Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň
Datum konání: 2-3.3.2011
Místo konání: Praha-Strahov
Pořadatel: AC Praha 1890 a SK ZŠ Jeseniova
Výsledky zpracoval: Weberová Jaroslava
Ředitel závodu: Žky
Hlavní rozhodčí: Žky
Technický delegát: kategorie
Poznámka:
60 m/Žákyně Rozběh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
4  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  09.02 
5  Martínková Kateřina  966222  SK Aktis Praha  09.15 
6  Kryšková Anna  965707  ASK Slavia Praha  09.26 
60 m/Žákyně Rozběh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  08.37 
2  Rákosníková Iveta  975807  Spartak Praha 4  08.69 
3  Szappanosová Kim  975814  SK Aktis Praha  09.00 
4  Šímová Lucie  975403  USK Praha  09.08 
5  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.44 
Rosová Barbora  975713  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Žákyně Rozběh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  08.45 
2  Lojkásková Anna  975728  SK Kotlářka Praha  08.73 
3  Erbenová Kateřina  966114  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.29 
4  Folberová Monika  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.31 
5  Leblová Kateřina  975201  SK Aktis Praha  09.39 
Pouchová Denisa  976016  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
60 m/Žákyně Rozběh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Housková Tereza  966127  SK DVOJKA Praha  08.51 
2  Kudynová Anna  966210  TJ Sokol Stodůlky Praha  08.83 
3  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  08.93 
4  Ondrková Hana  976009  Spartak Praha 4  08.94 
5  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  09.53 
6  Bortová Šárka  965528  SK Kotlářka Praha  09.62 
60 m/Žákyně FináleA
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  08.34 
2  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  08.41 
3  Housková Tereza  966127  SK DVOJKA Praha  08.51 
4  Rákosníková Iveta  975807  Spartak Praha 4  08.69 
5  Lojkásková Anna  975728  SK Kotlářka Praha  08.70 
Paličková Veronika  975501  AK Hodonín  DNP 
60 m/Žákyně FináleB
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kudynová Anna  966210  TJ Sokol Stodůlky Praha  08.82 
2  Hamerníková Veronika  976114  TJ Sokol Stodůlky Praha  08.93 
3  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  08.94 
Szappanosová Kim  975814  SK Aktis Praha  DNP 
Braná Zuzana  965129  ASK Slavia Praha  DNP 
Ondrková Hana  976009  Spartak Praha 4  DNP 
60 m/Žákyně FináleC
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  09.16 
2  Šímová Lucie  975403  USK Praha  09.21 
3  Bortová Šárka  965528  SK Kotlářka Praha  09.49 
Martínková Kateřina  966222  SK Aktis Praha  DNP 
Kryšková Anna  965707  ASK Slavia Praha  DNP 
Erbenová Kateřina  966114  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
60 m/Žáci Rozběh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  07.6 
2  Janíček Jan  960923  USK Praha  08.2 
3  Koller Petr  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.6 
Molnár Daniel  960325  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Papež Adam  970706  SK Kotlářka Praha  DNP 
Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
60 m/Žáci Rozběh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  07.6 
2  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.0 
3  Hanousek Tomáš  970903  ASK Slavia Praha  08.2 
4  Santolík Václav  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.0 
5  Job Jiří  970825  USK Praha  09.1 
6  Plecitý Michal  960219  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.2 
60 m/Žáci Rozběh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hejný Václav  960903  SK Kotlářka Praha  08.1 
2  Kolář Adam  961125  Spartak Praha 4  08.2 
3  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.0 
4  Pilát Kryštof  961224  USK Praha  09.2 
Palouš Daniel  961207  USK Praha  DNP 
Kukal Jan  960118  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Žáci Rozběh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šmergl Filip  960212  Spartak Praha 4  07.9 
2  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  08.2 
3  Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.5 
4  Urban Tomáš  961008  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.9 
Lazarek Jan  970506  SK Aritma Praha  08.9 
Kocík Adam  970830  SK Aktis Praha  DNP 
60 m/Žáci FináleA
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  07.66 
2  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  07.79 
3  Šmergl Filip  960212  Spartak Praha 4  07.89 
4  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.27 
5  Hejný Václav  960903  SK Kotlářka Praha  08.29 
6  Hanousek Tomáš  970903  ASK Slavia Praha  08.39 
60 m/Žáci FináleB
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kolář Adam  961125  Spartak Praha 4  08.26 
2  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  08.55 
3  Janíček Jan  960923  USK Praha  08.57 
4  Koller Petr  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.17 
Urban Tomáš  961008  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
60 m/Žáci FináleC
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Papež Adam  970706  SK Kotlářka Praha  08.37 
2  Santolík Václav  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.48 
3  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.05 
4  Job Jiří  970825  USK Praha  09.09 
5  Pilát Kryštof  961224  USK Praha  09.48 
Lazarek Jan  970506  SK Aritma Praha  DNP 
150 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  20.22 
2  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  20.25 
3  Housková Tereza  966127  SK DVOJKA Praha  20.46 
150 m/Žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Paťková Dominika  975704  Atletický školní klub Mazurská  20.10 
2  Burianová Barbora  965218  ASK Slavia Praha  20.66 
3  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  21.23 
150 m/Žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  21.26 
2  Szappanosová Kim  975814  SK Aktis Praha  22.18 
3  Mochanová Adéla  965913  SK Aritma Praha  24.05 
150 m/Žákyně Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  22.07 
2  Martínková Kateřina  966222  SK Aktis Praha  22.36 
3  Kundrátová Iveta  975118  USK Praha  23.02 
150 m/Žákyně Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hendrychová Štěpánka  966024  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.82 
2  Petráňová Karolína  966006  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  25.61 
3  Janečková Tereza  975806  SK Aritma Praha  27.32 
150 m/Žákyně Běh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dvořáková Barbora  975510  A. C. TEPO Kladno  19.36 
2  Prochová Hana  965213  AC Moravská Slavia Brno  19.39 
3  Dvořáková Kateřina  975510  A. C. TEPO Kladno  20.22 
150 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  18.27 
2  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.83 
3  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  19.15 
150 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šmergl Filip  960212  Spartak Praha 4  19.37 
2  Kocánek David  960404  Spartak Praha 4  19.67 
Vatrt Martin  960531  USK Praha  DNP 
150 m/Žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hartych Vít  970529  USK Praha  19.89 
2  Ruta Dominik  960329  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.44 
3  Musil Jan  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.53 
150 m/Žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  20.63 
2  Fabian Samuel  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.76 
Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
150 m/Žáci Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Oberdorfer Miloslav  970201  USK Praha  20.76 
2  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.42 
3  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  21.56 
150 m/Žáci Běh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  20.92 
2  Hanousek Tomáš  970903  ASK Slavia Praha  21.17 
3  Kovář Jan  970723  USK Praha  22.26 
150 m/Žáci Běh7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šíma Michal  970718  ASK Slavia Praha  21.82 
2  Změlík Dominik  970827  TJ Dukla Praha  23.20 
Kučera Lukáš  961010  TJ Dukla Praha  DNP 
Urban Tomáš  961008  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
300 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Prochová Hana  965213  AC Moravská Slavia Brno  42.90 
2  Školová Andrea  965820  AK ŠKODA Plzeň  43.96 
3  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  44.73 
300 m/Žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  45.47 
2  Burianová Barbora  965218  ASK Slavia Praha  45.58 
3  Housková Tereza  966127  SK DVOJKA Praha  46.77 
300 m/Žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Chrpová Kateřina  975826  USK Praha  47.58 
2  Tučková Monika  976011  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.97 
3  Štěpánková Eva  976130  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  51.65 
4  Obermannová Hana  975916  ASK Slavia Praha  54.22 
300 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Končický Tomáš  960203  Spartak Praha 4  39.39 
2  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  39.82 
3  Vatrt Martin  960531  USK Praha  40.38 
300 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kukal Jan  960118  ASK Slavia Praha  39.80 
2  Zíta Ladislav  960121  USK Praha  40.70 
3  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  41.62 
300 m/Žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hartych Vít  970529  USK Praha  43.94 
2  Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  44.81 
3  Musil Jan  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  45.40 
300 m/Žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Lietavec Jiří  961015  AC Čáslav  43.67 
2  Sítník Matěj  960225  SK ZŠ Jeseniova Praha  45.74 
Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
300 m/Žáci Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kocourek Viktor  970312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  47.84 
2  Fabian Samuel  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.28 
Kraváček Tomáš  970807  Spartak Praha 4  DNP 
300 m/Žáci Běh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Duraja Jaromír  960318  PSK Olymp Praha  51.20 
2  Změlík Dominik  970827  TJ Dukla Praha  51.80 
Pilát Kryštof  961224  USK Praha  DQ 
300 m/Žáci Běh7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Fuksa Jakub  970123  USK Praha  48.97 
Červený Jan  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
Šmíd Jan  970707  A. C. TEPO Kladno  DNP 
800 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Braná Zuzana  965129  ASK Slavia Praha  2:26.28 
2  Sladovníková Aneta  975628  SK Sporting Příbram  2:27.36 
3  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  2:41.36 
4  Veselá Barbora  965319  Spartak Praha 4  2:42.04 
5  Hubáčková Denisa  965814  AHA Vyškov  2:43.80 
6  Petrová Anna  966210  USK Praha  2:45.95 
7  Baboučková Martina  975428  Sokol České Budějovice  2:47.83 
8  Mařasová Kristýna  965116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:56.96 
800 m/Žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bláhová Kateřina  965718  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:41.38 
2  Kordovská Kamila  976204  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:44.17 
3  Kožíšková Kristýna  965210  Sokol České Budějovice  2:45.27 
4  Prozrová Jana  975624  Spartak Praha 4  2:50.09 
5  Matoušová Zita  976130  Spartak Praha 4  2:51.72 
Hradcová Petra  965221  AC Praha 1890  DNF 
Kohoutová Petra  975910  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
800 m/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hes Martin  970410  AK ŠKODA Plzeň  2:15.98 
2  Zach Šimon  960420  USK Praha  2:19.13 
3  Dvořák Martin  960706  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:21.09 
4  Chuman Martin  960828  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:25.16 
5  Kučera Lukáš  961010  TJ Dukla Praha  2:29.28 
6  Jakerle Jakub  961218  SK Kotlářka Praha  2:32.21 
7  Hais Marek  960706  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:34.23 
8  Santolík Václav  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:43.72 
Záruba Tomáš  970402  AC Praha 1890  DNP 
1500 m/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Mrkvičková Simona  966030  Spartak Praha 4  5:17.42 
2  Pavlyuk Kateryna  965502  AK ŠKODA Plzeň  5:43.23 
3  Hrubá Anna  965503  ASK Slavia Praha  5:47.84 
4  Hrdinková Kateřina  966220  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  6:17.53 
5  Jeníková Petra  965123  Spartak Praha 4  6:19.31 
1500 m/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  4:44.29 
2  Ingeduld Jiří  971002  Sokol České Budějovice  4:56.03 
3  Kostohryz Martin  960420  Spartak Praha 4  5:01.68 
4  Bureš Michal  960329  AC Čáslav  5:19.63 
5  Obhlídal Vojtěch  970918  SK Kotlářka Praha  5:37.15 
6  Gladkov Martin  970829  AC Čáslav  5:45.06 
Málek Albert  970728  A. C. TEPO Kladno  DNP 
3000 m/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kostohryz Martin  960420  Spartak Praha 4  10:57.6 
2  Svěchota Lukáš  970506  Spartak Praha 4  11:00.8 
Málek Albert  970728  A. C. TEPO Kladno  DNP 
60 m překážek/Žákyně Rozběh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  09.2 
2  Rákosníková Iveta  975807  Spartak Praha 4  09.8 
3  Dvořáková Barbora  975510  A. C. TEPO Kladno  09.9 
4  Paťková Dominika  975704  Atletický školní klub Mazurská  10.5 
5  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  10.7 
6  Ondrková Hana  976009  Spartak Praha 4  11.2 
60 m překážek/Žákyně Rozběh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  09.9 
2  Dobrovolná Kristýna  965512  Atletika Jihlava  10.0 
3  Hendrychová Štěpánka  966024  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.7 
4  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  10.9 
5  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  11.2 
6  Prokelová Veronika  976020  SK Kotlářka Praha  12.7 
60 m překážek/Žákyně Rozběh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  09.0 
2  Nečinová Anna  965731  ŠAK Novoborská Praha  09.9 
3  Pöschlová Sabina  975322  A. C. TEPO Kladno  10.2 
4  Jordáková Lenka  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.8 
5  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  11.4 
Kolínová Adéla  965415  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m překážek/Žákyně Rozběh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dvořáková Kateřina  975510  A. C. TEPO Kladno  09.9 
2  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  10.3 
3  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  10.5 
4  Knapová Markéta  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.1 
5  Ježdíková Daniela  965712  ASK Slavia Praha  11.3 
6  Bortová Šárka  965528  SK Kotlářka Praha  11.6 
60 m překážek/Žákyně FináleA
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  09.38 
2  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  09.39 
3  Nečinová Anna  965731  ŠAK Novoborská Praha  09.77 
4  Dvořáková Kateřina  975510  A. C. TEPO Kladno  09.82 
5  Rákosníková Iveta  975807  Spartak Praha 4  09.90 
Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m překážek/Žákyně FináleB
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dvořáková Barbora  975510  A. C. TEPO Kladno  09.88 
2  Paťková Dominika  975704  Atletický školní klub Mazurská  10.14 
3  Pöschlová Sabina  975322  A. C. TEPO Kladno  10.28 
4  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  10.59 
5  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  10.83 
Dobrovolná Kristýna  965512  Atletika Jihlava  DNP 
60 m překážek/Žákyně FináleC
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  10.38 
2  Hendrychová Štěpánka  966024  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.97 
3  Jordáková Lenka  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.26 
4  Knapová Markéta  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.42 
5  Bortová Šárka  965528  SK Kotlářka Praha  11.85 
Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  DNP 
60 m překážek/Žáci Rozběh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Adamec Šimon  960119  Atletika Jihlava  08.90 
2  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  09.41 
3  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  10.05 
4  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.33 
5  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  10.94 
6  Šimek Dominik  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.56 
60 m překážek/Žáci Rozběh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.95 
2  Zíta Ladislav  960121  USK Praha  08.99 
3  Jakerle Jakub  961218  SK Kotlářka Praha  09.94 
4  Šourek Filip  971205  Spartak Praha 4  12.20 
Změlík Dominik  970827  TJ Dukla Praha  DNP 
Monych Ivan  970118  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m překážek/Žáci Rozběh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  09.89 
2  Kostohryz Martin  960420  Spartak Praha 4  10.55 
3  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.43 
4  Tůma Lukáš  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.10 
Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  DNP 
60 m překážek/Žáci FináleA
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.94 
2  Zíta Ladislav  960121  USK Praha  09.32 
3  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  09.34 
4  Jakerle Jakub  961218  SK Kotlářka Praha  10.29 
5  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  10.41 
Adamec Šimon  960119  Atletika Jihlava  DNP 
60 m překážek/Žáci FináleB
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  10.03 
2  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.33 
3  Kostohryz Martin  960420  Spartak Praha 4  10.48 
4  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  10.91 
60 m překážek/Žáci FináleC
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.67 
2  Šimek Dominik  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.90 
Šourek Filip  971205  Spartak Praha 4  DNP 
Tůma Lukáš  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
3 x 300 m/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Krupařová L., Krupařová D., Krupková  PSK Olymp Praha  2:26.63 
2  Chrpová, Petrová, Zenkerová  USK Praha  2:33.17 
3  Šímová, Peřinová, Kundrátová  USK Praha  2:36.73 
3 x 300 m/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šrámek, Dolejší, Kukla  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:16.44 
2  Lietavec, Gladkov, Bureš  AC Čáslav  2:22.78 
3  Musil, Sítník, Fabian  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:22.88 
Zíta, Hartych, Vart  USK Praha  DNF 
skok vysoký/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  1.56 
2  Mrázová Kristýna  965130  TJ Lovochemie Lovosice  1.56 
3  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  1.53 
4  Šenková Eva  966121  AHA Vyškov  1.53 
5  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  1.50 
6  Nečinová Anna  965731  ŠAK Novoborská Praha  1.45 
7  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  1.40 
8=  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  1.35 
8=  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  1.35 
10=  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  1.30 
10=  Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  1.30 
12  Kundrátová Iveta  975118  USK Praha  1.25 
skok vysoký/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  1.60 
2  Cavaliere Riccardo  960913  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.55 
3  Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.55 
4=  Papež Adam  970706  SK Kotlářka Praha  1.50 
4=  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.50 
4=  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  1.50 
7  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  1.40 
Šíma Michal  970718  ASK Slavia Praha  NM 
Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  DNP 
Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  DNP 
skok o tyči/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Škorpíková Vendula  965728  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.35 
2  Šenková Eva  966121  AHA Vyškov  2.30 
3  Hubáčková Denisa  965814  AHA Vyškov  2.20 
4  Šímová Lucie  975403  USK Praha  2.10 
skok o tyči/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.60 
2=  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.10 
2=  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  2.10 
skok daleký/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  5.15 
2  Paťková Dominika  975704  Atletický školní klub Mazurská  4.98 
3  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  4.95 
4  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  4.79 
5  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  4.75 
6  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  4.62 
7  Meczlová Veronika  965107  AK ŠKODA Plzeň  4.58 
8  Rákosníková Iveta  975807  Spartak Praha 4  4.48 
9  Kolínová Adéla  965415  ASK Slavia Praha  4.46 
10  Bláhová Kateřina  965718  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.46 
11  Folberová Monika  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.24 
12  Martínková Kateřina  966222  SK Aktis Praha  4.16 
13  Bortová Šárka  965528  SK Kotlářka Praha  3.92 
skok daleký/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  5.86 
2  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.27 
3  Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5.25 
4  Kolář Adam  961125  Spartak Praha 4  5.14 
5  Kocánek David  960404  Spartak Praha 4  5.13 
6  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.98 
7  Papež Adam  970706  SK Kotlářka Praha  4.89 
8  Hejný Václav  960903  SK Kotlářka Praha  4.87 
9  Janíček Jan  960923  USK Praha  4.53 
10  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.52 
11  Šíma Michal  970718  ASK Slavia Praha  4.44 
12  Fuksa Jakub  970123  USK Praha  4.43 
13  Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.41 
14  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.51 
vrh koulí 3kg/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  11.98 
2  Nečinová Anna  965731  ŠAK Novoborská Praha  11.70 
3  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  11.68 
4  Burešová Dominika  975422  TJ VTŽ Chomutov  10.67 
5  Fialová Veronika  965424  Atletika Klatovy  10.25 
6  Franková Anna  966002  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.78 
7  Musilová Alena  975718  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.65 
8  Volná Tereza  965607  USK Praha  08.44 
9  Ježdíková Daniela  965712  ASK Slavia Praha  08.29 
10  Szappanosová Kim  975814  SK Aktis Praha  07.98 
11  Švehlová Kateřina  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.74 
12  Ondrková Hana  976009  Spartak Praha 4  07.71 
13  Kordovská Kamila  976204  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.51 
14  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.36 
15  Veselá Kateřina  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.34 
16  Janečková Tereza  975806  SK Aritma Praha  06.29 
vrh koulí 4kg/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  12.85 
2  Zach Šimon  960420  USK Praha  12.15 
3  Kolář Adam  961125  Spartak Praha 4  11.10 
4  Hejný Václav  960903  SK Kotlářka Praha  10.20 
5  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  10.15 
6  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  10.14 
7  Oberdorfer Miloslav  970201  USK Praha  09.25 
8  Duraja Jaromír  960318  PSK Olymp Praha  08.53 
9  Hricuk Tomáš  960928  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.20 
10  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.18 
11  Koželuh Tomáš  961008  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.96 
12  Podroužek Tomáš  960714  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.70 
Houska Jan  961231  Spartak Praha 4  DNP 
Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Phan Michal  960312  ASK Slavia Praha  DNP 
Monych Ivan  970118  ASK Slavia Praha  DNP