.34 
11  Marcinčík Vít  00  Atletický školní klub Mazurská  3.32 
Pavlica Filip  00  Spartak Praha 4  3.32 
13  Hroz Matouš  00  TJ Dukla Praha  3.30 
14  Picek Lubomír  00  Spartak Praha 4  3.29 
15  Šatoplet Jakub  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.25 
16  Tuček Ondřej  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.22 
Dědek Vlastimil  00  Spartak Praha 4  3.22 
18  Kovář Martin  00  USK Praha  3.19 
19  Padevět Miloš  00  SK Aktis Praha  3.15 
20  Štros David  00  USK Praha  3.14 
21  Fridrich Šimon  00  TJ Dukla Praha  3.12 
22  Krč Jan  000925  SK Kotlářka Praha  3.10 
23  Částka Filip  00  USK Praha  3.09 
24  VAcek Michal  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.06 
25  Shaw Tobiáš  000531  TJ Dukla Praha  3.03 
26  Němeček Kryštof  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.95 
27  Kotík Jakub  00  Spartak Praha 4  2.88 
28  Bulánek Matěj  000423  Atletický školní klub Mazurská  2.85 
Dvořák Daniel  00  ASK Slavia Praha  2.85 
30  Blažek Daniel  00  Spartak Praha 4  2.77 
31  Šíma Štěpán  00  TJ Dukla Praha  2.71 
32  Valo Mikuláš  00  SK Aktis Praha  2.62 
33  Slanina Jakub  00  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.61 
34  Hoza Matyáš  001126  SK Kotlářka Praha  2.60 
35  Hrdina Michal  00  TJ Sokol Stodůlky Praha  2.34 
36  Štraberger Jiří  00  SK Aktis Praha  2.00 
skok daleký/Žáci-elévové 2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Metra Sebastian  01  USK Praha  3.64 
2  Kurfiřt Vojtěch  01  Atletický školní klub Mazurská  3.50 
3  Dohnal Vojtěch  01  SK Aktis Praha  3.44 
4  Švec David  01  SK Aktis Praha  3.33 
5  Havlík Adam  01  Atletický školní klub Mazurská  3.24 
6  Vacek Matyáš  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.18 
7  Novotný Jakub  01  ASK Slavia Praha  3.13 
8  Jabůrek Ondřej  010207  Atletický školní klub Mazurská  3.09 
9  Vagaday Matyáš  010118  SK Kotlářka Praha  3.04 
10  Zežulka Jan  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.01 
11  Dekan Jakub  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.95 
12  Lazar Filip  01  ASK Slavia Praha  2.92 
13  Slanina Tomáš  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.89 
14  Beneš David  01  SK Kotlářka Praha  2.86 
15  Baranec Matěj  01  TJ Sokol Stodůlky Praha  2.85 
16  Seiner Ondřej  01  TJ Sokol Roudnice n/L.  2.83 
17  Lipka Matěj  010610  SK Kotlářka Praha  2.81 
18  Šanc Filip  01  SK Aktis Praha  2.76 
19  Kaiser Tomáš  01  PSK Olymp Praha  2.71 
20  Vízner Vít  01  SK Kotlářka Praha  2.70 
21  Král Karel  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.68 
Kulhánek Michal  01  TJ Sokol Stodůlky Praha  2.68 
23  Vomnout Oldřich  00  A. C. Sparta Praha  2.57 
24  Pernica Jiří  011116  Atletický školní klub Mazurská  2.53 
25  Pikr Adam  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.43 
26  Růžička Jan  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.39 
27  Zákora Ondřej  01  TJ Sokol Stodůlky Praha  2.36 
28  Souhrada Štěpán  01  TJ Sokol Stodůlky Praha  2.24 
29  Eckhardt Ben  01  SK Kotlářka Praha  2.22