5. veřejné závody žactva
Datum konání: 17.2.2011
Místo konání: Praha-Stromovka
Pořadatel: PSK Olymp Praha
Výsledky zpracoval: Aneta Kučerová, Michal Drahorád
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hanák Tomáš  96  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.81 
2  Kusem Michal  97  ASK Slavia Praha  07.85 
3  Novotný Matěj  96  ŠAK ZŠ Pardubice  07.97 
4  Kukal Jan  96  ASK Slavia Praha  07.99 
5  Jeřábek Jakub  96  ŠAK Židlochovice  08.01 
6  Štěrba Denis  96  ŠAK ZŠ Pardubice  08.05 
7  Vatrt Martin  96  USK Praha  08.25 
8  Cubínek Václav  96  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.30 
60 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šimek Vojtěch  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.21 
2  Havlíček Martin  96  AK Chemopetrol Litvínov  08.37 
3  Kostohryz Martin  96  Spartak Praha 4  08.64 
4  Oberdorfer Miloslav  97  USK Praha  08.67 
5  Kisiala Jan  98  ASK Slavia Praha  08.80 
6  Hromádka Josef  97  TJ Sokol Kolín-atletika  08.88 
7  Kocourek Viktor  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.93 
8  Hrudka Michal  96  ASK Slavia Praha  09.07 
60 m/Žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dolejší Matěj  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.54 
2  Havel David  98  ASK Slavia Praha  08.89 
3  Singer Jiří  98  AK Most  09.07 
4  Louda Petr  99  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  09.14 
5  Houser Filip - Jan  98  ŠAK Židlochovice  09.13 
6  Vágner Tomáš  99  TJ Dukla Praha  09.15 
7  Kobián Kryštof  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.25 
8  Knížek Roman  99  TJ Dukla Praha  09.62 
60 m/Žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rataj Dominik  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.50 
2  Hanousek Tomáš  97  ASK Slavia Praha  08.53 
3  Papež Adam  97  SK Kotlářka Praha  08.60 
4  Běhounek Matěj  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.75 
5  Wágner Jakub  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.05 
6  Šíma Michal  97  ASK Slavia Praha  09.08 
7  Pilát Kryštof  96  USK Praha  09.79 
8  Dvořák Martin  00  ASK Slavia Praha  10.59 
60 m/Žáci Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Petřík Pavel  99  ASK Slavia Praha  08.95 
2  Herák David  00  A. C. TEPO Kladno  09.84 
3  Paťava Tomáš  96  AK Most  09.40 
4  Zuna Jan  98  SK Kotlářka Praha  09.40 
5  Hošek Dominik  00  SK Kotlářka Praha  09.53 
6  Chad Petr  00  SK Kotlářka Praha  09.70 
7  Kosík Tobiáš  98  USK Praha  09.82 
8  Mikula Martin  00  TJ Dukla Praha  09.90 
60 m/Žáci Běh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Nicolas Victor  98  PSK Olymp Praha  09.22 
2  Zuna Matěj  98  SK Kotlářka Praha  09.49 
3  Kvapil Lukáš  99  USK Praha  09.58 
4  Janeček Pavel  99  SK Aritma Praha  09.67 
5  Langer Vítězslav  99  SK Aritma Praha  09.79 
5  Čermák Albert  99  ASK Slavia Praha  09.79 
7  Erben Jakub  98  SK Aritma Praha  09.86 
8  Kaiser Tomáš  01  PSK Olymp Praha  11.45 
60 m/Žáci Běh7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hais Marek  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.51 
2  Ledvinka Jiří  97  Spartak Praha 4  08.73 
3  Přikryl Ondřej  99  USK Praha  09.19 
4  Dvořák Dan  00  ASK Slavia Praha  09.20 
5  Vagaday Matyáš  00  SK Kotlářka Praha  10.00 
6  Kunovjánek David  99  ASK Slavia Praha  10.15 
7  Janoušek Marek  02  PSK Olymp Praha  10.49 
8  Hoza Matyáš  00  SK Kotlářka Praha  11.14 
60 m/Žáci Běh8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Moucha Radek  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.26 
2  Hoza Josef  98  SK Kotlářka Praha  09.54 
3  Pohořalý Jan  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.67 
4  Vlášek Jakub  97  Atletický školní klub Mazurská  09.86 
5  Hoza František  98  SK Kotlářka Praha  10.16 
6  Adamík Jakub  99  Atletický školní klub Mazurská  10.28 
7  Vondráček David  98  Atletický školní klub Mazurská  10.34 
8  Hanousek David  02  ASK Slavia Praha  12.06 
60 m/Žáci Běh9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hibš Jan  97  Atletický školní klub Mazurská  08.75 
2  Hampel Hynek  99  Atletický školní klub Mazurská  09.23 
3  Puchmajer Pavel  00  TJ Dukla Praha  09.46 
4  Kormout Štěpán  97  Atletický školní klub Mazurská  09.47 
5  Kolář Martin  98  Atletický školní klub Mazurská  09.87 
6  Krauz Tomáš  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.18 
7  Kubice Adam  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.61 
60 m/Žáci Běh10
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Linhart Jakub  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.99 
2  Jelínek David  96  Sokol Král.Vinohrady Praha  08.75 
3  Stanovský Jakub  98  Atletický školní klub Mazurská  08.99 
4  Čermák Roman  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.41 
5  Změlík Dominik  97  TJ Dukla Praha  09.55 
6  Smrkovský Vít  99  Atletický školní klub Mazurská  09.68 
7  Urban Jan  99  Atletický školní klub Mazurská  09.80 
8  Klíma Martin  99  ASK Slavia Praha  10.53 
60 m/Žáci Běh11
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Obhlídal Vojtěch  97  SK Kotlářka Praha  09.21 
2  Šmída David  98  USK Praha  09.24 
3  Klíma Jan  99  ASK Slavia Praha  09.38 
4  Šmída Daniel  98  USK Praha  09.48 
5  Brejcha Tomáš  98  ASK Slavia Praha  09.80 
6  Šich Luboš  99  ASK Slavia Praha  10.53 
7  Hoffman Tomáš  99  ASK Slavia Praha  11.39 
8  Josef Tomáš  03  PSK Olymp Praha  12.38 
60 m/Žáci Běh12
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Gallovič Gabriel  99  ASK Slavia Praha  09.81 
2  Shaw Tobiáš  00  TJ Dukla Praha  10.01 
3  Paleček Jonáš  99  ASK Slavia Praha  10.30 
4  Zettl Filip  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.35 
5  Vymazal Adam  00  ASK Slavia Praha  10.66 
6  Jaroš Adam  00  PSK Olymp Praha  11.51 
300 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Vatrt Martin  96  USK Praha  41.02 
2  Jeřábek Jakub  96  ŠAK Židlochovice  41.94 
3  Hrbek Matěj  96  ŠAK ZŠ Pardubice  42.62 
4  Hromádka Josef  97  TJ Sokol Kolín-atletika  47.67 
5  Dvořák Martin  99  ASK Slavia Praha  51.79 
6  Kunovjánek David  99  ASK Slavia Praha  59.10 
300 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
5  Kubelka Michal  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.14 
1  Zíta Ladislav  96  USK Praha  41.91 
2  Svoboda Matěj  97  TJ Sokol Kolín-atletika  44.28 
3  Novotný Luboš  97  TJ Sokol Kolín-atletika  47.56 
4  Franc Michal  97  TJ Sokol Kolín-atletika  47.88 
Gallovič Gabriel  99  ASK Slavia Praha  DNP 
300 m/Žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Musil Jan  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  44.06 
2  Sítník Matěj  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  46.72 
3  Veselý Petr  96  TJ Sokol Kolín-atletika  47.49 
4  Štaňko Patrik  96  TJ Sokol Kolín-atletika  49.83 
5  Čermák Albert  99  ASK Slavia Praha  56.34 
Mach Matěj  97  ASK Slavia Praha  DNP 
300 m/Žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šrámek David  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  43.66 
2  Havlíček Matěj  97  TJ Spartak Vlašim  45.81 
3  Houser Filip - Jan  98  ŠAK Židlochovice  48.05 
4  Fabian Samuel  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.20
5  Petřík Pavel  99  ASK Slavia Praha  51.74 
6  Mikula Martin  98  TJ Dukla Praha  54.86 
300 m/Žáci Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šícha Metoděj  98  USK Praha  46.66 
2  Štogl Ondřej  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  47.23 
3  Herák David  00  A. C. TEPO Kladno  48.95 
4  Pilát Kryštof  96  USK Praha  52.90 
5  Hošek Dominik  00  SK Kotlářka Praha  53.05 
6  Chadt Petr  00  ASK Slavia Praha  56.17 
300 m/Žáci Běh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šimek Vojtěch  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  44.65 
2  Podroužek Tomáš  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.62 
3  Kocourek Viktor  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  49.35 
4  Prunar Jakub  99  USK Praha  49.74 
5  Vágner Tomáš  99  TJ Dukla Praha  55.70 
6  Knížek Roman  99  TJ Dukla Praha  58.57 
300 m/Žáci Běh7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
4  Langer Vítězslav  99  SK Aritma Praha  55.66 
1  Nicolas Viktor  98  PSK Olymp Praha  48.29 
2  Wágner Jakub  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  49.91 
3  Zahradník Jiří  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  51.06 
5  Vymazal Adam  00  ASK Slavia Praha  61.83 
Sellner Matěj  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
300 m/Žáci Běh8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dolejší Matěj  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  46.99 
2  Hampel Hynek  99  Atletický školní klub Mazurská  51.15 
3  Štěpánek Tadeáš  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  51.72 
4  Kvapil Lukáš  99  USK Praha  52.32 
5  Šich Luboš  99  ASK Slavia Praha  61.74 
Janoušek Marek  02  PSK Olymp Praha  DNP 
300 m/Žáci Běh9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Čambor Marko  97  Atletický školní klub Mazurská  47.47 
2  Běhounek Matěj  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  47.85 
3  Stanovský Jakub  98  Atletický školní klub Mazurská  50.90
4  Adamík Jakub  99  Atletický školní klub Mazurská  57.41 
5  Vondráček David  98  Atletický školní klub Mazurská  58.72 
6  Shaw Tobiáš  00  TJ Dukla Praha  61.66 
300 m/Žáci Běh10
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Duraja Jaromír  96  PSK Olymp Praha  50.50 
2  Smrkovský Vít  99  Atletický školní klub Mazurská  55.27 
3  Urban Jan  99  Atletický školní klub Mazurská  56.38 
4  Červený Jan  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  56.51 
5  Kaiser Tomáš  01  PSK Olymp Praha  64.49 
Puchmajer Pavel  00  TJ Dukla Praha  DNP 
300 m/Žáci Běh11
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Pezlar Vojtěch  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  44.43 
2  Mach Matěj  99  ASK Slavia Praha  51.26 
3  Kolář Martin  98  Atletický školní klub Mazurská  51.62 
4  Janeček Pavel  99  SK Aritma Praha  51.77 
300 m/Žáci Běh12
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Gallovič Gabriel  99  ASK Slavia Praha  57.99 
2  Paleček Jonáš  99  ASK Slavia Praha  58.88 
3  Dvořák Dan  00  ASK Slavia Praha  65.28 
800 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hotový Lukáš  96  USK Praha  2:15.24 
2  Končický Tomáš  96  Spartak Praha 4  2:16.75 
3  Beneš Lukáš  96  TJ Blatná  2:26.28 
4  Ingeduld Jiří  97  T. J. Sokol České Budějovice  2:48.47 
5  Konejl David  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:34.54 
6  Svěchota Lukáš  97  Spartak Praha 4  2:36.60 
800 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Cais František  97  SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  2:30.51 
2  Medek Martin  96  SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  2:32.41 
3  Kovalčuk Pavel  98  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  2:36.50 
4  Louda Petr  99  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  2:40.31 
5  Obhlídal Vojtěch  97  SK Kotlářka Praha  2:44.25 
6  Erben Jakub  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:48.00 
7  Holík Michal  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:10.93 
800 m/Žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Chuman Martin  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:32.14 
2  Hais Marek  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:33.32 
3  Vích Damián  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:40.28 
4  Klár Jan  98  SK Kotlářka Praha  2:48.30 
5  Beran Jan  99  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  2:59.59 
60 m překážek/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Ledvina František  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.63 
2  Šimek Dominik  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.28 
3  Dvořák Martin  99  ASK Slavia Praha  12.42 
Soukup Jiří  98  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
60 m překážek/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šebrle David  96  PSK Olymp Praha  09.11 
2  Kováč Evžen  96  AK Chemopetrol Litvínov  09.22 
3  Novotný Marek  96  ŠAK ZŠ Pardubice  09.38 
4  Sekyra Daniel  96  ASK Slavia Praha  09.45 
5  Štěrba Denis  96  ŠAK ZŠ Pardubice  09.55 
6  Hrbek Matěj  96  ŠAK ZŠ Pardubice  09.83 
7  Capouch Tomáš  97  ASK Slavia Praha  09.85 
8  Havlíček Martin  96  AK Chemopetrol Litvínov  10.01 
60 m překážek/Žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Vedlich Jan  96  A. C. TEPO Kladno  09.55 
2  Zíta Ladislav  96  USK Praha  09.65 
3  Kregl David  96  USK Praha  09.85 
4  Šrámek David  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.07 
5  Dunovský Jan  97  ŠAK ZŠ Pardubice  10.28 
6  Bečka Lukáš  97  TJ Sokol Kolín-atletika  10.47 
7  Kostohryz Martin  96  Spartak Praha 4  10.58 
8  Havlíček Matěj  97  TJ Spartak Vlašim  11.34 
60 m překážek/Žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Sekyra Daniel  96  ASK Slavia Praha  09.17 
2  Pezlar Vojtěch  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.94 
3  Mach Matěj  97  ASK Slavia Praha  11.03 
4  Ledvinka Jiří  97  Spartak Praha 4  11.74 
5  Nagy Štefan  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.14 
Kaiser Tomáš  01  PSK Olymp Praha  DNP 
Brejcha Tomáš  98  ASK Slavia Praha  DNP 
skok daleký/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Háček David  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.45 
2  Cubínek Václav  96  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5.34 
3  Dynybyl Matěj  96  SK Kotlářka Praha  5.32 
4  Kováč Evžen  96  AK Most  5.19 
5  Havlíček Martin  96  AK Chemopetrol Litvínov  5.08 
6  Kukal Jan  96  ASK Slavia Praha  5.07 
7  Šrámek David  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.98 
8  Capouch Tomáš  97  ASK Slavia Praha  4.78 
9  Cavaliere Riccardo  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.78 
10  Kolář Adam  96  Spartak Praha 4  4.70 
11  Papež Adam  97  SK Kotlářka Praha  4.64 
12  Štogl Ondřej  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.58 
13  Novotný Luboš  97  TJ Sokol Kolín-atletika  4.53 
14  Dunovský Jan  97  ŠAK ZŠ Pardubice  4.35 
15  Bečka Lukáš  97  TJ Sokol Kolín-atletika  4.33 
16  Souček Jakub  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.33 
17  Hibš Jan  97  Atletický školní klub Mazurská  4.28 
18  Singer Jiří  98  AK Most  4.28 
19  Havel David  98  ASK Slavia Praha  4.25 
20  Změlík Dominik  97  TJ Dukla Praha  4.23 
21  Štaňko Patrik  98  TJ Sokol Kolín-atletika  4.21 
22  Pecák Daniel  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.15 
23  Jelínek David  96  Sokol Král.Vinohrady Praha  4.07 
24  Obhlídal Vojtěch  97  SK Kotlářka Praha  4.02 
25  Štěpánek Tadeáš  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.94 
26  Zahradník Jiří  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.90 
27  Kubát Zdeněk  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.90 
28  Hanousek Tomáš  97  ASK Slavia Praha  3.85 
29  Kovář Jan  97  USK Praha  3.80 
30  Čambor Michael  97  Atletický školní klub Mazurská  3.78 
31  Zuna Jan  98  SK Kotlářka Praha  3.68 
32  Oberdorfer Miloslav  97  USK Praha  3.68 
33  Soukup Jiří  98  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.67 
34  Paťava Tomáš  96  AK Most  3.60 
35  Zuna Matěj  98  SK Kotlářka Praha  3.59 
36  Puchmajer Pavel  00  TJ Dukla Praha  3.51 
37  Cikhart Tomáš  96  PSK Olymp Praha  3.51 
38  Kormout Štěpán  97  Atletický školní klub Mazurská  3.49 
39  Sellner Matěj  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.28 
40  Vlášek Jakub  97  Atletický školní klub Mazurská  3.15 
Kisiala Jan  98  ASK Slavia Praha  NM 
vrh koulí 4kg/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kregl David  96  A. C. TEPO Kladno  12.63 
2  Houška Ondřej  97  AK Most  12.36 
3  Kováč Evžen  96  AK Most  10.89 
4  Černý Stanislav  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.75 
5  Vedlich Jan  96  A. C. TEPO Kladno  09.97 
6  Kolář Adam  96  Spartak Praha 4  09.84 
7  Cais František  97  SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  09.47 
8  Svoboda Matěj  97  TJ Sokol Kolín-atletika  09.32 
9  Hejný Václav  96  SK Kotlářka Praha  09.30 
10  Čambor Marko  97  Atletický školní klub Mazurská  09.13 
11  Janoušek Ondřej  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.89 
12  Čambor Michael  97  Atletický školní klub Mazurská  08.77 
13  Sítník Matěj  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.50 
14  Koželuh Tomáš  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.13 
15  Franc Michal  97  TJ Sokol Kolín-atletika  07.82 
16  Duraja Jaromír  96  PSK Olymp Praha  07.60 
17  Nagy Štefan  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.53 
18  Moucha Radek  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.38 
19  Podroužek Tomáš  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.15 
20  Cikhart Tomáš  96  PSK Olymp Praha  06.82 
21  Červený Jan  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.54 
22  Kubát Zdeněk  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  06.31 
23  Medek Martin  96  SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  06.00 
60 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dvořáková Barbora  97  A. C. TEPO Kladno  08.24 
2  Bracháčková Petra  97  AC Česká Lípa  08.41 
3  Lamačová Klára  96  A. C. TEPO Kladno  08.43 
4  Dvořáková Kateřina  97  A. C. TEPO Kladno  08.44 
5  Novotná Adéla  98  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  08.57 
6  Žižková Michaela  97  TJ Sokol Kolín-atletika  08.63 
7  Klepetková Hana  97  TJ Sokol Kolín-atletika  08.64 
8  Müllerová Senta  97  ASK Slavia Praha  08.69 
60 m/Žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kašparová Johana  99  USK Praha  08.69 
2  Rákosníková Iveta  97  Spartak Praha 4  08.70 
3  Bartošová Martina  97  SK Kotlářka Praha  08.71 
4  Kerbachová Anna  00  Spartak Praha 4  08.75 
5  Kobernová Lucie  96  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  08.78 
6  Burdová Magdalena  98  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  08.79 
7  Herynková Anna  98  ASK Slavia Praha  08.92 
60 m/Žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Semecká Tereza  98  TJ Dukla Praha  08.52 
2  Šimerová Michaela  98  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  08.67 
3  Rowlandová Nicole  99  USK Praha  08.71 
4  Švejdová Monika  96  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  08.74 
5  Němcová Barbora  97  PSK Olymp Praha  08.74 
6  Kunová Eva  99  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  08.75 
7  Krupařová Lucie  99  PSK Olymp Praha  09.25 
8  Folberová Monika  96  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.43 
60 m/Žákyně Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Burianová Barbora  96  ASK Slavia Praha  08.49 
2  Procházková Karolína  96  A. C. TEPO Kladno  08.80 
3  Kolínová Adéla  96  ASK Slavia Praha  08.80 
4  Pilíková Lucie  98  SK Kotlářka Praha  08.90 
5  Kruková Beata  96  PSK Olymp Praha  08.95 
6  Šindelářová Anna  97  TJ Sokol Kolín-atletika  09.09 
7  Jehličková Adéla  99  USK Praha  09.15 
8  Fořtová Petra  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.82 
60 m/Žákyně Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bláhová Kateřina  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.81 
2  Ondrková Hana  97  Spartak Praha 4  09.02 
3  Duchoňová Andrea  99  ASK Slavia Praha  09.20 
4  Parásková Tereza  00  SK Kotlářka Praha  09.47 
5  Vykoupilová Tereza  99  ASK Slavia Praha  09.54 
6  Marešová Veronika  00  ASK Slavia Praha  09.59 
7  Rybářová Dominika  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.64 
8  Havelková Veronika  98  ASK Slavia Praha  10.40 
60 m/Žákyně Běh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Svárovská Lada  96  ASK Slavia Praha  08.55 
2  Součková Dora  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.02 
3  Malá Mariana  96  ASK Slavia Praha  09.24 
4  Jehličková Barbora  99  USK Praha  09.33 
5  Sucharová Anna  99  A. C. TEPO Kladno  09.44 
6  Bíbrlíková Denisa  98  USK Praha  09.51 
7  Kundrátová Iveta  97  USK Praha  09.58 
8  Obermannová Hana  97  ASK Slavia Praha  09.81 
60 m/Žákyně Běh7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Erbenová Kateřina  96  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.29 
2  Santolíková Jana  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.38 
3  Redou Emma  99  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.73 
4  Patočková Barbora  99  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.87 
5  Hrdinková Kateřina  96  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.02 
6  Fialová Linda  00  SK Kotlářka Praha  10.13 
7  Sluková Michaela  98  USK Praha  10.14
Motyčková Tereza  97  TJ Spartak Vlašim  DNF 
60 m/Žákyně Běh8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Zindulková Tereza  96  Sokol Král.Vinohrady Praha  9.08
2  Vlčková Kateřina  98  TJ Dukla Praha  9.31
3  Bouší Kristýna  96  TJ Dukla Praha  9.36
4  Štěpánková Eva  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  9.40
5  Rysová Rebeka  98  Sokol Král.Vinohrady Praha  9.59
6  Bouší Monika  99  TJ Dukla Praha  09.82 
7  Švehlová Kateřina  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.91 
8  Chlumská Hedvika  99  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.84 
60 m/Žákyně Běh9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šťastná Veronika  01  ASK Slavia Praha  10.02 
2  Martínková Eliška  99  ASK Slavia Praha  10.11 
3  Pouchová Veronika  99  Atletický školní klub Mazurská  10.15 
4  Sedláková Klára  98  Atletický školní klub Mazurská  10.31 
5  Michopulu Anna  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.41 
6  Žaludová Barbora  98  ASK Slavia Praha  10.46 
7  Cichrová Michaela  98  TJ Dukla Praha  10.46 
8  Holková Eliška  02  PSK Olymp Praha  10.82 
60 m/Žákyně Běh10
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Zindulková Adéla  99  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.92 
2  Vrabcová Kristýna  99  AO TJ Baník Meziboří  09.94 
3  Sládková Martina  98  ASK Slavia Praha  10.00 
4  Římalová Karolína  98  Atletický školní klub Mazurská  10.23 
5  Durajová Adriana  00  PSK Olymp Praha  10.36 
6  Gurková Hana  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.43 
7  Svobodová Dominika  98  Atletický školní klub Mazurská  10.64 
8  Šilhavá Anna  02  ASK Slavia Praha  10.83 
60 m/Žákyně Běh11
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Švancarová Kristýna  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.46 
2  Prýmková Markéta  00  SK Kotlářka Praha  09.99 
3  Srnská Jindra  98  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.06 
4  Fialová Karolína  99  Atletický školní klub Mazurská  10.63 
5  Karbanová Dominika  03  PSK Olymp Praha  11.16 
6  Šmejkalová Barbora  00  SK Kotlářka Praha  11.21 
7  Sehnalová Kristýna  97  Atletický školní klub Mazurská  11.58 
8  Marková Kateřina  01  PSK Olymp Praha  12.07 
60 m/Žákyně Běh12
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Farská Tereza  97  Atletický školní klub Mazurská  09.36 
2  Štichová Kristýna  97  Atletický školní klub Mazurská  09.59 
3  Poschlová Tereza  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.81 
4  Franková Agáta  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.91 
5  Eliášová Kristýna  98  Atletický školní klub Mazurská  09.97 
6  Mlčochová Anna  99  ASK Slavia Praha  10.15 
7  Hošková Barbora  00  SK Kotlářka Praha  10.43 
8  Hampelová Gabriela  97  Atletický školní klub Mazurská  10.53 
60 m/Žákyně Běh13
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Skácelová Zuzana  98  USK Praha  09.16 
2  Turnerová Nicoleta  00  Atletický školní klub Mazurská  09.39 
3  Mrázková Lucie  99  Atletický školní klub Mazurská  09.74 
4  Michopulu Maria  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.56 
Gratiasová Tereza  98  PSK Olymp Praha  DNP 
60 m/Žákyně Běh14
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kalvová Šárka  97  AC Česká Lípa  08.50 
2  Rosová Barbora  97  ASK Slavia Praha  09.17 
3  Martínková Kateřina  96  SK Aktis Praha  09.33 
4  Prokelová Veronika  97  SK Kotlářka Praha  09.89 
5  Drake Anna  99  SK Kotlářka Praha  10.70 
300 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Vlasáková Petra  96  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  43.61 
2  Krupařová Dominika  97  PSK Olymp Praha  45.09 
3  Šafránková Johanka  97  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  45.16 
4  Duchoňová Andrea  99  ASK Slavia Praha  47.82 
5  Parásková Tereza  00  SK Kotlářka Praha  51.30 
6  Klepetková Hana  97  TJ Sokol Kolín-atletika  52.99 
300 m/Žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kunová Eva  99  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  46.60 
2  Bláhová Kateřina  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.22 
3  Žižková Michaela  97  TJ Sokol Kolín-atletika  47.32 
4  Švejdová Monika  96  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  49.13 
5  Houšková Aneta  97  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  49.97 
6  Sládková Martina  98  ASK Slavia Praha  55.27 
300 m/Žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Myslíková Natálie  97  SK Kotlářka Praha  46.06 
2  Antošová Dominika  97  TJ Spartak Vlašim  46.87 
3  Novotná Adéla  98  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  47.03 
4  Kobernová Lucie  96  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  47.21 
5  Weissová Julie  98  TJ Spartak Vlašim  52.21 
6  Hrdinková Kateřina  96  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  53.61 
300 m/Žákyně Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Burianová Barbora  96  ASK Slavia Praha  46.15 
2  Šimonová Lucie  97  TJ Sokol Kolín-atletika  47.64 
3  Wurmová Vanessa  97  TJ Sokol Kolín-atletika  48.36 
4  Kerbachová Anna  00  Spartak Praha 4  49.12 
5  Bouší Monika  99  TJ Dukla Praha  54.66 
6  Cichrová Michaela  98  TJ Dukla Praha  60.31 
300 m/Žákyně Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bendová Daniela  97  AC Česká Lípa  48.73 
2  Šimerová Michaela  98  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  49.65 
3  Marková Pavlína  97  TJ Sokol Kolín-atletika  49.75 
4  Bouší Kristýna  96  TJ Dukla Praha  52.75 
5  Konejlová Tereza  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  54.27 
6  Zindulková Adéla  99  Sokol Král.Vinohrady Praha  57.92 
300 m/Žákyně Běh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Součková Dora  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  47.45 
2  Vokounová Andrea  97  TJ Sokol Kolín-atletika  48.08 
3  Petrová Anna  96  USK Praha  48.58 
4  Drsková Andrea  99  USK Praha  55.32 
5  Šantrochová Marie  99  USK Praha  63.26 
6  Michopulu Anna  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  65.91 
300 m/Žákyně Běh7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Chrpová Kateřina  97  USK Praha  48.64 
2  Sucharová Anna  99  A. C. TEPO Kladno  51.92 
3  Štichová Kristýna  97  Atletický školní klub Mazurská  54.02 
4  Rysová Rebeka  98  Sokol Král.Vinohrady Praha  54.22 
5  Štěpánková Eva  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  54.95 
6  Havelková Veronika  98  ASK Slavia Praha  57.98 
300 m/Žákyně Běh8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Müllerová Senta  97  ASK Slavia Praha  48.10 
2  Tučková Monika  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.82 
3  Švancarová Kristýna  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.74 
4  Farská Tereza  97  Atletický školní klub Mazurská  53.63 
5  Sedláková Klára  98  Atletický školní klub Mazurská  59.55 
6  Chlumská Hedvika  99  Sokol Král.Vinohrady Praha  62.08 
300 m/Žákyně Běh9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Martínková Eliška  99  ASK Slavia Praha  57.14 
2  Eliášová Kristýna  98  Atletický školní klub Mazurská  57.31 
3  Marešová Veronika  00  ASK Slavia Praha  58.02 
4  Hošková Barbora  00  SK Kotlářka Praha  58.18 
5  Mlčochová Anna  99  ASK Slavia Praha  58.79 
6  Durajová Adriana  00  PSK Olymp Praha  62.62 
300 m/Žákyně Běh10
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Redou Emma  99  TJ Stodůlky Praha, o.s.  52.62 
2  Římalová Karolína  98  Atletický školní klub Mazurská  58.94 
3  Srnská Jindra  98  Sokol Král.Vinohrady Praha  59.25 
4  Žaludová Barbora  98  ASK Slavia Praha  59.31 
5  Svobodová Dominika  98  Atletický školní klub Mazurská  61.32 
300 m/Žákyně Běh11
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Vykoupilová Tereza  99  ASK Slavia Praha  51.07 
2  Turnerová Nicoleta  00  Atletický školní klub Mazurská  51.86 
3  Mrázková Lucie  99  Atletický školní klub Mazurská  58.11 
4  Pouchová Veronika  99  Atletický školní klub Mazurská  60.79 
5  Fialová Karolína  99  Atletický školní klub Mazurská  62.12 
6  Michopulu Maria  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  62.62 
800 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Mrkvičková Simona  96  Spartak Praha 4  2:35.62 
2  Kopalová Klára  96  TJ LIAZ Jablonec n/N.  2:36.16 
3  Burdová Magdalena  98  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  2:38.95 
4  Veselá Barbora  96  Spartak Praha 4  2:46.13 
5  Němcová Barbora  97  PSK Olymp Praha  2:47.34 
6  Santolíková Jana  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:51.55 
7  Čutková Zuzana  99  SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  2:55.21 
8  Kadeřávková Anna  97  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:57.32 
9  Weissová Julie  98  TJ Spartak Vlašim  3:03.57 
800 m/Žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Sladovníková Aneta  97  SK Sporting Příbram  2:34.60 
2  Sztogrýnová Julie  97  Spartak Praha 4  2:46.21 
3  Prozrová Jana  97  Spartak Praha 4  2:48.80 
4  Jónová Markéta  97  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:56.10 
5  Erbenová Kateřina  96  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:57.20 
6  Pöschlová Nikola  98  A. C. TEPO Kladno  2:59.25 
7  Lhotáková Simona  98  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  2:59.95 
8  Vrabcová Kristýna  99  AO TJ Baník Meziboří  3:05.39 
60 m překážek/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Svárovská Lada  96  ASK Slavia Praha  09.58 
2  Jonášová Petra  96  PSK Olymp Praha  09.64 
3  Vosátková Simona  96  A. C. TEPO Kladno  10.02 
4  Rákosníková Iveta  97  Spartak Praha 4  10.20 
5  Milinková Kateřina  96  TJ Spartak Vlašim  10.31 
6  Pöschlová Sabina  97  A. C. TEPO Kladno  10.39 
7  Votinská Barbora  96  SK Kotlářka Praha  11.07 
8  Ježdíková Daniela  96  ASK Slavia Praha  11.64 
60 m překážek/Žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kalvová Šárka  97  AC Česká Lípa  10.68 
2  Burianová Barbora  96  ASK Slavia Praha  10.97 
3  Kolínová Adéla  96  ASK Slavia Praha  11.08 
4  Krupařová Dominika  97  PSK Olymp Praha  11.19 
5  Rosová Barbora  97  ASK Slavia Praha  11.34 
6  Malá Mariana  96  ASK Slavia Praha  11.37 
7  Hrušková Barbora  97  Atletický školní klub Mazurská  11.61 
8  Prokelová Veronika  97  SK Kotlářka Praha  12.62 
skok vysoký/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Svárovská Lada  96  ASK Slavia Praha  1.56 
2  Edlová Tereza  97  SK Kotlářka Praha  1.45 
3  Slavíčková Tereza  97  TJ Sokol Kolín-atletika  1.45 
4  Malá Mariana  96  ASK Slavia Praha  1.40 
5  Vokálová Adéla  97  TJ Sokol Kolín-atletika  1.35 
6  Kruková Beata  96  PSK Olymp Praha  1.35 
7  Pöschlová Sabina  97  A. C. TEPO Kladno  1.30 
skok daleký/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dvořáková Barbora  97  A. C. TEPO Kladno  5.12 
2  Myslíková Natálie  97  SK Kotlářka Praha  4.97 
3  Votinská Barbora  96  SK Kotlářka Praha  4.90 
4  Semecká Tereza  98  TJ Dukla Praha  4.62 
5  Dvořáková Kateřina  97  A. C. TEPO Kladno  4.56 
6  Višvaderová Natálie  98  ASK Slavia Praha  4.46 
7  Rowlandová Nicole  97  USK Praha  4.38 
8  Procházková Karolína  96  A. C. TEPO Kladno  4.37 
9  Antošová Dominika  97  TJ Spartak Vlašim  4.32 
10  Braná Zuzana  96  ASK Slavia Praha  4.29 
11  Bláhová Kateřina  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.27 
12  Bartošová Martina  97  SK Kotlářka Praha  4.25 
13  Kašparová Johana  99  USK Praha  4.24 
14  Pöschlová Sabina  97  A. C. TEPO Kladno  4.24 
15  Herynková Anna  98  ASK Slavia Praha  4.23 
16  Martínková Kateřina  96  SK Aktis Praha  4.22 
17  Jehličková Barbora  99  USK Praha  4.20 
18  Ondrková Hana  97  Spartak Praha 4  4.19 
19  Pöschlová Nikola  98  A. C. TEPO Kladno  4.18 
20  Pilíková Lucie  98  SK Kotlářka Praha  4.14 
21  Vosátková Simona  96  A. C. TEPO Kladno  4.12 
22  Hrušková Barbora  97  Atletický školní klub Mazurská  4.11 
23  Rákosníková Iveta  97  Spartak Praha 4  4.09 
24  Folberová Monika  96  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.03 
25  Rosová Barbora  97  ASK Slavia Praha  3.93 
26  Skácelová Zuzana  98  USK Praha  3.93 
27  Šindelářová Anna  97  TJ Sokol Kolín-atletika  3.83 
28  Jehličková Adéla  99  USK Praha  3.72 
29  Fořtová Petra  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.60 
30  Obermannová Hana  97  ASK Slavia Praha  3.47 
31  Vlčková Kateřina  98  TJ Dukla Praha  3.41 
32  Patočková Barbora  99  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.41 
33  Ježdíková Daniela  96  ASK Slavia Praha  3.17 
34  Hampelová Gabriela  97  Atletický školní klub Mazurská  3.09 
35  Sehnalová Kristýna  97  Atletický školní klub Mazurská  2.99 
vrh koulí 3kg/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Svárovská Lada  96  ASK Slavia Praha  11.71 
2  Jonášová Petra  96  PSK Olymp Praha  11.26 
3  Milinková Kateřina  96  TJ Spartak Vlašim  10.07 
4  Zábranská Barbora  96  A. C. TEPO Kladno  09.26 
5  Franková Anna  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.23 
6  Šrámková Jolana  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.24 
7  Ježdíková Daniela  96  ASK Slavia Praha  07.89 
8  Kadeřávková Anna  97  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.88 
9  Nouzáková Sandra  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.48 
10  Švehlová Kateřina  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.34 
11  Veselá Kateřina  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.28 
12  Červená Dominka  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.77 
13  Melhemová Kateřina  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.52 
14  Grundlerová Dominika  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.12 
15  Šulcová Anna  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.99