3. veřejné závody žactva
Datum konání: 27.1.2011
Místo konání: Praha-Strahov
Pořadatel: USK Praha
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
150 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šebrle David  96  PSK Olymp Praha  18.33 
2  Gryc Jacob  97  AHA Vyškov  18.65 
3  Linhart Jakub  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.72 
150 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kukal Jan  96  ASK Slavia Praha  18.72 
2  Vedlich Jan  96  A. C. TEPO Kladno  19.05 
3  Vatrt Martin  96  USK Praha  19.37 
150 m/Žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kregl David  96  A. C. TEPO Kladno  19.26 
2  Kohout Jan  96  A. C. TEPO Kladno  19.29 
3  Bartoš Lubomír  96  AK ŠKODA Plzeň  19.67 
150 m/Žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Končický Tomáš  96  Spartak Praha 4  19.19 
2  Zíta Ladislav  96  USK Praha  19.38 
3  Ruta Dominik  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.51 
4  Macák Václav  96  A. C. TEPO Kladno  20.75 
150 m/Žáci Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Janoušek Tomáš  97  ASK Slavia Praha  21.22 
2  Havlíček Matěj  97  TJ Spartak Vlašim  21.43 
3  Monych Ivan  97  ASK Slavia Praha  21.54 
150 m/Žáci Běh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Večeřa Vincent  98  USK Praha  20.72 
2  Mach Matěj  97  ASK Slavia Praha  21.49 
3  Havel David  98  ASK Slavia Praha  22.11 
4  Papp Dominik  99  AHA Vyškov  23.37 
150 m/Žáci Běh7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šrámek David  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.02 
2  Trnka Filip  96  ASK Slavia Praha  20.95 
3  Petrák Martin  96  ASK Slavia Praha  21.46 
4  Job Jiří  97  USK Praha  23.26 
150 m/Žáci Běh8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bartoš David  98  ASK Slavia Praha  23.19 
2  Změlík Dominik  97  TJ Dukla Praha  23.39 
3  Hrdlička Karel  98  ASK Slavia Praha  23.72 
4  Hampel Hynek  99  Atletický školní klub Mazurská  25.51 
150 m/Žáci Běh9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kovalchuk Pavlo  98  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  22.03 
2  Šíma Michal  97  ASK Slavia Praha  22.17 
3  Gregor Petr  98  TJ Klášterec nad Ohří  23.29 
4  Přikryl Ondřej  99  USK Praha  23.57 
150 m/Žáci Běh10
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kovář Jan  97  USK Praha  22.13 
2  Louda Petr  99  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  22.39 
3  Pařízek Lukáš  99  Sokol Král.Vinohrady Praha  22.56 
4  Vejražka Daniel  00  TJ Klášterec nad Ohří  23.41 
150 m/Žáci Běh11
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Vyskočil Matěj  97  USK Praha  23.35 
2  Soukup Jiří  98  Sokol Král.Vinohrady Praha  23.96 
3  Polák Martin  99  Sokol Král.Vinohrady Praha  25.16 
4  Hoffman Tomáš  99  ASK Slavia Praha  27.01 
150 m/Žáci Běh12
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Čambor Michael  97  Atletický školní klub Mazurská  22.95 
2  Lubas Vojtěch  99  ŠAK Novoborská Praha  23.16 
3  Vlášek Jakub  97  Atletický školní klub Mazurská  23.79 
4  Cikhart Tomáš  96  PSK Olymp Praha  23.86 
150 m/Žáci Běh13
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Smrkovský Vít  99  Atletický školní klub Mazurská  23.73 
2  Urban Jan  99  Atletický školní klub Mazurská  24.08 
3  Sochor Filip  99  ASK Slavia Praha  24.69 
4  Šulc Petr  98  ASK Slavia Praha  25.96 
150 m/Žáci Běh14
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Vlček Jakub  98  ŠAK Novoborská Praha  22.95 
2  Štěpánek Tadeáš  98  TJ Sokol Stodůlky Praha  23.70 
3  Kolář Martin  98  Atletický školní klub Mazurská  23.92 
4  Valsa Pavel  98  Atletický školní klub Mazurská  24.77 
150 m/Žáci Běh15
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hartych Vít  97  USK Praha  20.49 
2  Schütz Jan  99  A. C. Sparta Praha  23.02 
3  Sellner Matěj  98  TJ Sokol Stodůlky Praha  23.47 
4  Beneš Štěpán  99  Atletický školní klub Mazurská  24.85 
150 m/Žáci Běh16
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hais Marek  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.99 
2  Zahradník Jiří  98  TJ Sokol Stodůlky Praha  23.13 
3  Jirsa Vojtěch  98  TJ Dukla Praha  24.08 
4  Wágner Tomáš  99  TJ Dukla Praha  24.94 
150 m/Žáci Běh17
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hoza František  98  SK Kotlářka Praha  24.74 
2  Šimek Jan  97  Spartak Praha 4  27.27 
3  Král David  99  SK Aritma Praha  27.94 
4  Hoza Matyáš  00  SK Kotlářka Praha  30.25 
150 m/Žáci Běh18
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kocánek David  96  Spartak Praha 4  19.79 
2  Čambor Marko  97  Atletický školní klub Mazurská  20.65 
3  Duraja Jaromír  96  PSK Olymp Praha  23.15 
4  Brejcha Tomáš  98  ASK Slavia Praha  23.40 
300 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Stehno Jiří  93  ŠAK Chodov  36.38 
2  Kukla Christopher  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  43.77 
3  Kohout Jan  96  A. C. TEPO Kladno  45.23 
300 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Končický Tomáš  96  Spartak Praha 4  40.03 
2  Hruška Daniel  96  ŠAK Chodov  41.19 
3  Vatrt Martin  96  USK Praha  41.53 
300 m/Žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Litavský Filip  96  ŠAK Chodov  40.68 
2  Zíta Ladislav  96  USK Praha  41.70 
3  Macák Václav  96  A. C. TEPO Kladno  45.43 
300 m/Žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bartoš Lubomír  96  AK ŠKODA Plzeň  42.62 
2  Večeřa Vincent  98  USK Praha  47.56 
3  Mach Matěj  97  ASK Slavia Praha  48.37 
300 m/Žáci Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hartych Vít  97  USK Praha  43.95 
2  Musil Jan  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  45.67 
3  Čambor Michael  97  Atletický školní klub Mazurská  48.24 
4  Hampel Hynek  99  Atletický školní klub Mazurská  55.55 
300 m/Žáci Běh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kovalchuk Pavlo  98  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  47.45 
2  Bartoň Lukáš  98  TJ Klášterec nad Ohří  50.00 
3  Frais Jiří  98  TJ Dukla Praha  52.89 
4  Wágner Tomáš  99  TJ Dukla Praha  53.04 
300 m/Žáci Běh7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Louda Petr  99  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  48.05 
2  Kolář Martin  98  Atletický školní klub Mazurská  49.40 
3  Myška Michal  98  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  50.71 
4  Vejražka Daniel  00  TJ Klášterec nad Ohří  55.01 
300 m/Žáci Běh8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
2  Fabian Samuel  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.47 
1  Petrák Martin  96  ASK Slavia Praha  46.16 
3  Sellner Matěj  98  TJ Sokol Stodůlky Praha  50.71 
4  Mikula Martin  98  TJ Dukla Praha  57.93 
300 m/Žáci Běh9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dynybyl Matěj  96  SK Kotlářka Praha  41.07 
2  Beneš Štěpán  99  Atletický školní klub Mazurská  57.52 
3  Adamík Jakub  99  Atletický školní klub Mazurská  60.87 
4  Král David  99  SK Aritma Praha  63.07 
300 m/Žáci Běh10
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jirsa Vojtěch  98  TJ Dukla Praha  49.71 
2  Nagy Štefan  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.18 
3  Rákosník Jan  99  USK Praha  52.26 
4  Šulc Petr  98  ASK Slavia Praha  57.61 
300 m/Žáci Běh11
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Gregor Petr  98  TJ Klášterec nad Ohří  54.19 
2  Chloupek Ondřej  99  TJ VTŽ Chomutov  54.46 
3  Zahrádka Václav  00  TJ Klášterec nad Ohří  55.55 
800 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kukal Jan  96  ASK Slavia Praha  2:10.05 
2  Beneš Lukáš  96  TJ Blatná  2:24.40 
3  Svěchota Lukáš  97  Spartak Praha 4  2:36.35 
4  Myška Michal  98  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  2:40.79 
5  Klár Jan  98  SK Kotlářka Praha  2:44.91 
6  Frais Jiří  98  TJ Dukla Praha  2:45.01 
800 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Chuman Martin  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:37.21 
2  Hais Marek  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:38.11 
3  Čermák Adam  97  ASK Slavia Praha  2:45.64 
4  Papp Dominik  99  AHA Vyškov  2:49.50 
5  Dvořák Martin  99  ASK Slavia Praha  2:52.83 
6  Hlaváč Vojtěch  98  ASK Slavia Praha  2:52.94 
7  Mikula Martin  98  TJ Dukla Praha  2:55.37 
800 m/Žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bartoň Lukáš  98  TJ Klášterec nad Ohří  2:46.38 
2  Kocourek Viktor  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:47.57 
3  Chloupek Ondřej  99  TJ VTŽ Chomutov  2:49.97 
4  Běhounek Matěj  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:53.70 
5  Hoza Josef  98  SK Kotlářka Praha  2:54.65 
6  Červenka Marcel  00  TJ Klášterec nad Ohří  2:55.89 
7  Zahrádka Václav  00  TJ Klášterec nad Ohří  3:00.03 
8  Beran Jan  99  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  3:00.35 
skok o tyči/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kukla Christopher  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.50 
2  Müller Vít  96  SKP Nymburk, o.s.  2.60 
3  Havel Mikuláš  96  SKP Nymburk, o.s.  2.60 
4  Kováč Evžen  96  AK Most  2.20 
5  Sekyra Daniel  96  ASK Slavia Praha  2.20 
skok daleký/Žáci Finále1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Souček Jakub  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.71 
2  Havel David  98  ASK Slavia Praha  4.34 
3  Běhounek Matěj  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.29 
4  Zahradník Jiří  98  TJ Sokol Stodůlky Praha  4.11 
5  Pařízek Lukáš  99  Sokol Král.Vinohrady Praha  4.08 
6  Vejražka Daniel  00  TJ Klášterec nad Ohří  4.06 
7  Soukup Jiří  98  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.96 
8  Schütz Jan  99  A. C. Sparta Praha  3.95 
9  Zahrádka Václav  00  TJ Klášterec nad Ohří  3.94 
10  Bartoš David  98  ASK Slavia Praha  3.79 
11  Polák Martin  99  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.71 
12  Valsa Pavel  98  Atletický školní klub Mazurská  3.69 
13  Sochor Filip  99  ASK Slavia Praha  3.61 
14  Dvořák Martin  99  ASK Slavia Praha  3.54 
15  Urban Jan  99  Atletický školní klub Mazurská  3.44 
16  Smrkovský Vít  99  Atletický školní klub Mazurská  3.43 
17  Hoffman Tomáš  99  ASK Slavia Praha  3.19 
18  Adamík Jakub  99  Atletický školní klub Mazurská  3.19 
19  Nedvídek Kryštof  99  ASK Slavia Praha  NM 
20  Brejcha Tomáš  98  ASK Slavia Praha  NM 
skok daleký/Žáci Finále2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šebrle David  96  PSK Olymp Praha  5.65 
2  Kregl David  96  A. C. TEPO Kladno  5.46 
3  Vedlich Jan  96  A. C. TEPO Kladno  5.26 
4  Sekyra Daniel  96  ASK Slavia Praha  5.20 
5  Müller Vít  96  SKP Nymburk, o.s.  5.16 
6  Havel Mikuláš  96  SKP Nymburk, o.s.  5.15 
7  Gryc Jacob  97  AHA Vyškov  4.99 
8  Dolejší Matěj  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.85 
9  Kolář Adam  96  Spartak Praha 4  4.83 
10  Kocánek David  96  Spartak Praha 4  4.82 
11  Šrámek David  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.81 
12  Beneš Lukáš  96  TJ Blatná  4.69 
13  Šíma Michal  97  ASK Slavia Praha  4.49 
14  Podroužek Tomáš  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.39 
15  Nagy Štefan  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.26 
16  Monych Ivan  97  ASK Slavia Praha  4.19 
17  Petříček Josef  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.16 
18  Janoušek Tomáš  97  ASK Slavia Praha  4.11 
19  Sítník Matěj  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.08 
20  Kovář Jan  97  USK Praha  4.03 
21  Koller Petr  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.03 
22  Job Jiří  97  USK Praha  3.98 
23  Vyskočil Matěj  97  USK Praha  3.97 
24  Duraja Jaromír  96  PSK Olymp Praha  3.96 
25  Kovařík David  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.95 
26  Ledvina František-Josef  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.91 
27  Šimek David  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.85 
28  Změlík Dominik  97  TJ Dukla Praha  3.83 
29  Tůma Lukáš  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.22 
30  Vlášek Jakub  97  Atletický školní klub Mazurská  NM 
31  Havlíček Matěj  97  TJ Spartak Vlašim  NM 
vrh koulí 4kg/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dynybyl Matěj  96  SK Kotlářka Praha  12.08 
2  Houška Ondřej  97  AK Most  11.71 
3  Kregl David  96  A. C. TEPO Kladno  11.60 
4  Kováč Evžen  96  AK Most  10.97 
5  Souček Jakub  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.29 
6  Kolář Adam  96  Spartak Praha 4  10.13 
7  Čambor Marko  97  Atletický školní klub Mazurská  09.99 
8  Černý Stanislav  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.90 
9  Sítník Matěj  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.75 
10  Trnka Filip  96  ASK Slavia Praha  08.72 
11  Kozák Matěj  97  AK Bílina  08.56 
12  Pecák Daniel  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.52 
13  Janoušek Ondřej  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.38 
14  Podroužek Tomáš  96  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.13 
15  Sekyra Daniel  96  ASK Slavia Praha  08.05 
16  Kosík Tobiáš  98  USK Praha  07.75 
17  Štěpánek Tadeáš  98  TJ Sokol Stodůlky Praha  07.55 
18  Šícha Metoděj  98  USK Praha  07.06 
19  Cikhart Tomáš  96  PSK Olymp Praha  06.70 
20  Hlaváč Vojtěch  98  ASK Slavia Praha  06.21 
21  Kocourek Viktor  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.96