Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň
Datum konání: 24.2.2011
Místo konání: Praha-Stromovka
Pořadatel: PSK Olymp Praha
Výsledky zpracoval: Pavel Průša (Atletika Písek)
Ředitel závodu: PaedDr. Ladislav Kárský
Hlavní rozhodčí: Jiří Kryštof st.
Technický delegát:
Poznámka: technický delegát: Mgr. Michal Krejčí
60 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kašparová Johana  995426  USK Praha  08.65 
2  Pilíková Lucie  985904  SK Kotlářka Praha  08.83 
3  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  08.94 
4  Jehličková Adéla  995606  USK Praha  09.10 
5  Jehličková Barbora  995606  USK Praha  09.13 
6  Švancarová Kristýna  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.30 
7  Turková Zuzana  986021  SK Aktis Praha  09.31 
Reynoldsová Lucie  985122  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Zafarová Johana  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.16 
2  Santolíková Jana  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.23 
3  Rysová Rebeka  985707  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.43 
4  Bíbrlíková Denisa  985406  USK Praha  09.46 
5  Rybářová Dominika  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.50 
6  Poschlová Tereza  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.67 
7  Fořtová Petra  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.71 
8  Střelečková Petra  995121  ASK Slavia Praha  09.84 
60 m/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  09.01 
2  Neustadtová Veronika  985122  SK Aritma Praha  09.19 
3  Palátová Eliška  986006  ASK Slavia Praha  09.56 
4  Javorská Aneta  986120  USK Praha  09.61 
5  Bútorová Tereza  996005  SK Kotlářka Praha  09.78 
6  Zindulková Adéla  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.92 
7  Drake Anna  995920  SK Kotlářka Praha  10.65 
60 m/Ml. žákyně Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Filipovská Kristýna  985408  USK Praha  09.05 
2  Reynoldsová Lucie  985122  ASK Slavia Praha  09.29 
3  Šimková Anna  985905  ASK Slavia Praha  09.55 
4  Švehlová Veronika  985726  SK Aktis Praha  09.62 
5  Hegenbartová Marie  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.87 
6  Sluková Michaela  986215  USK Praha  09.93 
7  Jakoubková Kateřina  995209  ASK Slavia Praha  10.61 
Nosko Žaneta  985726  A. C. Sparta Praha  DNP 
60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rataj Dominik  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.47 
2  Běhounek Matěj  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.57 
3  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  08.58 
4  Karlík Lukáš  980921  SK Kotlářka Praha  08.73 
5  Stanovský Jakub  980603  Atletický školní klub Mazurská  08.99 
6  Petřík Pavel  990712  ASK Slavia Praha  09.02 
7  Dvořák Martin  990314  ASK Slavia Praha  09.12 
8  Kobián Kryštof  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.23 
60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  08.63 
2  Hampel Hynek  990710  Atletický školní klub Mazurská  08.96 
3  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  09.06 
4  Václavík Miroslav  980831  ASK Slavia Praha  09.10 
5  Moucha Radek  981005  TJ Sokol Stodůlky Praha  09.15 
6  Přikryl Ondřej  990128  USK Praha  09.19 
7  Kopecký Tomáš  980128  Spartak Praha 4  09.27 
8  Zuna Matěj  980404  SK Kotlářka Praha  09.52 
60 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.23 
2  Čermák Roman  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.27 
3  Bartoš David  980502  ASK Slavia Praha  09.49 
4  Polák Martin  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.54 
5  Kvapil Lukáš  990818  USK Praha  09.67 
6  Erben Jakub  980927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.68 
7  Procházka Matěj  991005  TJ Sokol Stodůlky Praha  10.49 
Schútz Jan  990716  A. C. Sparta Praha  DNP 
60 m/Ml. žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Langer Vítězslav  990301  SK Aritma Praha  09.56 
2  Janeček Pavel  990508  SK Aritma Praha  09.57 
3  Kosík Tobiáš  981014  USK Praha  09.62 
4  Jíra Kristián  990422  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.95 
5  Hoza František  980708  SK Kotlářka Praha  10.32 
6  Zettl Filip  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.42 
7  Kubice Adam  990103  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.72 
150 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jirmanová Karolína  985210  TJ Sokol Stodůlky Praha  21.53 
2  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  22.20 
3  Treglerová Michaela  995914  ASK Slavia Praha  23.23 
4  Javorská Aneta  986120  USK Praha  23.90 
5  Sluková Michaela  986215  USK Praha  24.99 
Nosko Žaneta  985726  A. C. Sparta Praha  DNP 
150 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Neustadtová Veronika  985122  SK Aritma Praha  22.73 
2  Rybářová Dominika  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.39 
3  Redou Emma  995515  TJ Sokol Stodůlky Praha  24.13 
4  Špačková Jitka  985718  TJ Sokol Stodůlky Praha  24.52 
5  Střelečková Petra  995121  ASK Slavia Praha  24.75 
6  Hanzalová Adéla  985926  TJ Sokol Stodůlky Praha  25.04 
150 m/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  22.70 
2  Smíšková Anna  995516  SK Aktis Praha  24.83 
3  Jiráňová Anna  995601  ŠAK Novoborská Praha  24.92 
4  Drake Anna  995920  SK Kotlářka Praha  26.60 
5  Koutná Nikola  995713  ŠAK Novoborská Praha  28.04 
150 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  20.84 
2  Pekárek Adam  990227  ASK Slavia Praha  22.16 
3  Zahradník Jiří  980903  TJ Sokol Stodůlky Praha  22.46 
4  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  22.61 
5  Dryák Zdeněk  980514  SK Aktis Praha  22.92 
150 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dvořák Martin  990314  ASK Slavia Praha  22.50 
2  Melmuka Martin  990818  ASK Slavia Praha  22.61 
3  Václavík Miroslav  980831  ASK Slavia Praha  22.63 
4  Zuna Jan  980404  SK Kotlářka Praha  22.97 
5  Bartoš David  980502  ASK Slavia Praha  23.12 
150 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Sellner Matěj  980404  TJ Sokol Stodůlky Praha  22.97 
2  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  23.25 
3  Janeček Pavel  990508  SK Aritma Praha  23.31 
4  Přikryl Ondřej  990128  USK Praha  23.55 
5  Langer Vítězslav  990301  SK Aritma Praha  23.73 
150 m/Ml. žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  22.13 
2  Říha Vojtěch  991210  ASK Slavia Praha  23.70 
3  Polák Martin  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  24.23 
4  Tyle Vojtěch  990211  SK Aritma Praha  25.45 
5  Bareš Ondřej  990309  SK Aritma Praha  25.64 
150 m/Ml. žáci Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kobián Kryštof  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.02 
2  Jeřábek Václav  990423  USK Praha  23.50 
3  Pohořalý Jan  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.60 
4  Jíra Kristián  990422  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.83 
5  Král David  990729  SK Aritma Praha  25.55 
300 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  48.18 
2  Redou Emma  995515  TJ Sokol Stodůlky Praha  49.83 
3  Vykoupilová Tereza  996230  ASK Slavia Praha  50.10 
4  Šimková Anna  985905  ASK Slavia Praha  50.43 
5  Švancarová Kristýna  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  50.43 
300 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Plchová Kateřina  995916  ASK Slavia Praha  54.02 
2  Jakoubková Kateřina  995209  ASK Slavia Praha  58.47 
3  Srnská Jindra  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  59.39 
Rysová Rebeka  985707  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
300 m/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bútorová Tereza  996005  SK Kotlářka Praha  56.37 
2  Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  57.61 
3  Panýrková Lenka  995627  AC Praha 1890  63.65 
4  Chlumská Hedvika  996014  Sokol Král.Vinohrady Praha  64.18 
300 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Běhounek Matěj  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  46.12 
2  Nicolas Victor  980814  PSK Olymp Praha  47.31 
3  Kubelka Michal  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.86 
4  Wágner Jakub  981117  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  49.45 
5  Prunar Jakub  990510  USK Praha  50.12 
6  Sellner Matěj  980404  TJ Sokol Stodůlky Praha  50.33 
300 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Pohořalý Jan  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.53 
2  Stewart Geron  980921  Spartak Praha 4  50.88 
3  Michal Vojtěch  990729  Spartak Praha 4  51.53 
4  Kvapil Lukáš  990818  USK Praha  54.03 
Petřík Pavel  990712  ASK Slavia Praha  DNP 
800 m/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  2:39.62 
2  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  2:46.66 
3  Santolíková Jana  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:46.68 
4  Kovářová Tereza  985524  ASK Slavia Praha  2:47.21 
5  Drsková Andrea  995812  USK Praha  2:51.43 
6  Sládková Martina  986109  ASK Slavia Praha  2:58.12 
7  Losincziová Veronika  995512  TJ Dukla Praha  2:58.81 
8  Fořtová Petra  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:01.34 
9  Hradcová Veronika  986104  AC Praha 1890  3:13.56 
1500 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kuriš Štěpán  980905  ASK Slavia Praha  5:11.41 
2  Vích Damián  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:15.68 
3  Erben Jakub  980927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:19.09 
4  Cvrček Jan  981215  TJ Sokol Stodůlky Praha  5:26.27 
5  Slavíček Pavel  981016  ASK Slavia Praha  5:28.07 
6  Jaroš Jan  980423  ASK Slavia Praha  5:29.38 
7  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  5:33.47 
8  Dynybyl Vojtěch  980910  SK Kotlářka Praha  5:52.15 
9  Hoza Josef  980708  SK Kotlářka Praha  5:54.15 
10  Nedvídek Kryštof  991023  ASK Slavia Praha  5:57.01 
11  Holík Michal  990402  SK ZŠ Jeseniova Praha  6:02.82 
12  Paškin Vladislav  990920  SK Aktis Praha  6:05.91 
13  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  6:18.05 
Mikula Martin  980921  TJ Dukla Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  09.89 
2  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  10.88 
3  Jirmanová Karolína  985210  TJ Sokol Stodůlky Praha  10.91 
4  Švábíková Amálie  996122  ASK Slavia Praha  10.94 
5  Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  11.58 
6  Srnská Jindra  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  12.20 
7  Chlumská Hedvika  996014  Sokol Král.Vinohrady Praha  14.91 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Francová Tereza  996230  SK Aktis Praha  12.65 
2  Krtilová Tereza  995721  ŠAK Novoborská Praha  13.06 
3  Švehlová Veronika  985726  SK Aktis Praha  13.14 
4  Jiráňová Anna  995601  ŠAK Novoborská Praha  13.63 
5  Špačková Jitka  985718  TJ Sokol Stodůlky Praha  13.68 
6  Koutná Nikola  995713  ŠAK Novoborská Praha  18.49 
60 m překážek/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  10.88 
2  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  11.42 
3  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  11.44 
4  Zahradník Jiří  980903  TJ Sokol Stodůlky Praha  11.74 
5  Zuna Matěj  980404  SK Kotlářka Praha  11.75 
6  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  11.79 
60 m překážek/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  11.79 
2  Melmuka Martin  990818  ASK Slavia Praha  12.19 
3  Dvořák Martin  990314  ASK Slavia Praha  12.20 
4  Zuna Jan  980404  SK Kotlářka Praha  12.30 
5  Kopecký Tomáš  980128  Spartak Praha 4  12.74 
6  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  13.34 
60 m překážek/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hoza Josef  980708  SK Kotlářka Praha  12.16 
2  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  12.35 
3  Šulc Petr  980326  ASK Slavia Praha  12.64 
4  Hoza František  980708  SK Kotlářka Praha  12.72 
5  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  12.76 
6  Kreuzmann Matyáš  980906  SK Aktis Praha  12.99 
4 x 200 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kašparová, Filipovská, Přikryl, Večeřa  USK Praha  2:00.19 
2  Havel, Melmuka, Vykoupilová, Duchoňová  ASK Slavia Praha  2:01.20 
3  Nemešová, Jedlička, D´Ambrosca, Karlík  SK Kotlářka Praha  2:01.68 
4  Cvrček, Sellner, Špačková, Redou  TJ Sokol Stodůlky Praha  2:07.94 
5  Knížek, Losoncziová, Vágner, Semecká  TJ Dukla Praha  2:08.83 
6  Srnská, Zindulková, Soukup, Pařízek  Sokol Král.Vinohrady Praha  2:16.35 
4 x 200 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Švancarová, Kubelka, Zafarová, Souček  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:02.08 
2  Jehličková B., Jehličková A., Prunar, Jeřábek  USK Praha  2:07.60 
3  Francová, Turková, Kreuzman, Dryák  SK Aktis Praha  2:08.01 
4  Brejcha, Růžička, Střelečková, Višvaderová  ASK Slavia Praha  2:11.25 
5  Zuna M., Drake, Bútorová, Zuna J.  SK Kotlářka Praha  2:11.48 
6  Hanzalová, Moucha, Voborská, Voborský  TJ Sokol Stodůlky Praha  2:16.60 
skok vysoký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Zafarová Johana  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.42 
2  Višvaderová Natálie  985818  ASK Slavia Praha  1.39 
3  Švábíková Amálie  996122  ASK Slavia Praha  1.27 
4  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  1.27 
5  Gratiasová Tereza  985805  PSK Olymp Praha  1.24 
6  Hegenbartová Marie  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.24 
7  Francová Tereza  996230  SK Aktis Praha  1.21 
Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  DNP 
skok vysoký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  1.44 
2  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Sokol Stodůlky Praha  1.35 
3  Pekárek Adam  990227  ASK Slavia Praha  1.32 
4  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  1.29 
5  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  1.26 
skok daleký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  4.52 
2  Pilíková Lucie  985904  SK Kotlářka Praha  4.47 
3  Jirmanová Karolína  985210  TJ Sokol Stodůlky Praha  4.40 
4  Kašparová Johana  995426  USK Praha  4.34 
5  Jehličková Barbora  995606  USK Praha  4.33 
6  Višvaderová Natálie  985818  ASK Slavia Praha  4.31 
7  Švábíková Amálie  996122  ASK Slavia Praha  4.29 
8  Filipovská Kristýna  985408  USK Praha  4.00 
9  Treglerová Michaela  995914  ASK Slavia Praha  3.89 
10  Turková Zuzana  986021  SK Aktis Praha  3.82 
11  Palátová Eliška  986006  ASK Slavia Praha  3.77 
12  Zindulková Adéla  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.68 
13  Jehličková Adéla  995606  USK Praha  3.48 
14  Háková Tereza  996107  PSK Olymp Praha  3.43 
15  Reynoldsová Lucie  985122  ASK Slavia Praha  3.19 
Nosko Žaneta  985726  A. C. Sparta Praha  DNP 
Hegenbartová Marie  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
skok daleký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.47 
2  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  4.42 
3  Cvrček Jan  981215  TJ Sokol Stodůlky Praha  4.42 
4  Karlík Lukáš  980921  SK Kotlářka Praha  4.39 
5  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Sokol Stodůlky Praha  4.31 
6  Wágner Jakub  981117  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.26 
7  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  4.16 
8  Zahradník Jiří  980903  TJ Sokol Stodůlky Praha  4.08 
9  Pekárek Adam  990227  ASK Slavia Praha  4.05 
10  Běhounek Matěj  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.04 
11  Dryák Zdeněk  980514  SK Aktis Praha  3.98 
12  Růžička Jan  990705  ASK Slavia Praha  3.79 
13  Prunar Jakub  990510  USK Praha  3.75 
14  Procházka Matěj  991005  TJ Sokol Stodůlky Praha  3.23 
15  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.13 
Schútz Jan  990716  A. C. Sparta Praha  DNP 
vrh koulí 3kg/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Oppelová Kamila  985812  ASK Slavia Praha  09.10 
2  Kovářová Tereza  985524  ASK Slavia Praha  07.97 
3  Večerková Tereza  985306  ŠAK Novoborská Praha  07.78 
4  Palátová Eliška  986006  ASK Slavia Praha  07.59 
5  Kohoutová Karolína  995225  USK Praha  07.22 
6  Kopecká Aneta  995218  USK Praha  06.41 
7  Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  05.24 
Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Kohoutková Kateřina  986023  ASK Slavia Praha  DNP 
vrh koulí 3kg/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.58 
2  Stanovský Jakub  980603  Atletický školní klub Mazurská  09.36 
3  Moucha Radek  981005  TJ Sokol Stodůlky Praha  09.00 
4  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  08.90 
5  Herman Jan  990120  ASK Slavia Praha  08.20 
6  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  07.93 
7  Dynybyl Vojtěch  980910  SK Kotlářka Praha  07.28 
8  Kosík Tobiáš  981014  USK Praha  07.08 
9  Jaroš Jan  980423  ASK Slavia Praha  06.34