Název akce: Finále B MPD staršího žactva
Místo a datum:  Praha - ZŠ Mazurská, 15.9.2010
Pořadatel:  AŠK Mazurská
Ředitel závodu:  Ing. Filip Kubelka
Hlavní rozhodčí:  Marcela Horáčková
Výsledky zpracoval: Ing. Filip Kubelka
Cílová kamera: ne (časy měřeny ručně)
Poznámka: závody proběhly za proměnlivého počasí bez protestů, vítr neměřen
poř přijmení jméno ročník/RČ oddíl výkon vítr reg.výkon vítr body
60 m/žákyně/běh 1
1 Volfová Kristýna 95 AŠK Mazurská 8.6 5
2 Wágnerová Tereza 95 PSK Olymp Praha 8.7 3
3 Folberová Monika 96 PSK Olymp Praha 8.8 1.5
  
60 m/žákyně/běh 2
1 Erbenová Kateřina 96 PSK Olymp Praha 9.1
2 Seimlová Kristýna 95 PSK Olymp Praha 9.3
3 Tomanová Dita 95 AŠK Mazurská 9.5
4 Dvořáková Monika 96 PSK Olymp Praha 9.6
  
60 m/žákyně/běh 3
1 Kudynová Anna 96 TJ Sokol Stodůlky 8.8 1.5
2 Kantová Klára 96 PSK Olymp Praha 9.6
3 Hrdinková Kateřina 96 PSK Olymp Praha 9.7 MB
4 Petráňová Karolína 96 PSK Olymp Praha 10.5 MB
  
60 m/žáci/běh 1
1 Jabůrek Lukáš 95 AŠK Mazurská 7.7 5
2 Šebrle David 96 PSK Olymp Praha 7.8 3
3 Jurča Martin 95 PSK Olymp Praha 7.9 2
4 Hanák Tomáš 96 PSK Olymp Praha 7.9 1
  
60 m/žáci/běh 2
1 Cubínek Václav 96 PSK Olymp Praha 8.0
2 Hála Michal 95 AŠK Mazurská 8.2
3 Dvořák Martin 96 PSK Olymp Praha 8.6
4 Černý Tadeáš 96 PSK Olymp Praha 9.0
  
60 m/žáci/běh 3
1 Stejskal Tomáš 95 PSK Olymp Praha 8.2
2 Růžička Miroslav 95 TJ Sokol Stodůlky Praha 8.7
3 Jareš Patrik 95 PSK Olymp Praha 8.9
  
300 m/žákyně/běh 1
1 Volfová Kristýna 95 AŠK Mazurská 47.3 5
2 Nováková Aneta 95 PSK Olymp Praha 48.1 3
3 Wágnerová Tereza 95 PSK Olymp Praha 51.4 2
4 Seimlová Kristýna 95 PSK Olymp Praha 55.1 1
  
300 m/žákyně/běh 2
1 Tomanová Dita 95 AŠK Mazurská 55.5
2 Petráňová Karolína 96 PSK Olymp Praha 59.1 MB
3 Kolářová Lucie 95 AŠK Mazurská 61.9
  
300 m/žáci
1 Šebrle David 96 PSK Olymp Praha 41.0 5
2 Jurča Martin 95 PSK Olymp Praha 42.3 3
3 Hanák Tomáš 96 PSK Olymp Praha 42.7 2
  
800 m/žákyně
1 Kolářová Lucie 95 AŠK Mazurská 2:48.5 5
2 Mařasová Kristýna 96 PSK Olymp Praha 2:51.9 3
3 Dvořáková Monika 96 PSK Olymp Praha 2:53.6 2
4 Hrdinková Kateřina 96 PSK Olymp Praha 2:58.2 MB
  
800 m/žáci
1 Dvořák Martin 96 PSK Olymp Praha 2:26.7 5
2 Stejskal Jan 95 PSK Olymp Praha 2:30.5 3
3 Žežulka Martin 95 TJ Sokol Stodůlky Praha 2:38.4 2
4 Jareš Patrik 95 PSK Olymp Praha 2:51.7 1
  
100 m př./žákyně
1 Nováková Aneta 95 PSK Olymp Praha 19.1 5
2 Kantová Klára 96 PSK Olymp Praha 20.9 3
3 Horová Tereza 96 PSK Olymp Praha 21.2 MB
  
100 m př./žáci/běh 1
1 Machovec Josef 95 PSK Olymp Praha 16.1 5
2 Černý Tadeáš 96 PSK Olymp Praha 18.8 1
  
100 m př./žáci/běh 2
1 Jurča Martin 95 PSK Olymp Praha 17.5 3
2 Stejskal Jan 95 PSK Olymp Praha 17.7 2
  
4x60 m/žákyně
1 Dvořáková, Mařasová, Nováková, Wágnerová PSK Olymp Praha 35.3 5
2 Kantová, Seimlová, Kruková, Slunéčková PSK Olymp Praha 37.6 3
výška/žákyně
1 Slunéčková Veronika 95 PSK Olymp Praha 1.45 5
2 Kruková Beata 96 PSK Olymp Praha 1.25 3
3 Erbenová Kateřina 96 PSK Olymp Praha 1.20 2
4 Mařasová Kristýna 96 PSK Olymp Praha NM
výška/žáci
1 Hanák Tomáš 96 PSK Olymp Praha 1.50 5
2 Cubínek Václav 96 PSK Olymp Praha 1.50 3
3 Jabůrek Lukáš 95 AŠK Mazurská 1.45 2
4 Stejskal Tomáš 95 PSK Olymp Praha 1.40 1
dálka/žákyně
1 Kruková Beata 96 PSK Olymp Praha 4.54 5
2 Folberová Monika 96 PSK Olymp Praha 4.34 3
3 Erbenová Kateřina 96 PSK Olymp Praha 4.04 2
dálka/žáci
1 Cubínek Václav 96 PSK Olymp Praha 5.70 5
2 Šebrle David 96 PSK Olymp Praha 5.30 3
3 Stejskal Tomáš 95 PSK Olymp Praha 4.85 2
4 Černý Tadeáš 96 PSK Olymp Praha 4.41 1
5 Žežulka Martin 95 TJ Sokol Stodůlky Praha 4.34
6 Dvořák Martin 96 PSK Olymp Praha 4.27
7 Růžička Miroslav 95 TJ Sokol Stodůlky Praha 4.09
koule 3kg/žákyně
1 Slunéčková Veronika 95 PSK Olymp Praha 9.31 5
2 Horová Tereza 96 PSK Olymp Praha 8.16 MB
3 Kudynová Anna 96 TJ Sokol Stodůlky Praha 7.73 3
4 Volfová Kristýna 95 AŠK Mazurská 7.54 2
5 Tomanová Dita 95 AŠK Mazurská 6.97 1
koule 4kg/žáci
1 Machovec Josef 95 PSK Olymp Praha 10.03 5
2 Hála Michal 95 AŠK Mazurská 9.50 3
3 Jabůrek Lukáš 95 AŠK Mazurská 8.01 2
4 Cikhart Tomáš 96 PSK Olymp Praha 5.81 1
oštěp 600g/žákyně
1 Folberová Monika 96 PSK Olymp Praha 18.77 5
2 Horová Tereza 96 PSK Olymp Praha 16.08 MB
3 Kolářová Lucie 95 AŠK Mazurská 14.97 3
oštěp 600g/žáci
1 Machovec Josef 95 PSK Olymp Praha 31.22 5
2 Hála Michal 95 AŠK Mazurská 30.89 3
3 Stejskal Jan 95 PSK Olymp Praha 25.03 2
4 Cikhart Tomáš 96 PSK Olymp Praha 21.40 1
Body/Stav v kole
1 PSK Olymp Praha 131.5 4
2 AŠK Mazurská 36 3
3 TJ Sokol Stodůlky Praha 6.5 2
4 SK ZŠ Jeseniova "B" NP 0