Přebor Prahy družstev mladšího žactva, skupina B
Datum konání: 23.9.2010
Místo konání: Praha - Jeseniova
Pořadatel: SK ZŠ Jeseniova
Výsledky zpracoval: Ing. Jana Svobodová
Ředitel závodu: Milan Gála
Hlavní rozhodčí:
Poznámka: Měřeno kamerou OMEGA STAR
60 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Reynoldsová Lucie  985122  ASK Slavia Praha  09.23  8.00
2  Santolíková Jana  980621  PSK Olymp Praha  09.58  6.00
3  Štucaurová Nikola  005426  Atletický školní klub Mazurská  10.06 
Jagschová Aneta  986101  SK DVOJKA Praha  DNF 
Prášková Hana  975309  SK DVOJKA Praha  DNF 
60 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Melhemová Kateřina  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.49  7.00
2  Prášková Anna  005715  SK DVOJKA Praha  09.75  3.00
3  Recmanová Valerie  985429  ASK Slavia Praha  10.23 
4  Barešová Martina  975303  ASK Slavia Praha  10.71 
Šafrhansová Anna  995719  Spartak Praha 4  DNP 
60 m/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  09.64  5.00
2  Jagschová Aneta  986101  SK DVOJKA Praha  09.89 
3  Plchová Kateřina  995916  ASK Slavia Praha  09.97 
4  Svobodová Kateřina  995830  SK Aktis Praha  10.40 
5  Šulcová Anna  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.52 
60 m/Ml. žákyně Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Němcová Barbora  975417  PSK Olymp Praha  09.02  9.00
2  Růžičková Johana  995623  Atletický školní klub Mazurská  09.72  4.00
3  Bělohlávková Barbora  005228  Atletický školní klub Mazurská  09.90 
4  Turková Zuzana  986021  SK Aktis Praha  10.03 
5  Havlíková Natálie  996021  Spartak Praha 4  10.83 
60 m/Ml. žákyně Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Prášková Hana  975309  SK DVOJKA Praha  08.89  11.00
2  Šimková Anna  98  Slavia C  09.77  2.00
3  Švancarová Kristýna  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.85  1.00
4  Losincziová Veronika  995512  TJ Dukla Praha  10.76 
MB  Wunschová Andrea  97  Slavia C  11.48 
60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rataj Dominik  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.94  9.00
2  Nejedlík Tomáš  000117  ASK Slavia Praha  09.81  6.00
3  Bartoš David  98  Slavia C  09.90  5.00
4  Pernica Jiří  011116  Atletický školní klub Mazurská  11.49 
60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Santolík Václav  970310  PSK Olymp Praha  08.78  11.00
2  Kreuzmann Matyáš  980906  SK Aktis Praha  09.97  3.50
2= Urban Jan  991008  Atletický školní klub Mazurská  09.97  3.50
4  Nepomucký Ladislav  000215  Atletický školní klub Mazurská  10.54  1.00
Urban Vít  080400  PSK Olymp Praha  DNP 
60 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kobián Kryštof  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.56  8.00
2  Slavíček Pavel  98  Slavia C  09.76  7.00
3  Jíra Kristián  990422  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.09  2.00
MB  Šulc Petr  98  Slavia C  DNP 
Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  DNP 
150 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Mašková Barbora  986118  Spartak Praha 4  DNP 
2  Santolíková Jana  980621  PSK Olymp Praha  23.77  5.00
3  Zámečníková Lucie  995524  SK DVOJKA Praha  24.33  2.00
4  Švancarová Kristýna  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.58 
150 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Szappanosová Kim  975814  SK Aktis Praha  22.50  8.00
2  Vaněčková Andrea  975112  ASK Slavia Praha  24.22  3.00
3  Kozáková Anna  975527  ASK Slavia Praha  25.67 
4  Havlíková Natálie  996021  Spartak Praha 4  28.28 
150 m/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Prášková Hana  975309  SK DVOJKA Praha  22.45  9.00
2  Semecká Eva  002000  TJ Dukla Praha  24.82 
3  Baudyšová Michaela  985116  SK DVOJKA Praha  25.44 
4  Střelečková Petra  99  Slavia C  25.99 
150 m/Ml. žákyně Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Němcová Barbora  975417  PSK Olymp Praha  21.84  11.00
2  Šimková Anna  98  Slavia C  23.64  6.00
3  Šimková Kateřina  005706  Atletický školní klub Mazurská  24.05  4.00
4  Recmanová Paola  005111  ASK Slavia Praha  26.99 
150 m/Ml. žákyně Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Horáková Kateřina  995623  Atletický školní klub Mazurská  24.43  1.00
2  Franková Agáta  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.57 
3  Šmejkalová Tereza  006223  Atletický školní klub Mazurská  26.66 
MB  Wunschová Andrea  97  Slavia C  29.56 
150 m/Ml. žákyně Běh6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  23.49  7.00
2  Sehnalová Klára  985603  Spartak Praha 4  25.88 
3  Smažinková Tereza  002000  TJ Dukla Praha  26.13 
150 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Wagner Jakub  981117  PSK Olymp Praha  22.11  9.00
2  Pekárek Adam  99  Slavia C  22.80  7.00
3  Říha Vojtěch  99  Slavia C  24.65  4.00
Rubeš Vojtěch  980617  Spartak Praha 4  DNP 
150 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  19.78  11.00
2  Dryák Zdeněk  980514  SK Aktis Praha  23.06  6.00
3  Jíra Kristián  990422  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.45  3.00
4  Varga Adam  000930  Atletický školní klub Mazurská  26.00  1.00
150 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
Bartoš David  98  Slavia C 
Šourek Filip  971205  Spartak Praha 4 
Santolík Václav  970310  PSK Olymp Praha 
Puchmajer Pavel  000829  TJ Dukla Praha 
150 m/Ml. žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rataj Dominik  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.73  8.00
2  Frais Jiří  001998  TJ Dukla Praha  23.65  5.00
3  Havlík Adam  010828  Atletický školní klub Mazurská  25.62  2.00
4  Baudisch Adam  010719  Atletický školní klub Mazurská  27.67 
800 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Fojtová Ivana  996020  SK DVOJKA Praha  2:51.29  8.00
2  Vykoupilová Tereza  996230  ASK Slavia Praha  2:53.16  7.00
3  Betlachová Eliška  98  Slavia C  2:59.91  6.00
4  Jakoubková Kateřina  99  Slavia C  3:04.26  4.00
5  Baldová Lenka  981015  Spartak Praha 4  3:12.61  2.00
6  Nováková Kristýna  995905  Atletický školní klub Mazurská  3:37.69 
Skotnická Terezie  985727  SK DVOJKA Praha  DNP 
Šafrhansová Anna  995719  Spartak Praha 4  DNP 
800 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  2:36.09  11.00
2  Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  2:41.28  9.00
3  Bouší  002000  TJ Dukla Praha  3:01.65  5.00
4  Kohoutová Petra  975910  PSK Olymp Praha  3:04.30  3.00
5  Plchová Kateřina  995916  ASK Slavia Praha  3:15.11  1.00
6  Tiplicová Natálie  006025  Atletický školní klub Mazurská  3:18.03 
Vacková Kateřina  995912  Spartak Praha 4  DNP 
800 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Konejl David  970602  PSK Olymp Praha  2:35.61  11.00
2  Štyler Ondřej  002000  PSK Olymp Praha  2:37.92  9.00
3  Slavíček Pavel  98  Slavia C  2:39.61  8.00
4  Nicolas Victor  980614  PSK Olymp Praha  2:40.33  7.00
5  Frais Jiří  001998  TJ Dukla Praha  2:45.23  6.00
6  Hlaváč Vojtěch  98  Slavia C  2:51.45  5.00
7  Smrkovský Vít  990508  Atletický školní klub Mazurská  2:51.48  4.00
8  Hynek Daniel  991025  Atletický školní klub Mazurská  2:54.15  3.00
9  Nedvídek Kryštof  99  Slavia C  2:55.24  2.00
10  Mikula Martin  980921  TJ Dukla Praha  2:56.31  1.00
11  Mattanelli Matyáš  990628  ASK Slavia Praha  3:08.47 
12  Adámek V.  99  TJ Dukla Praha  3:20.75 
Černý Ondřej  990304  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  11.12  11.00
2  Burešová Lucie  996215  SK DVOJKA Praha  12.24  8.50
3  Vaněčková Andrea  975112  ASK Slavia Praha  12.73  6.00
4  Šmejkalová Tereza  006223  Atletický školní klub Mazurská  16.41 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hegenbartová Marie  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.37  4.00
2  Tiplicová Natálie  006025  Atletický školní klub Mazurská  13.47  2.00
3  Kývalová Tereza  005910  Atletický školní klub Mazurská  13.96 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Liborová Noemi  976226  ASK Slavia Praha  13.17  5.00
2  Moravcová Zuzana  985908  Spartak Praha 4  14.82 
3  Betlachová Eliška  98  Slavia C  15.37 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Francová Tereza  996230  SK Aktis Praha  13.54  1.00
2  Pouchová Denisa  976016  PSK Olymp Praha  13.61 
3  Hingarová Tereza  985510  SK DVOJKA Praha  14.77 
Brokešová Tereza  985105  Spartak Praha 4  DNP 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  12.24  8.50
2  Leblová Kateřina  975201  SK Aktis Praha  12.68  7.00
3  Oppelová Kamila  98  Slavia C  13.41  3.00
60 m překážek/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kocourek Viktor  970312  PSK Olymp Praha  11.80  9.00
2  Šimek Dominik  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.30  5.00
3  Erben Jakub  980927  PSK Olymp Praha  13.57  3.00
4  Kopecký Tomáš  980128  Spartak Praha 4  14.85  1.00
60 m překážek/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  10.28  11.00
2  Dvořák Martin  99  Slavia C  12.46  8.00
3  Labský Lukáš  97  Slavia C  12.81  6.00
Kreuzmann Matyáš  980906  SK Aktis Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Procházka Jakub  98  Slavia C  12.67  7.00
2  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  13.43  4.00
3  Šulc Petr  98  Slavia C  14.17  2.00
8 x 135 m/Ml. žactvo Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rada, Šimek, Santolík, Němcová, Krupařová, Dikyupayová, Kocourek, Santolíková  PSK Olymp Praha  2:52.12  11.00
2  Bartoš, Betlachová, Moucha, Oppelová, Pekárek, Procházka, Šimková, Švábíková  Slavia C  3:13.06  9.00
3  Smrkovský, Urban, Hynek, Nepomucký, Bělohlávková, Horáková, Kývalová, Štucaurová  Atletický školní klub Mazurská  3:14.49  8.00
4  Labský, Slavíček, Nedvídek, Jakoubková, Kovářová, Střelečková, Říha, Palátová  Slavia C  3:16.59  7.00
5  Šimek, Melhenová, Švanearová, Kobián, Jíra, Franková, Hagenbartová, Rataj  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:17.01  6.00
6  Semecká, Semecká, Losonziová, Smažinková, Frais, Puchmajer, Mikula, Adámek  TJ Dukla Praha  3:17.02  5.00
MB  Růžičková, Prášková, Kopecká, Švermová, Fojtová, Burešová, Prášková, Jagschová  SK DVOJKA Praha  3:01.66 
skok vysoký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  1.43  11.00
2  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  1.35  9.00
3  Švábíková Amálie  99  Slavia C  1.30  8.00
4  Gratiasová Tereza  985805  PSK Olymp Praha  1.25  7.00
5  Kohoutová Petra  975910  PSK Olymp Praha  1.20  6.00
6  Burešová Lucie  996215  SK DVOJKA Praha  1.20  5.00
7  Sieglová Anna  985411  PSK Olymp Praha  1.15  4.00
8  Sehnalová Klára  985603  Spartak Praha 4  1.15  3.00
9  Růžičková Johana  995623  Atletický školní klub Mazurská  1.10  2.00
10  Leblová Kateřina  975201  SK Aktis Praha  1.10  1.00
11=  Recmanová Valerie  985429  ASK Slavia Praha  1.05 
11=  Havlíčková Markéta  985724  ASK Slavia Praha  1.05 
11=  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  1.05 
14  Recmanová Paola  005111  ASK Slavia Praha  1.05 
15  Hudáková Kateřina  986218  Spartak Praha 4  DNF 
16  Vacková Kateřina  995912  Spartak Praha 4  DNP 
skok vysoký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šimek Vojtěch  970527  PSK Olymp Praha  1.45  11.00
2  Labský Lukáš  97  Slavia C  1.40  9.00
3  Šourek Filip  971205  Spartak Praha 4  1.25  8.00
4  Říha Vojtěch  99  Slavia C  DNF 
5  Nekola Ivan  990224  Spartak Praha 4  DNF 
skok daleký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Švermová Tereza  985519  SK DVOJKA Praha  4.20  11.00
2  Švábíková Amálie  99  Slavia C  4.00  9.00
3  Palátová Eliška  98  Slavia C  3.63  8.00
4  Jagschová Aneta  986101  SK DVOJKA Praha  3.59  7.00
5  Reynoldsová Lucie  985122  ASK Slavia Praha  3.58  6.00
6  Pouchová Denisa  976016  PSK Olymp Praha  3.53  5.00
7  Gratiasová Tereza  985805  PSK Olymp Praha  3.43  4.00
8  Francová Tereza  996230  SK Aktis Praha  3.41  3.00
9 Bělohlávková Barbora  005228  Atletický školní klub Mazurská  3.41  2.00
10  Havlíčková Markéta  985724  ASK Slavia Praha  3.37  1.00
11  Prášková Anna  005715  SK DVOJKA Praha  3.34 
12  Liborová Noemi  976226  ASK Slavia Praha  3.29 
13 Hingarová Tereza  985510  SK DVOJKA Praha  3.29 
14  Smažinková Tereza  002000  TJ Dukla Praha  3.26 
15  Horáková Kateřina  995623  Atletický školní klub Mazurská  3.19 
16  Semecká Eva  002000  TJ Dukla Praha  3.11 
17  Svobodová Kateřina  995830  SK Aktis Praha  3.02 
18 Sieglová Anna  985411  PSK Olymp Praha  3.02 
19  Moravcová Zuzana  985908  Spartak Praha 4  2.99 
20  Bouší Monika  001999  TJ Dukla Praha  2.97 
21  Pouchová Veronika  995530  Atletický školní klub Mazurská  2.86 
22  Brokešová Tereza  985105  Spartak Praha 4  DNP 
skok daleký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šimek Vojtěch  970527  PSK Olymp Praha  4.24  11.00
2  Kocourek Viktor  970312  PSK Olymp Praha  4.15  9.00
3  Monych Ivan  97  Slavia C  4.11  8.00
4  Pekárek Adam  99  Slavia C  4.05  7.00
5  Wagner Jakub  981117  PSK Olymp Praha  4.04  6.00
6  Procházka Jakub  98  Slavia C  3.87  5.00
7  Dryák Zdeněk  980514  SK Aktis Praha  3.81  4.00
8  Kobián Kryštof  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.57  3.00
9 Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  3.57  2.00
10 Puchmajer Pavel  000829  TJ Dukla Praha  3.57  1.00
11 Špaček Petr  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.54 
12 Kopecký Tomáš  980128  Spartak Praha 4  3.17 
13 Smrkovský Vít  99  Atletický školní klub Mazurská  3.09 
14 Havlík Adam  010828  Atletický školní klub Mazurská  3.03 
15 Zettl Filip  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.92 
16 Pernica Jiří  011116  Atletický školní klub Mazurská  2.64 
Černý Ondřej  990304  ASK Slavia Praha  0 
vrh koulí 2kg/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Oppelová Kamila  98  Slavia C  09.75  11.00
2  Švehlová Kateřina  975606  PSK Olymp Praha  08.90  9.00
3  Szappanosová Kim  975814  SK Aktis Praha  08.28  8.00
4  Palátová Eliška  98  Slavia C  08.05  7.00
5  Kovářová Tereza  98  Slavia C  08.03  6.00
6  Tůmová Markéta  985126  SK DVOJKA Praha  07.72  5.00
7  Brezinová Michaela  975710  ASK Slavia Praha  07.28  4.00
8  Vykoupilová Tereza  996230  ASK Slavia Praha  07.23  3.00
9  Melhemová Kateřina  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.06  2.00
10  Šulcová Anna  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.00  1.00
11  Baudyšová Michaela  985116  SK DVOJKA Praha  06.91 
12  Franková Agáta  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.72 
13  Hegenbartová Marie  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.70 
14  Baldová Lenka  981015  Spartak Praha 4  06.52 
15  Šimůnková Adéla  006003  Atletický školní klub Mazurská  06.46 
16  Zámečníková Lucie  995524  SK DVOJKA Praha  06.19 
17  Pouchová Veronika  995530  Atletický školní klub Mazurská  05.46 
18  Šimková Kateřina  005706  Atletický školní klub Mazurská  04.22 
19  Kubicová Kateřina  990528  Spartak Praha 4  DNP 
20  Mašková Barbora  986118  Spartak Praha 4  DNP 
21  Skotnická Terezie  985727  SK DVOJKA Praha  DNP 
vrh koulí 3kg/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Monych Ivan  97  Slavia C  07.20  11.00
2  Počta Dominik  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.92  9.00
3  Erben Jakub  980927  PSK Olymp Praha  06.75  8.00
4  Šimek Dominik  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.97  7.00
5  Urban Jan  991008  Atletický školní klub Mazurská  05.90  6.00
6 Urban Vít  080400  PSK Olymp Praha  05.90  5.00
7  Hlaváč Vojtěch  98  Slavia C  05.79  4.00
8  Herman Jan  990120  ASK Slavia Praha  05.63  3.00
9  Zettl Filip  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.02  2.00
10  Varga Adam  000930  Atletický školní klub Mazurská  04.64  1.00
11  Malkus David  000513  Atletický školní klub Mazurská  04.29 
12  Rubeš Vojtěch  980617  Spartak Praha 4  DNP 
13  Jůn Šimon  970107  PSK Olymp Praha  DNP 
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Švermová Tereza  985519  SK DVOJKA Praha  49.90  11.00
2  Brezinová Michaela  975710  ASK Slavia Praha  41.60  9.00
3  Kovářová Tereza  98  Slavia C  39.51  8.00
4  Turková Zuzana  986021  SK Aktis Praha  39.50  7.00
5  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  39.22  6.00
6  Tůmová Markéta  985126  SK DVOJKA Praha  38.29  5.00
7  Švehlová Kateřina  975606  PSK Olymp Praha  36.49  4.00
8  Střelečková Petra  99  Slavia C  33.40  3.00
9  Fojtová Ivana  996020  SK DVOJKA Praha  31.40  2.00
10  Šimůnková Adéla  006003  Atletický školní klub Mazurská  27.47  1.00
11  Štucaurová Nikola  005426  Atletický školní klub Mazurská  26.46 
12  Kozáková Anna  975527  ASK Slavia Praha  26.29 
13  Jakoubková Kateřina  99  Slavia C  25.77 
14  Hudáková Kateřina  986218  Spartak Praha 4  23.74 
15  Barešová Martina  975303  ASK Slavia Praha  23.46 
16  Losincziová Veronika  995512  TJ Dukla Praha  17.95 
17  Kývalová Tereza  005910  Atletický školní klub Mazurská  02.53 
18  Hrbková Tereza  986111  Spartak Praha 4  DNP 
19  Kubicová Kateřina  990528  Spartak Praha 4  DNP 
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Špaček Petr  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.14  11.00
2  Šulc Petr  98  Slavia C  43.61  9.00
3  Herman Jan  990120  ASK Slavia Praha  43.52  8.00
4  Nejedlík Tomáš  000117  ASK Slavia Praha  43.16  7.00
5  Adámek V.  99  TJ Dukla Praha  42.87  6.00
6  Konejl David  970602  PSK Olymp Praha  41.64  5.00
7  Štyler Ondřej  002000  PSK Olymp Praha  40.72  4.00
8  Nicolas Victor  980614  PSK Olymp Praha  40.60  3.00
9  Počta Dominik  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  40.12  2.00
10  Dvořák Martin  99  Slavia C  40.00  1.00
11  Hynek Daniel  991025  Atletický školní klub Mazurská  38.75 
12  Nedvídek Kryštof  99  Slavia C  37.58 
13  Mattanelli Matyáš  990628  ASK Slavia Praha  33.09 
14  Smažinka Borek  980416  TJ Dukla Praha  32.80 
15  Mikula Martin  980921  TJ Dukla Praha  32.04 
16  Kreuzmann Matyáš  980906  SK Aktis Praha  31.93 
17  Malkus David  000513  Atletický školní klub Mazurská  25.10 
18  Nepomucký Ladislav  000215  Atletický školní klub Mazurská  24.41 
19  Nekola Ivan  990224  Spartak Praha 4  24.08 
20  Červený Jan  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Celkový bodový stav/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  DVOPR  SK DVOJKA Praha  120.50 
2  OLYPR  PSK Olymp Praha  102.50 
3  SLA C  Slavia C  081.00 
4  SLAPR  ASK Slavia Praha  053.00 
5  AKTPR  SK Aktis Praha  035.00 
6  DUKPR  TJ Dukla Praha  020.00 
7  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  016.00 
8  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  015.00 
9  SPPR4  Spartak Praha 4  005.00 
Celkový bodový stav/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  OLYPR  PSK Olymp Praha  154.00 
2  SLA C  Slavia C  131.00 
3  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  074.00 
4  DUKPR  TJ Dukla Praha  031.00 
5  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  029.50 
6  SLAPR  ASK Slavia Praha  024.00 
7  AKTPR  SK Aktis Praha  013.50 
8  SPPR4  Spartak Praha 4  009.00 
Celkový bodový stav/Ml. žactvo
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  OLYPR  PSK Olymp Praha  256.50
2 SLA C  Slavia C  212.00
3 DVOPR  SK DVOJKA Praha  120.50
4 JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  089.00
5 SLAPR  ASK Slavia Praha  077.00
6 DUKPR  TJ Dukla Praha  051.00
7 AKTPR  SK Aktis Praha  048.50
8 SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  045.50
9 SPPR4  Spartak Praha 4  014.00