MEZIMĚSTSKÉ UTKÁNÍ MLADŠÍHO ŽACTVA
PRAHA - BRNO
Výsledková listina
Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
60 m 1 1. Semecká Tereza Praha 10.00
př.   2. Novotná  Jana Brno 10.70
žákyně   3. Hrubá Michaela Brno 11.06
    4. Jirmanová Karolína Praha 11.13
    5. Duchoňová Andrea Praha 11.16
    6. Starčevičová Andrea Brno 12.04
  Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
60 m 1 1. Kračmar Lukáš Brno 10.34
př.   2. Kisiala Jan Praha 10.38
žáci   3. Vojtek Matouš Brno 10.40
    4. Tichý Ondřej Brno 10.76
    5. Havel David Praha 10.83
    6. Brejcha Tomáš Praha DNF
  Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
60 m 1 1. Le Viet  Milan Brno 7.78 - MS
žáci   2. Vojtek Matouš Brno 7.91
    3. Rataj Dominik Praha 8.40
    4. Klinkovský Jiří Brno  8.54
    5. Běhounek Matěj Praha 8.60
    6. Buček David Brno 8.68
    7. Kisiala Jan Praha 8.69
  Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
60 m 1 1. Medková Gabriela Brno 8.02 - MS
žákyně   2. Božková Kateřina Brno  8.20
    3. Stojanovičová Denisa Brno 8.58
    4. Kašparová Johana Praha 8.72
    5. Pilíková Lucie Praha 8.77
    6. Nemešová Tereza Praha 8.95
    7. Popelářová Barbora Brno 9.26
Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
150m 1 1. Vojtek Matouš Brno 19.17
žáci   2. Kračmar Lukáš Brno 19.79
    3. Večeřa Vincent Praha 20.43
    4. Pekárek Adam Praha 21.09
    5. Buček David Brno 22.06
    6. Procházka Jakub Praha 22.32
  Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
150m 1 1. Božková Kateřina Brno 20.31
žákyně   2. Jirmanová Karolínka Praha 21.33
    3. Nemešová Tereza Praha 21.69
    4. Novotná Jana Brno 21.90
    5. Baziková Justýna Praha 22.08
    6. Popelářová Barbora Brno 23.50
  Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
150m 2 1. Le Viet Milan Brno 19.30
žáci   2. Medková Gabriela Brno 19.73
žákyně   3. Kašparová Johana Praha 21.49
  Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
1500 m 1 1. Klinkovský Jiří Brno 5:02.93
žáci   2. Zbořil Jan Brno 5:07.05
    3. Vích Damian Praha 5:07.33
    4. Kuriš Štěpán Praha 5:14.26
    5. Erben Jakub Praha 5:17.39
    6. Zamazal Michal Brno 5:26.62
  Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
800m 1 1. Duchňová Andrea Praha 2:39.97
žákyně   2. Freibergerová Eliška Brno 2:42.04
    3. Ročková Karolína Brno 2:42.58
    4. D´ambrosca Anna Praha 2:42.60
    5. Santolíková Jana Praha 2:43.45
    6. Slaná Marie Brno 2:43.49
  Disciplína   Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
Dálka   1. Le Viet  Milan Brno - MS 5.59
žáci   2. Vojtek Matouš Brno 5.17
    3. Kračmar Lukáš Brno 5.17
    4. Cvrček Jan Praha 4.63
    5. Buček David Brno 4.51
    6. Havel David Praha 4.49
    7. Souček Jakub Praha 4.28
  Disciplína   Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
Dálka   1. Kašparová Lucie Praha 4.74
žákyně   2. Hrubá Michaela Brno 4.70
    3. Stojanovičová Denisa Brno 4.60
    4. Pilíková Johana Praha 4.55
    5. Novotná Jana Brno 4.44
    6. Semecká Tereza Praha 4.38
  Disciplína   Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
Výška   1. Kračmar Lukáš Brno 1.49
žáci   2. Buček David Brno 1.49
    3. Solecký Jáchym Praha 1.40
    4. Mrázek Jan Brno 1.37
    5. Pekárek Adam Praha 1.27
    6. Havel David Praha 1.27
  Disciplína   Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
Výška   1. Trávníčková Aneta Brno - MS 1.60
žákyně   2. Buchlovská Eliška Brno 1.46
    3. Novotná Jana Brno 1.46
    4. Zafarová Johana Praha 1.40
    5. Višvanderová Natálie Praha 1.37
    6. Starčevičová Andrea Brno 1.37
    7. Švábíková Amálie Praha 1.37
  Disciplína   Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
Koule   1. Oppelová Kamila Praha 8.82
žákyně   2. Palátová Eliška Praha 7.88
    3. Večerková Tereza Praha 7.82
    4. Vrtělová Jana Brno 7.64
    5. Starčevičová Andrea Brno 7.00
    6. Stojanovičová Denisa Brno 6.89
  Disciplína   Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
Koule   1. Kračmar Lukáš Brno 11.76
žáci   2. Klinkovský Jiří Brno 11.43
    3. Souček Jakub Praha 10.36
    4. Stanovský Jakub Praha 10.07
    5. Moucha Radek Praha 9.25
    6. Mrázek Jan Brno 8.57
  Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Město Výkon
Štafeta 1 1. Božková, Kračmar, Novotná, Vojtek Brno A 1:51.81
4 x 200   2. Jirmanová, Nemešová, Běhounek, Rataj Praha A 1:59.18
    3. Kašparová, Duchoňová, Pekárek, Kisiala Praha C 1:59.80
    4. Baziková, Semecká, Procházka, Večeřa Praha B 2:00.58
    5. Freibergerová, Zbořil, Stojanovičová, Klinkovský Brno B 2:04.01
CELKOVÉ BODOVÉ HODNOCENÍ
PRAHA - BRNO
147 181