3. kolo MPD mladšího žactva - skupina B
Datum konání: 9.9.2010
Místo konání: Praha
Pořadatel: TJ Dukla Praha
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Poznámka:
60 m/Ml. žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Burešová Tereza  97  SK DVOJKA Praha  09.0 
2  Volková Tereza  98  Spartak Praha 4  09.3 
Hrušková Barbora  97  Atletický školní klub Mazurská  09.3 
4  Crkvová Kristýna  97  Spartak Praha 4  09.7 
5  Liborová Noemi  97  ASK Slavia Praha  09.9 
6  Škabradová Barbora  97  SK DVOJKA Praha  10.1 
60 m/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kerbachová Anna  00  Spartak Praha 4  08.5 
2  Vykoupilová Tereza  99  ASK Slavia Praha  09.3 
3  Bozděchová Veronika  99  ASK Slavia Praha  09.4 
4  Mrázková Lucie  99  Atletický školní klub Mazurská  10.6 
MS  Semecká Eliška  02  TJ Dukla Praha  09.5 
MS  Smažinková Tereza  01  TJ Dukla Praha  09.7 
60 m/Ml. žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Šimková Anna  98  ASK Slavia Praha  09.4 
60 m/Ml. žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Čambor Marko  97  Atletický školní klub Mazurská  08.9 
2  Naŕdelli Alexander  97  Spartak Praha 4  09.2 
3  Fantyš Jiří  97  Spartak Praha 4  09.9 
4  Smařinka Borek  98  TJ Dukla Praha  10.5 
Monych Ivan  97  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Ml. žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hampel Hynek  99  Atletický školní klub Mazurská  09.1 
2  Śaw Tobiáš  00  TJ Dukla Praha  09.5 
3  Kroulík Martin  98  ASK Slavia Praha  09.8 
4  Beneš Štěpán  99  Atletický školní klub Mazurská  10.0 
MS  Adámek Vojtěch  98  TJ Dukla Praha  10.6 
60 m/Ml. žáci Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Pekárek Adam  99  ASK Slavia Praha  09.0 
MS  Adamík Jakub  99  Atletický školní klub Mazurská  09.9 
MS  Holeček Adam  00  TJ Dukla Praha  10.9 
Puchmajer Pavel  00  TJ Dukla Praha  DNP 
150 m/Ml. žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Uzlová Veronika  97  ASK Slavia Praha  22.4 
2  Reynoldsová Lucie  98  ASK Slavia Praha  22.8 
3  Fojtová Ivana  99  SK DVOJKA Praha  23.8 
4  Hampelová Gabriela  97  Atletický školní klub Mazurská  27.1 
Havelková Petra  97  Spartak Praha 4  DNP 
150 m/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
Houdová Eliška  98  Atletický školní klub Mazurská  24.5 
Jagshová Aneta  98  SK DVOJKA Praha  24.7 
Ondrková Hana  97  Spartak Praha 4  22.7 
Betlachová E¨liška  98  ASK Slavia Praha  DNP 
Semecká Tereza  98  TJ Dukla Praha  21.3 
150 m/Ml. žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dostálová Alžběta  99  ASK Slavia Praha  23.1 
2  Skotnická Terezie  99  SK DVOJKA Praha  24.5 
3  Losoncziová Veronika  99  TJ Dukla Praha  26.3 
MS  Šimáková Lucie  99  Spartak Praha 4  22.9 
Višvaderová Natálie  98  ASK Slavia Praha  DNP 
150 m/Ml. žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Ledvinka Jiří  97  Spartak Praha 4  22.3 
2  Kraváček Tomáš  97  Spartak Praha 4  24.3 
3  Kormout Štěpán  97  Atletický školní klub Mazurská  25.1 
4  Kolář Martin  98  Atletický školní klub Mazurská  25.8 
Šulc Petr  98  ASK Slavia Praha  DNP 
Kučera Josef  98  ASK Slavia Praha  DNP 
150 m/Ml. žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Procházka Jakub  98  ASK Slavia Praha  22.3 
2  Monych Ivan  97  ASK Slavia Praha  22.7 
3  Václavík Miroslav  98  ASK Slavia Praha  23.2 
600 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Rajmonová Anežka  97  Spartak Praha 4  1:59.5 
2  Baziková Justýna  98  Atletický školní klub Mazurská  2:00.7 
3  Kovářová Tereza  98  ASK Slavia Praha  2:06.4 
4  Brezinová Michaela  97  ASK Slavia Praha  2:07.4 
5  Zámečníková Lucie  99  SK DVOJKA Praha  2:14.1 
6  Bouší Monika  99  TJ Dukla Praha  2:18.1 
7  Sehnalová Kristýna  97  Atletický školní klub Mazurská  2:23.7 
8  Vosecká Klára  98  ASK Slavia Praha  2:25.7 
MS  Jakoubková Kateřina  99  ASK Slavia Praha  2:16.5 
MS  Střelečková Petra  99  ASK Slavia Praha  2:20.9 
Havlíčková Markéta  98  ASK Slavia Praha  DNP 
600 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Černý Ondřej  99  ASK Slavia Praha  1:59.9 
2  Čambor Michael  97  Atletický školní klub Mazurská  2:01.9 
3  Nedvídek Kryštof  99  ASK Slavia Praha  2:02.5 
4  Vágner Tomáš  99  TJ Dukla Praha  2:04.1 
5  Holubec Jakub  98  Atletický školní klub Mazurská  2:06.5 
Cipra Jindřich  97  Spartak Praha 4  2:06.5 
7  Říha Vojtěch  99  ASK Slavia Praha  2:07.3 
8  Solecký Jáchym  98  Spartak Praha 4  2:07.9 
9  Mikula Martin  98  TJ Dukla Praha  2:11.7 
10  Karafiát Jakub  99  ASK Slavia Praha  2:17.8 
11  Šulc Petr  98  ASK Slavia Praha  2:29.9 
MS  Frais Jiří  98  TJ Dukla Praha  1:59.5 
MS  Dvořák Martin  99  ASK Slavia Praha  2:03.1 
Kodiš Dominik  98  TJ Dukla Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Rákosníková Iveta  97  Spartak Praha 4  10.3 
2  Paťková Dominika  97  Atletický školní klub Mazurská  11.3 
3  Kopecká Anežka  97  SK DVOJKA Praha  11.9 
4  Betlachová Eliška  98  ASK Slavia Praha  12.8 
5  Procházková Lucie  98  ASK Slavia Praha  14.0 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Švermová Tereza  99  SK DVOJKA Praha  11.6 
2  Oppelová Kamila  98  ASK Slavia Praha  12.9 
3  Turnerová Nicoleta  00  Atletický školní klub Mazurská  13.5 
4  Palátová Eliška  98  ASK Slavia Praha  14.5 
MS  Treglerová Michaela  99  ASK Slavia Praha  12.8 
Prášková Hana  97  SK DVOJKA Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hibš Jan  97  Atletický školní klub Mazurská  12.0 
2  Labský Lukáš  97  ASK Slavia Praha  12.9 
3  Hykl Daniel  97  Spartak Praha 4  13.5 
4  Mattanelli Matyáš  99  ASK Slavia Praha  17.0 
60 m překážek/Ml. žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Knížek Roman  99  TJ Dukla Praha  12.8 
2  Vlášek Jakub  97  Atletický školní klub Mazurská  13.6 
3  Novák Richard  00  ASK Slavia Praha  13.7 
Helcl Ondřej  99  ASK Slavia Praha  DNP 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hykl,Nardelli,Kerbachová,Rajmonová  Spartak Praha 4  33.7 
2  Paťková,Hrušková,Hibš,Čambor Mar.  Atletický školní klub Mazurská  35.2 
3  Betlachová,Labský,Pekárek,Uzlová  ASK Slavia Praha  35.5 
4  Černý,Kroulík,Dostálová,Reynoldsová  ASK Slavia Praha  37.2 
5  Vágner,Frais,Semecká T.,Losoncziová  TJ Dukla Praha  37.2 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Volková,Rákosníková,Fantyš,Ledvinka  Spartak Praha 4  35.9 
2  Baziková,Turnerová,Hampel,Holubec  Atletický školní klub Mazurská  36.5 
3  Procházka,Šímková,Karafiát,Bozděchová  ASK Slavia Praha  36.9 
4  Novák,Mattanelli,Liborová,Vykoupilová  ASK Slavia Praha  39.4 
5  Mikula,Knížek,Bouší,Semecká E.  TJ Dukla Praha  40.2 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Crkvová,Odrková,Kraváček,Solecký  Spartak Praha 4  36.1 
2  Kovářová,Monych,Palátová,Václavík  ASK Slavia Praha  37.3 
3  Mrázková,Houdová,Čambor Mich.,Kormout  Atletický školní klub Mazurská  37.4 
4  Oppelová,Nedvídek,Procházková,Říha  ASK Slavia Praha  37.6 
5  Hampelová,Sehnalová,Vlášek,Beneš  Atletický školní klub Mazurská  40.9 
skok vysoký/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Crkvová Kristýna  97  Spartak Praha 4  1.26 
2  Hrušková Barbora  97  Atletický školní klub Mazurská  1.20 
Burešová Tereza  97  SK DVOJKA Praha  1.20 
4  Škabradová Barbora  97  SK DVOJKA Praha  1.15 
Šimková Anna  98  ASK Slavia Praha  1.15 
Kerbachová Anna  00  Spartak Praha 4  1.15 
7  Volková Tereza  98  Spartak Praha 4  1.10 
Bozděchová Veronika  99  ASK Slavia Praha  1.10 
Mrázková Lucie  99  Atletický školní klub Mazurská  1.10 
Vykoupilová Tereza  99  ASK Slavia Praha  1.10 
11  Liborová Noemi  97  ASK Slavia Praha  1.05 
skok vysoký/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Fantyš Jiří  97  Spartak Praha 4  1.29 
2  Čambor Marko  97  Atletický školní klub Mazurská  1.29 
3  Pekárek Adam  99  ASK Slavia Praha  1.26 
4  Naŕdelli Alexander  97  Spartak Praha 4  1.15 
5  Hampel Hynek  99  Atletický školní klub Mazurská  1.15 
6  Kroulík Martin  98  ASK Slavia Praha  1.05 
7  Monych Ivan  97  ASK Slavia Praha 
8  Procházka Jakub  98  ASK Slavia Praha 
9  Václavík Miroslav  98  ASK Slavia Praha 
10  Puchmajer Pavel  00  TJ Dukla Praha 
MS  Adámek Vojtěch  98  TJ Dukla Praha  1.05 
MS  Adamík Jakub  99  Atletický školní klub Mazurská  1.05 
Beneš Štěpán  99  Atletický školní klub Mazurská  NM 
Śaw Tobiáš  00  TJ Dukla Praha  NM 
Smařinka Borek  98  TJ Dukla Praha  NM 
skok daleký/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Paťková Dominika  97  Atletický školní klub Mazurská  4.69 
2  Švermová Tereza  99  SK DVOJKA Praha  4.46 
3  Rákosníková Iveta  97  Spartak Praha 4  4.05 
4  Kopecká Anežka  97  SK DVOJKA Praha  3.99 
5  Oppelová Kamila  98  ASK Slavia Praha  3.72 
6  Betlachová Eliška  98  ASK Slavia Praha  3.58 
7  Turnerová Nicoleta  00  Atletický školní klub Mazurská  3.51 
8  Palátová Eliška  98  ASK Slavia Praha  3.49 
9  Procházková Lucie  98  ASK Slavia Praha  3.18 
MS  Treglerová Michaela  99  ASK Slavia Praha  3.55 
Prášková Hana  97  SK DVOJKA Praha  DNP 
skok daleký/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hykl Daniel  97  Spartak Praha 4  4.24 
2  Knížek Roman  99  TJ Dukla Praha  4.23 
3  Hibš Jan  97  Atletický školní klub Mazurská  4.06 
4  Novák Richard  00  ASK Slavia Praha  3.40 
5  Mattanelli Matyáš  99  ASK Slavia Praha  3.21 
6  Labský Lukáš  97  ASK Slavia Praha  3.07 
7  Vlášek Jakub  97  Atletický školní klub Mazurská  3.05 
Helcl Ondřej  99  ASK Slavia Praha  DNP 
vrh koulí 2kg/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Uzlová Veronika  97  ASK Slavia Praha  08.88 
2  Semecká Tereza  98  TJ Dukla Praha  08.86 
3  Houdová Eliška  98  Atletický školní klub Mazurská  08.76 
4  Ondrková Hana  97  Spartak Praha 4  08.52 
5  Dostálová Alžběta  99  ASK Slavia Praha  08.40 
6  Havelková Petra  97  Spartak Praha 4  08.35 
7  Reynoldsová Lucie  98  ASK Slavia Praha  07.02 
8  Hampelová Gabriela  97  Atletický školní klub Mazurská  07.00 
9  Losoncziová Veronika  99  TJ Dukla Praha  05.09 
MS  Šimáková Lucie  99  Spartak Praha 4  06.51 
Betlachová E¨liška  98  ASK Slavia Praha  DNP 
Višvaderová Natálie  98  ASK Slavia Praha  DNP 
Jagshová Aneta  98  SK DVOJKA Praha  DNP 
Skotnická Terezie  99  SK DVOJKA Praha  DNP 
Fojtová Ivana  99  SK DVOJKA Praha  DNP 
vrh koulí 3kg/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Ledvinka Jiří  97  Spartak Praha 4  08.63 
2  Monych Ivan  97  ASK Slavia Praha  07.71 
3  Kolář Martin  98  Atletický školní klub Mazurská  07.58 
4  Kraváček Tomáš  97  Spartak Praha 4  07.56 
5  Procházka Jakub  98  ASK Slavia Praha  07.52 
6  Kormout Štěpán  97  Atletický školní klub Mazurská  06.31 
7  Václavík Miroslav  98  ASK Slavia Praha  05.17 
Kučera Josef  98  ASK Slavia Praha  DNP 
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Baziková Justýna  98  Atletický školní klub Mazurská  40.13 
2  Kovářová Tereza  98  ASK Slavia Praha  39.20 
3  Brezinová Michaela  97  ASK Slavia Praha  33.70 
4  Rajmonová Anežka  97  Spartak Praha 4  32.53 
5  Bouší Monika  99  TJ Dukla Praha  30.07 
6  Vosecká Klára  98  ASK Slavia Praha  21.33 
7  Sehnalová Kristýna  97  Atletický školní klub Mazurská  20.70 
8  Zámečníková Lucie  99  SK DVOJKA Praha  18.53 
MS  Střelečková Petra  99  ASK Slavia Praha  31.44 
MS  Jakoubková Kateřina  99  ASK Slavia Praha  23.01 
Palátová Eliška  98  ASK Slavia Praha  DNP 
Havlíčková Markéta  98  ASK Slavia Praha  DNP 
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Čambor Michael  97  Atletický školní klub Mazurská  44.62 
2  Cipra Jindřich  97  Spartak Praha 4  39.68 
3  Nedvídek Kryštof  99  ASK Slavia Praha  39.40 
4  Šulc Petr  98  ASK Slavia Praha  39.28 
5  Karafiát Jakub  99  ASK Slavia Praha  38.76 
6  Říha Vojtěch  99  ASK Slavia Praha  35.60 
7  Holubec Jakub  98  Atletický školní klub Mazurská  34.35 
8  Mikula Martin  98  TJ Dukla Praha  32.42 
9  Černý Ondřej  99  ASK Slavia Praha  30.96 
10  Vágner Tomáš  99  TJ Dukla Praha  30.25 
11  Solecký Jáchym  98  Spartak Praha 4  25.53 
MS  Dvořák Martin  99  ASK Slavia Praha  44.25 
MS  Holeček Adam  00  TJ Dukla Praha  37.59 
MS  Frais Jiří  98  TJ Dukla Praha  30.27 
MS  Adámek Michal  930912  ASK Slavia Praha  DNP 
Kodiš Dominik  98  TJ Dukla Praha  DNP