Finále MPD mladšího žactva
Datum konání: 23.9.2010
Místo konání: Praha
Pořadatel: USK Praha
Výsledky zpracoval: Michal Krejčí
Ředitel závodu: Jan Ruda
Hlavní rozhodčí:
Poznámka:
60 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hamerníková Veronika  976114  TJ Sokol Stodůlky Praha  08.41  11.00
2  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  08.46  9.00
3  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  08.57  8.00
4  Müllerová Senta  975729  ASK Slavia Praha  08.80  5.00
5  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  08.83  4.00
6  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  09.21 
60 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Pilíková Lucie  985904  SK Kotlářka Praha  09.03  2.00
2  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  09.12 
3  Tučková Monika  976011  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.20 
4  Skácelová Zuzana  985204  USK Praha  09.35 
5  Marxová Nikola  985506  TJ Sokol Stodůlky Praha  09.55 
6  Sládková Martina  986109  ASK Slavia Praha  09.95 
60 m/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Odložilová Michaela  975321  ŠAK Novoborská Praha  09.01  3.00
2  Svobodová Nela  976111  Atletický školní klub Mazurská  09.47 
3  Voců Denisa  99  ŠAK Novoborská Praha  09.75 
4  Sehnalová Kristýna  975525  Atletický školní klub Mazurská  11.07 
5  Rauvolfová Hana  99  ŠAK Novoborská Praha  11.11 
60 m/Ml. žákyně Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bartošová Martina  97  SK Kotlářka Praha  08.78  7.00
2  Kašparová Johana  995426  USK Praha  08.79  6.00
3  Frýdová Klára  975529  Spartak Praha 4  09.08  1.00
4  Filipovská Kristýna  985408  TJ Sokol Stodůlky Praha  09.53 
MB  Hradecká Eva  97  Atletický školní klub Mazurská  10.24 
60 m/Ml. žákyně Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
MB  Kurešová Veronika  975419  USK Praha  09.54 
MB  Staňková Štěpánka  985914  ASK Slavia Praha  09.80 
MB  Nidetzká Tereza  976220  SK Kotlářka Praha  10.30 
MB  Rysová Denisa  98  USK Praha  10.46 
MB  Uhrová Karolína  995426  SK Kotlářka Praha  10.50 
60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  08.25  11.00
2  Urbánek Petr  980813  ASK Slavia Praha  09.02  7.00
3  Kropáč Jan  970709  Spartak Praha 4  09.15  4.50
4  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  09.53 
5  Zuna Matěj  980404  SK Kotlářka Praha  09.59 
6  Fabian Samuel  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.60 
60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Skalný Jan  970630  TJ Sokol Stodůlky Praha  08.99  8.00
2  Cvrček Jan  981215  TJ Sokol Stodůlky Praha  09.15  4.50
3  Karlík Lukáš  980921  SK Kotlářka Praha  09.23  3.00
4  Nardelli Alexander  970807  Spartak Praha 4  09.31  1.00
5  Kolář Martin  980430  Atletický školní klub Mazurská  09.78 
6  Vlášek Jakub  971123  Atletický školní klub Mazurská  10.54 
60 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Koller Petr  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.10  6.00
2  Lubas Vojtěch  990316  ŠAK Novoborská Praha  09.26  2.00
3  Táborský Ondřej  990111  USK Praha  09.43 
4  Myška Michal  981027  ŠAK Novoborská Praha  09.65 
5  Kalabis David  980604  USK Praha  10.09 
6  Šedivý Jan  00  ŠAK Novoborská Praha  11.25 
60 m/Ml. žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
MB  Vyskočil Jakub  98  USK Praha  DNP 
1  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  08.75  9.00
MB  Šmída David  980904  USK Praha  09.29 
MB  Vyskočil Matěj  971003  USK Praha  09.45 
MB  Šmída Daniel  980904  USK Praha  09.69 
MB  Přikryl Ondřej  990128  USK Praha  10.45 
150 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  20.54  11.00
2  Hamerníková Veronika  976114  TJ Sokol Stodůlky Praha  20.65  9.00
3  Jirmanová Karolína  985210  TJ Sokol Stodůlky Praha  21.15  8.00
4  Müllerová Senta  975729  ASK Slavia Praha  21.24  7.00
5  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  21.28  6.00
150 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Pavelková Jana  975819  ASK Slavia Praha  21.36  4.00
2  Součková Dora  985105  TJ Sokol Stodůlky Praha  22.32  3.00
3  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  22.67  1.00
4  Svobodová Nela  976111  Atletický školní klub Mazurská  23.24 
Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
150 m/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bartošová Martina  97  SK Kotlářka Praha  21.35  5.00
2  Turnerová Nicoleta  005530  Atletický školní klub Mazurská  23.48 
3  Voců Denisa  99  ŠAK Novoborská Praha  24.58 
4  Talianová Adéla  985301  Spartak Praha 4  28.13 
5  Sehnalová Kristýna  975525  Atletický školní klub Mazurská  28.57 
150 m/Ml. žákyně Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  22.39  2.00
2  Jehličková Adéla  995606  USK Praha  22.74 
3  Čepelková Lucie  975317  SK Kotlářka Praha  23.67 
4  Roučková Kateřina  01  ŠAK Novoborská Praha  26.84 
MB  Štíchová Kristýna  97  Atletický školní klub Mazurská  24.50 
150 m/Ml. žákyně Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
MB  Marková Edita  98  Atletický školní klub Mazurská  23.34 
MB  Marxová Nikola  985506  TJ Sokol Stodůlky Praha  23.76 
MB  Neubauerová Marie  995620  TJ Sokol Stodůlky Praha  23.89 
MB  Staňková Štěpánka  985914  ASK Slavia Praha  25.58 
MB  Rysová Denisa  98  USK Praha  26.18 
150 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Štogl Ondřej  980625  TJ Sokol Stodůlky Praha  21.59  8.00
2  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  21.69  7.00
3  Urbánek Petr  980813  ASK Slavia Praha  22.10  6.00
4  Zuna Jan  980404  SK Kotlářka Praha  23.06  2.00
5  Fabian Samuel  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.22 
6  Cipra Jindřich  971212  Spartak Praha 4  23.37 
150 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hartych Vít  970529  USK Praha  20.83  11.00
2  Hampel Hynek  990710  Atletický školní klub Mazurská  22.25  5.00
3  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  22.80  4.00
4  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.19  1.00
5  Bartoněk Filip  00  ŠAK Novoborská Praha  24.35 
6  Beneš Štěpán  990821  Atletický školní klub Mazurská  25.67 
150 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  21.14  9.00
2  Job Jiří  970825  USK Praha  22.87  3.00
3  Šedivý Jan  00  ŠAK Novoborská Praha  28.36 
MB  Vyskočil Jakub  98  USK Praha  DNP 
MB  Vyskočil Matěj  971003  USK Praha  23.24 
800 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kadeřávková Anna  975724  TJ Sokol Stodůlky Praha  2:35.87  11.00
2  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  2:37.48  9.00
3  Mitrovičová Lea  985831  ASK Slavia Praha  2:42.72  8.00
4  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  2:48.69  7.00
5  Součková Lucie  975506  USK Praha  2:49.21  6.00
6  Pohoryliak Viktorie  975121  USK Praha  2:54.82  3.00
7  Frýdová Klára  975529  Spartak Praha 4  2:56.34  2.00
8  Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  3:07.72 
9  Rákosníková Iveta  975807  Spartak Praha 4  3:08.45 
Jónová Markéta  976101  TJ Sokol Stodůlky Praha  DNP 
800 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  2:51.78  5.00
2  Rybářová Dominika  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:54.54  4.00
3  Sládková Martina  986109  ASK Slavia Praha  2:56.39  1.00
4  Mandová Aneta  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:08.24 
5  Crkvová Kristýna  975827  Spartak Praha 4  3:10.70 
6  Javorská Aneta  986120  SK Kotlářka Praha  3:14.08 
7  Mrázková Lucie  995501  Atletický školní klub Mazurská  3:26.96 
MB  Drsková Andrea  99  USK Praha  2:53.97 
MB  Havelková Veronika  986211  ASK Slavia Praha  3:11.82 
Bartáková Veronika  97  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
800 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Fantyš Jiří  970623  Spartak Praha 4  2:35.39  11.00
2  Obhlídal Vojtěch  970918  SK Kotlářka Praha  2:36.27  9.00
3  Svěchota Lukáš  970506  Spartak Praha 4  2:36.38  8.00
4  Cvrček Jan  981215  TJ Sokol Stodůlky Praha  2:39.38  7.00
5  Kuriš Štěpán  980905  ASK Slavia Praha  2:43.67  6.00
6  Šícha Metoděj  980217  USK Praha  2:46.60  5.00
7  Kolář Martin  980430  Atletický školní klub Mazurská  2:47.80  4.00
8  Jaroš Jan  980423  ASK Slavia Praha  2:48.76  3.00
9  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:49.01  2.00
10  Lubas Vojtěch  990316  ŠAK Novoborská Praha  2:52.26  1.00
11  Táborský Ondřej  990111  USK Praha  2:52.30 
12  Dynybyl Vojtěch  980910  SK Kotlářka Praha  2:54.58 
13  Vlášek Jakub  971123  Atletický školní klub Mazurská  3:01.87 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rákosníková Iveta  975807  Spartak Praha 4  10.55  11.00
2  Zítová Tereza  975520  USK Praha  10.74  9.00
3  Lojkásková Anna  975728  SK Kotlářka Praha  10.77  8.00
4  Šímová Lucie  975403  USK Praha  11.40  7.00
5  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  12.45  2.00
6  Filipovská Kristýna  985408  TJ Sokol Stodůlky Praha  17.73 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jordáková Lenka  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.04  6.00
2  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  12.06  5.00
3  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  12.17  4.00
4  Jarešová Lucie  985505  SK Kotlářka Praha  12.28  3.00
5  Kloužková Anna  975511  ASK Slavia Praha  12.51  1.00
6  Sztogrýnová Julie  976115  Spartak Praha 4  12.76 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Prokelová Veronika  976020  SK Kotlářka Praha  12.72 
2  Talianová Adéla  985301  Spartak Praha 4  14.09 
3  Sedláková Klára  985318  Atletický školní klub Mazurská  14.26 
4  Krtilová Tereza  99  ŠAK Novoborská Praha  14.42 
MB  Uhrová Karolína  995426  SK Kotlářka Praha  15.09 
60 m překážek/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  10.25  11.00
2  Šíma Michal  970718  ASK Slavia Praha  11.63  7.00
3  Zuna Matěj  980404  SK Kotlářka Praha  11.76  6.00
4  Nardelli Alexander  970807  Spartak Praha 4  11.83  4.00
5  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  11.97  1.00
6  Zuna Jan  980404  SK Kotlářka Praha  12.30 
60 m překážek/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Ledvinka Jiří  971008  Spartak Praha 4  11.22  8.00
2  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.80  5.00
3  Hibš Jan  970207  Atletický školní klub Mazurská  11.93  2.00
4  Jirásek Ivan  980207  TJ Sokol Stodůlky Praha  12.26 
5  Tůma Lukáš  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.37 
6  Kormout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  13.51 
60 m překážek/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hartych Vít  970529  USK Praha  10.91  9.00
2  Kovář Jan  970723  USK Praha  11.88  3.00
3  Šícha Metoděj  980217  USK Praha  12.31 
4  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  12.42 
5  Zahradník Jiří  980903  TJ Sokol Stodůlky Praha  12.61 
MB  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  12.26 
4 x 100 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  A - Kysiala, Urbánek, Mullerová, Pavelková, Herynková, Duchoňová, Capouch, Kasan  ASK Slavia Praha  1:51.55  11.00
2  A - Hamerníková, Jirmanová, Filipovská, Kadeřávková, Štogl, Cvrřček, Skalný, Sellner  TJ Sokol Stodůlky Praha  1:52.10  9.00
3  A - Hartych, Večeřa, Oberdorfer, Kovář, Zítová, Kašparová, Peřinová, Šímová  USK Praha  1:53.01  8.00
4  Kropáč, Nardelli, Ledvinka, Cipra, Havelková, Rákosníková, Rajmonová, Kerbachová  Spartak Praha 4  1:55.50  7.00
5  A - Edlová, Myslíková, Bartošová, Lojkásková, Obhlídal, Zuna J., Zuna M., Papež  SK Kotlářka Praha  1:55.55  6.00
6  A - Fabián, Janoušek, Souček, Koller, Fořtová, Jordáková, Rybářová, Tučková  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:02.31  3.00
7  A - Paťková, Hrušková, Baziková, Turnerová, Čambor Michal, Hampel, Čambor Marko, Hibš  Atletický školní klub Mazurská  2:06.04 
8  Vlček, Myška, Lubas, Bartoněk, Odložilová, Ságlová, Krtilová, Voců  ŠAK Novoborská Praha  2:11.88 
4 x 100 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  B - D´Amrosca, Jarešová, Parásková, Prokelová, Panáček, Dynybyl, Karlík, Jirásek  SK Kotlářka Praha  1:59.67  5.00
2  B - Job, Fuksa, Kalabis, Táborský, Zenkerová, Skácelová, Jehličková, Součková  USK Praha  2:01.83  4.00
3  B - Mach, Kuriš, Dobiášová, Mitrovišová, Sládková, Obermannová, Hrdlička, Havel  ASK Slavia Praha  2:03.73  2.00
4  B - Součková, Tučková, Neubauerová, Hladíková, Zahradník, Moucha, Jirásek, Štěpánek  TJ Sokol Stodůlky Praha  2:04.71  1.00
5  B - Svobodová, Houdová, Sedláková, Sehnalová, Vlášek, Kormout, Kolář, Beneš  Atletický školní klub Mazurská  2:11.70 
skok vysoký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  1.48  11.00
2  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  1.45  9.00
3  Zítová Tereza  975520  USK Praha  1.42  8.00
4  Kadeřávková Anna  975724  TJ Sokol Stodůlky Praha  1.39  7.00
5  Pavelková Jana  975819  ASK Slavia Praha  1.33  6.00
6  Kundrátová Iveta  975118  USK Praha  1.33  5.00
7  Paťková Dominika  975704  Atletický školní klub Mazurská  1.30  4.00
8  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  1.30  3.00
9  Havelková Petra  975709  Spartak Praha 4  1.25  2.00
10  Tučková Jana  975313  TJ Sokol Stodůlky Praha  1.25  1.00
11  Crkvová Kristýna  975827  Spartak Praha 4  1.25 
12  Maděrová Klára  975227  Spartak Praha 4  1.20 
13  Součková Lucie  975506  USK Praha  1.20 
14  Krtilová Tereza  995721  ŠAK Novoborská Praha  1.15 
Fořtová Petra  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  0 
skok vysoký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Papež Adam  970706  SK Kotlářka Praha  1.42  11.00
2  Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  1.39  9.00
3  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Sokol Stodůlky Praha  1.36  8.00
4  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  1.30  7.00
5  Valenta Tomáš  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.25  6.00
6=  Panáček Martin  980128  SK Kotlářka Praha  1.20  4.50
6=  Kalabis David  980604  USK Praha  1.20  4.50
8  Šíma Michal  970718  ASK Slavia Praha 
Myška Michal  981027  ŠAK Novoborská Praha  0 
skok daleký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jirmanová Karolína  985210  TJ Sokol Stodůlky Praha  4.58  11.00
2  Paťková Dominika  975704  Atletický školní klub Mazurská  4.57  9.00
3  Kašparová Johana  995426  USK Praha  4.48  8.00
4  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  4.29  7.00
5  Pilíková Lucie  985904  SK Kotlářka Praha  4.28  6.00
Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.28  5.00
7  Odložilová Michaela  975321  ŠAK Novoborská Praha  4.11  4.00
8  Ondrková Hana  976009  Spartak Praha 4  4.09  3.00
9  Prokelová Veronika  976020  SK Kotlářka Praha  3.86  2.00
10  Skácelová Zuzana  985204  USK Praha  3.83  1.00
11  Kundrátová Iveta  975118  USK Praha  3.80 
12  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.75 
13  Sztogrýnová Julie  976115  Spartak Praha 4  3.74 
14  Turnerová Nicoleta  005530  Atletický školní klub Mazurská  3.70 
15  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  3.63 
16  Šimáková Lucie  99  Spartak Praha 4  3.48 
17  Ságlová Simona  99  ŠAK Novoborská Praha  2.72 
18  Obermannová Hana  975916  ASK Slavia Praha 
MB  Marková Edita  98  Atletický školní klub Mazurská  3.56 
Roučková Kateřina  01  ŠAK Novoborská Praha  0 
Kloužková Anna  975511  ASK Slavia Praha  0 
skok daleký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Štogl Ondřej  980625  TJ Sokol Stodůlky Praha  4.75  11.00
2  Fuksa Jakub  970123  USK Praha  4.49  9.00
3  Papež Adam  970706  SK Kotlářka Praha  4.49  8.00
4  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  4.47  7.00
5  Keiyan Andronyk  970122  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.36  6.00
6  Kropáč Jan  970709  Spartak Praha 4  4.30  5.00
7  Koller Petr  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.25  4.00
8  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  4.23  3.00
9  Hibš Jan  970207  Atletický školní klub Mazurská  4.16  2.00
10  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  4.09  1.00
11  Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  3.98 
12  Karlík Lukáš  980921  SK Kotlářka Praha  3.94 
13  Kovář Jan  970723  USK Praha  3.93 
14  Job Jiří  970825  USK Praha  3.92 
15  Zahradník Jiří  980903  TJ Sokol Stodůlky Praha  3.85 
16  Kormout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  3.79 
17  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  3.73 
18  Hampel Hynek  990710  Atletický školní klub Mazurská  3.60 
19  Dynybyl Vojtěch  980910  SK Kotlářka Praha  3.57 
20  Bartoněk Filip  00  ŠAK Novoborská Praha  3.45 
vrh koulí 3kg/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Lojkásková Anna  975728  SK Kotlářka Praha  07.83  11.00
2  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  07.81  9.00
3  Večerková Tereza  985306  ŠAK Novoborská Praha  07.58  8.00
4  Ondrková Hana  976009  Spartak Praha 4  07.45  7.00
5  Dobiášová Helena  975206  ASK Slavia Praha  07.32  6.00
6  Uzlová Veronika  975812  ASK Slavia Praha  07.22  5.00
7  Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  06.98  4.00
8  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  06.22  3.00
9  Hladíková Hana  976001  TJ Sokol Stodůlky Praha  06.21  2.00
10  Mandová Aneta  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.17  1.00
11  Pohoryliak Viktorie  975121  USK Praha  05.83 
12  Obermannová Hana  975916  ASK Slavia Praha  05.68 
13  Čepelková Lucie  975317  SK Kotlářka Praha  05.30 
14  Šimáková Lucie  99  Spartak Praha 4  05.20 
15  Rauvolfová Hana  99  ŠAK Novoborská Praha  04.89 
16  Mrázková Lucie  995501  Atletický školní klub Mazurská  04.84 
MB  Nidetzká Tereza  976220  SK Kotlářka Praha  05.64 
MB  Hradecká Eva  97  Atletický školní klub Mazurská  03.77 
vrh koulí 3kg/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  11.21  11.00
2  Oberdorfer Miloslav  970201  USK Praha  10.05  9.00
3  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  09.73  8.00
4  Ledvinka Jiří  971008  Spartak Praha 4  09.65  7.00
5  Horváth Ondřej  970709  SK Kotlářka Praha  09.54  6.00
6  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.21  5.00
7  Keiyan Andronyk  970122  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.87  4.00
8  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  08.58  3.00
9  Panáček Martin  980128  SK Kotlářka Praha  08.48  2.00
10  Moucha Radek  981005  TJ Sokol Stodůlky Praha  08.39  1.00
11  Jirásek Ivan  980207  TJ Sokol Stodůlky Praha  08.30 
12  McKay Tomáš  971006  USK Praha  07.75 
13  Obhlídal Vojtěch  970918  SK Kotlářka Praha  07.10 
14  Hrdlička Karel  980326  ASK Slavia Praha  06.55 
MB  Kosík Tobiáš  98  USK Praha  06.00 
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Tučková Jana  975313  TJ Sokol Stodůlky Praha  46.72  11.00
2  Jordáková Lenka  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  43.62  9.00
3  Jehličková Adéla  995606  USK Praha  40.54  8.00
4  Jarešová Lucie  985505  SK Kotlářka Praha  38.98  7.00
5  Dobiášová Helena  975206  ASK Slavia Praha  37.12  6.00
6  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  35.88  5.00
7  Šímová Lucie  975403  USK Praha  34.62  4.00
8  Sedláková Klára  985318  Atletický školní klub Mazurská  32.32  3.00
9  Krohová Kateřina  97  ŠAK Novoborská Praha  30.95  2.00
10  Uzlová Veronika  975812  ASK Slavia Praha  30.77  1.00
11  Mitrovičová Lea  985831  ASK Slavia Praha  29.00 
12  Večerková Tereza  985306  ŠAK Novoborská Praha  27.60 
13  Maděrová Klára  975227  Spartak Praha 4  27.58 
14  Havelková Petra  975709  Spartak Praha 4  25.15 
15  Javorská Aneta  986120  SK Kotlářka Praha  21.96 
MB  Kurešová Veronika  975419  USK Praha  34.92 
MB  Štíchová Kristýna  97  Atletický školní klub Mazurská  20.00 
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  50.72  11.00
2  Horváth Ondřej  970709  SK Kotlářka Praha  50.56  9.00
3  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  49.40  8.00
4  Oberdorfer Miloslav  970201  USK Praha  47.00  7.00
5  McKay Tomáš  971006  USK Praha  46.98  6.00
6  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  45.64  5.00
7  Fuksa Jakub  970123  USK Praha  43.66  4.00
8  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Sokol Stodůlky Praha  41.50  3.00
9  Červený Jan  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  40.26  2.00
10  Sellner Matěj  980404  TJ Sokol Stodůlky Praha  39.50  1.00
11  Cipra Jindřich  971212  Spartak Praha 4  38.48 
12  Hrdlička Karel  980326  ASK Slavia Praha  38.04 
13  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  37.98 
14  Fantyš Jiří  970623  Spartak Praha 4  36.64 
15  Beneš Štěpán  990821  Atletický školní klub Mazurská  30.98 
16  Jaroš Jan  980423  ASK Slavia Praha  29.20 
MB  Šmída Daniel  980904  USK Praha  42.57 
MB  Šmída David  980904  USK Praha  42.26 
MB  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  37.84