Název akce: 3. kolo MPD staršího žactva - skupina B
Místo a datum:  Praha - Strahov (Přátelství), 22.6.2010
Pořadatel:  AŠK Mazurská a SK Aritma Praha
Ředitel závodu:  Ing. Filip Kubelka
Hlavní rozhodčí:  Soreya Zychová
Výsledky zpracoval: Ing. Filip Kubelka
Cílová kamera: Ing. Petr Ronovský (www.sport-service.cz/sprinter)
Poznámka: závody proběhly za teplého, slunečného a větrného počasí bez protestů
poř přijmení jméno ročník/RČ oddíl výkon vítr reg.výkon vítr body
60 m/žákyně/běh 1/w+1.6
1 Langerová Anna 95 SK Aritma Praha 8.30 9
2 Dostálová Daniela 95 TJ Sokol Stodůlky 8.41 8
3 Skálová Annemarie 96 USK Praha 8.47 6
4 Volfová Kristýna 95 AŠK Mazurská 8.63 5
5 Johová Lucie 95 ASK Slavia Praha 8.91 2
Palátová Kristýna 95 SK Aritma Praha NP
  
60 m/žákyně/běh 2/w+3.8
1 Padevětová Markéta 95 ASK Slavia Praha 8.04 MB
2 Matoušková Věra 95 ASK Slavia Praha 8.06 11
3 Kubíková Eliška 95 ASK Slavia Praha 8.46 7
4 Dvořáková Barbora 96 SK Aritma Praha 8.68 MB
5 Drhová Kateřina 95 SK Aritma Praha 8.72 4
Hanusová Helena 95 ASK Slavia Praha NP
  
60 m/žákyně/běh 3/w+4.0
1 Martínková Kateřina 96 SK Aktis Praha  9.08 MB
2 Ježdíková Daniela 96 ASK Slavia Praha 9.25
3 Schejbalová Denisa 95 ASK Slavia Praha 9.62
Kudynová Anna 96 TJ Sokol Stodůlky NP
Mochanová Adéla 96 SK Aritma Praha NP
  
60 m/žákyně/běh 4/w+3.1
1 Burianová Barbora 96 ASK Slavia Praha 8.69 3
2 Suchopárová Eliška 96 SK Aritma Praha 8.99 1
3 Malá Mariana 96 ASK Slavia Praha 9.36
4 Procházková Aneta 96 ASK Slavia Praha 9.46
5 Šmejcká Serena 96 ASK Slavia Praha 9.63
60 m/žáci/běh 1/w+1.5
1 Kupka David 95 USK Praha 7.65 9
2 Kameník Tomáš 95 SK Aritma Praha 7.79 8
3 Šolc Jiří 95 ATLETCLUB Nýřany  7.82 MB
4 Šíp Jan 95 ASK Slavia Praha 7.90 7
5 Mohorko Lukáš 96 SK Aritma Praha 8.05 6
6 Hála Michal 95 AŠK Mazurská 8.38 1
  
60 m/žáci/běh 2/w+3.6
1 Dvořák Michal 95 USK Praha 7.55 11
2 Chrbolka Jakub 95 SK Aritma Praha 8.25 MB
3 Kocour Matěj 95 ASK Slavia Praha 8.34 2
4 Hrdlička Jaroslav 95 ASK Slavia Praha 8.56
5 Ginzel Martin 95 USK Praha 8.92
  
60 m/žáci/běh 3/w+2.4
1 Hotový Lukáš 96 USK Praha 8.09 4
2 Koudelka Jan 95 ASK Slavia Praha 8.43
3 Freiberg Jakub 95 AŠK Mazurská 8.77
4 Petrák Martin 96 ASK Slavia Praha 9.23
5 Janíček Jan 96 USK Praha 9.27
Vaněk Jakub 96 ASK Slavia Praha NP
  
60 m/žáci/běh 4/w+1.2
1 Kukal Jan 96 ASK Slavia Praha 8.06 5
2 Palouš Daniel 96 USK Praha 8.25 3
3 Trnka Filip 96 ASK Slavia Praha 9.06
4 Roun Jan 96 ASK Slavia Praha 9.10
Strnad Václav 96 ASK Slavia Praha NP
Fujáček Jakub 96 AŠK Mazurská NP
150 m/žákyně/běh 1/w+4.0
1 Dvořáková Barbora 96 SK Aritma Praha 21.47 MB
2 Drhová Kateřina 95 SK Aritma Praha 21.66 11
3 Čiperová Nikola 96 USK Praha 23.28 8
4 Kolářová Lucie 95 AŠK Mazurská 24.51 7
Johová Lucie 95 ASK Slavia Praha NP
  
150 m/žákyně/běh 2/w+2.7
1 Padevětová Markéta 95 ASK Slavia Praha 19.40 MB
2 Palátová Karolína 95 SK Aritma Praha 21.42 9
3 Martínková Kateřina 96 SK Aktis Praha  22.04 MB
Mochanová Adéla 96 SK Aritma Praha NP
Suchopárová Eliška 96 SK Aritma Praha NP
  
150 m/žáci/běh 1/w+0.9
1 Kameník Tomáš 95 SK Aritma Praha 18.07 9
2 Sluka Martin 95 SK Aritma Praha 18.56 8
3 Novotný Ondřej 96 AŠK Mazurská 19.48 6
4 Decker Jan 95 USK Praha 19.53 5
5 Žežulka Martin 95 TJ Sokol Stodůlky 20.16 3
Pecen Adam 95 ASK Slavia Praha NP
  
150 m/žáci/běh 2/w+3.8
1 Dvořák Michal 95 USK Praha 18.06 11
2 Petrák Vojtěch 95 ASK Slavia Praha 18.54 MB
3 Kubeš Jiří 95 ATLETCLUB Nýřany  18.74 MB
4 Loukota Petr 95 ATLETCLUB Nýřany  19.69 MB
5 Chrbolka Jakub 95 SK Aritma Praha 20.01 MB
Kupka David 95 USK Praha NP
  
150 m/žáci/běh 3/w+3.2
1 Šolc Jiří 95 ATLETCLUB Nýřany  18.77 MB
2 Hotový Lukáš 96 USK Praha 19.42 7
3 Vojíř Jan 95 USK Praha 20.00 4
4 Roun Jan 96 ASK Slavia Praha 21.69
5 Petrák Martin 96 ASK Slavia Praha 22.37 MB
Fujáček Jakub 96 AŠK Mazurská NP
  
150 m/žáci/běh 4/w+2.3
1 Palouš Daniel 96 USK Praha 20.44 2
2 Freiberg Jakub 95 AŠK Mazurská 21.31 1
Farkaš Vojtěch 95 AŠK Mazurská NP
Strnad Václav 96 ASK Slavia Praha NP
Zíta Ladislav 96 USK Praha NP
Vaněk Jakub 96 ASK Slavia Praha NP
  
1500 m/žákyně
1 Mariana Rajtrová 95 USK Praha 5:45.32 11
2 Kolářová Lucie 95 AŠK Mazurská 5:49.29 9
3 Petrová Anna 96 USK Praha 5:53.73 8
Hrubá Anna 96 ASK Slavia Praha NP
  
1500 m/žáci
1 Vatrt Martin 96 USK Praha 5:29.12 11
2 Žežulka Martin 95 TJ Sokol Stodůlky 5:29.25 9
Truhlář Jan 95 SK Aritma Praha NP
  
100 m př./žákyně/běh 1/w+1.5
1 Mettichi Adéla 96 USK Praha 18.47 8
2 Suchopárová Eliška 96 SK Aritma Praha 19.78 6
3 Tomanová Dita 95 AŠK Mazurská 21.90 5
4 Hanusová Helena 95 ASK Slavia Praha NP
  
100 m př./žákyně/běh 2/w+3.5
1 Vachová Anna 95 ASK Slavia Praha 15.85 11
2 Skálová Annemarie 96 USK Praha 16.21 9
3 Jirásková Klára 95 TJ Sokol Stodůlky 19.20 7
  
100 m př./žáci/běh 1/w+3.3
1 Petrák Vojtěch 95 ASK Slavia Praha 14.82 MB
2 Decker Jan 95 USK Praha 16.37 9
3 Nedvěd Petr 95 SK Aritma Praha 17.12 MB
4 Růžička Martin 95 ASK Slavia Praha 17.51 MB
  
100 m př./žáci/běh 2/w+2.9
1 Kubeš Jiří 95 ATLETCLUB Nýřany  15.06 MB
2 Sekyra Daniel 96 ASK Slavia Praha 15.74 11
Zíta Ladislav 96 USK Praha NP
  
200 m př./žákyně/běh 1/w+3.4
1 Vachová Anna 95 ASK Slavia Praha 32.50 11
2 Kubíková Eliška 95 ASK Slavia Praha 35.35 8
3 Houdová Dominika 95 USK Praha 36.18 7
Volfová Kristýna 95 AŠK Mazurská NF
  
200 m př./žákyně/běh 2/w+2.8
1 Braná Zuzana 96 ASK Slavia Praha 33.88 9
2 Burianová Barbora 96 ASK Slavia Praha 36.39 6
3 Volná Tereza 96 USK Praha 39.52 5
  
200 m př./žáci/běh 1/w+0.8
1 Jabůrek Lukáš 95 AŠK Mazurská 30.53 9
2 Kukal Jan 96 ASK Slavia Praha 30.85 8
3 Havlíček Martin 96 AK Chemopetrol Litvínov  32.16 MB
4 Ginzel Martin 95 USK Praha 36.66 4
  
200 m př./žáci/běh 2/w+2.9
1 Loukota Petr 95 ATLETCLUB Nýřany  31.90 MB
2 Nedvěd Petr 95 SK Aritma Praha 32.90 MB
3 Růžička Martin 95 ASK Slavia Praha 33.34 MB
4 Hrdlička Jaroslav 95 ASK Slavia Praha 33.47 6
  
200 m př./žáci/běh 3/w+3.4
1 Šíp Jan 95 ASK Slavia Praha 29.29 11
2 Sekyra Daniel 96 ASK Slavia Praha 31.06 7
3 Janíček Jan 96 USK Praha 35.37 5
  
3x300 m/žákyně
1 Matoušková, Braná, Kukal ASK Slavia Praha 2:12.89 11
2 Langerová, Palátová, Mohorko SK Aritma Praha 2:18.79 9
3 Rajtrová, Petrová, Vatrt USK Praha 2:25.69 8
4 Dostálová, Jirásková, Žežulka TJ Sokol Stodůlky 2:30.20 7
5 Kolářová, Tomanová, Hála AŠK Mazurská 2:32.47 6
3x300 m/žáci
1 Sluka, Suchopárová, Kameník SK Aritma Praha 2:09.49 11
2 Volfová, Novotný, Jabůrek AŠK Mazurská 2:13.60 9
Houdová, Ginzel, Hlobík USK Praha NP
výška/žákyně
1 Krejčí Monika 95 SK Aritma Praha 1.52 MB
2 Svárovská Lada 96 ASK Slavia Praha 1.49 11
3 Malá Mariana 96 ASK Slavia Praha 1.46 MB
4 Braná Zuzana 96 ASK Slavia Praha 1.35 9
5 Šmejcká Serena 96 ASK Slavia Praha 1.35 8
6 Procházková Aneta 96 ASK Slavia Praha 1.25 7
Hanusová Helena 95 ASK Slavia Praha NP
výška/žáci
1 Kocour Matěj 95 ASK Slavia Praha 1.55 11
2 Sekyra Daniel 96 ASK Slavia Praha 1.55 9
3 Jabůrek Lukáš 95 AŠK Mazurská 1.50 8
4 Pecen Adam 95 ASK Slavia Praha 1.50 7
5 Koudelka Jan 95 ASK Slavia Praha 1.50 6
6 Vojíř Jan 95 USK Praha 1.35 5
dálka/žákyně
1 Padevětová Markéta 95 ASK Slavia Praha 4.88 MB
2 Skálová Annemarie 96 USK Praha 4.81 11
3 Langerová Anna 95 SK Aritma Praha 4.77 9
4 Dostálová Daniela 95 TJ Sokol Stodůlky 4.65 8
5 Burianová Barbora 96 ASK Slavia Praha 4.44 7
6 Korousová Kristýna 95 USK Praha 4.44 6
7 Drhová Kateřina 95 SK Aritma Praha 4.37 5
8 Jirásková Klára 95 TJ Sokol Stodůlky 4.20 4
9 Martínková Kateřina 96 SK Aktis Praha  4.19 MB
10 Mettichi Adéla 96 USK Praha 4.16 3
11 Malá Mariana 96 ASK Slavia Praha 4.03 MB
12 Čiperová Nikola 96 USK Praha 3.95 2
13 Schejbalová Denisa 95 ASK Slavia Praha 3.94 1
14 Čiperová Kristýna 96 USK Praha 3.92
15 Tomanová Dita 95 AŠK Mazurská 3.72
16 Ježdíková Daniela 96 ASK Slavia Praha 3.64
17 Šmejcká Serena 96 ASK Slavia Praha 3.60
18 Čubová Lucie 95 ASK Slavia Praha 3.47
19 Dvořáková Edita 96 ASK Slavia Praha 3.05
20 Johová Lucie 95 ASK Slavia Praha 0
Krejčí Monika 95 SK Aritma Praha NP
Matoušková Věra 95 ASK Slavia Praha NP
Vachová Anna 95 ASK Slavia Praha NP
Palátová Kristýna 95 SK Aritma Praha NP
dálka/žáci
1 Pecen Adam 95 ASK Slavia Praha 5.66 11
2 Kubeš Jiří 95 ATLETCLUB Nýřany  5.50 MB
3 Kocour Matěj 95 ASK Slavia Praha 5.22 9
4 Petrák Vojtěch 95 ASK Slavia Praha 5.20 MB
5 Mohorko Lukáš 96 SK Aritma Praha 5.19 8
6 Hotový Lukáš 96 USK Praha 5.16 7
7 Sluka Martin 95 SK Aritma Praha 5.04 6
8 Hrdlička Jaroslav 95 ASK Slavia Praha 4.87 5
9 Vojíř Jan 95 USK Praha 4.58 4
10 Trnka Filip 96 ASK Slavia Praha 4.50 3
11 Novotný Ondřej 96 AŠK Mazurská 4.42 2
12 Hlobík Stanislav 96 USK Praha 4.38 1
13 Palouš Daniel 96 USK Praha 4.38
14 Janíček Jan 96 USK Praha 4.33
15 Pešťák Jan 96 USK Praha 4.29
16 Roun Jan 96 ASK Slavia Praha 3.99
17 Mannai Jan 96 USK Praha 3.88
18 Petrák Martin 96 ASK Slavia Praha 3.74 MB
Fujáček Jakub 96 AŠK Mazurská NP
Strnad Václav 96 ASK Slavia Praha NP
Vaněk Jakub 96 ASK Slavia Praha NP
Zíta Ladislav 96 USK Praha NP
Vachová Anna 95 ASK Slavia Praha NP
Palátová Kristýna 95 SK Aritma Praha NP
koule 3kg/žákyně
1 Svárovská Lada 96 ASK Slavia Praha 10.36 11
2 Korousová Kristýna 95 USK Praha 9.83 9
3 Kubátová Anna 95 TJ Sokol Stodůlky 9.35 8
4 Dvořáková Barbora 96 SK Aritma Praha 8.36 MB
5 Palátová Karolína 95 SK Aritma Praha 7.92 7
6 Volná Tereza 96 USK Praha 7.79 6
7 Houdová Dominika 95 USK Praha 7.63 5
8 Čiperová Kristýna 96 USK Praha 7.19 4
9 Martincová Andrea 95 SK Aritma Praha 6.25 3
Kudynová Anna 96 TJ Sokol Stodůlky NP
koule 4kg/žáci
1 Koudelka Jan 95 ASK Slavia Praha 12.60 11
2 Dvořák Michal 95 USK Praha 9.93 9
3 Rathan Michal 95 SK Aritma Praha 9.31 8
4 Phan Michal 96 ASK Slavia Praha 9.13 7
5 Pešťák Jan 96 USK Praha 9.12 6
6 Hála Michal 95 AŠK Mazurská 9.00 5
7 Hlobík Stanislav 96 USK Praha 8.71 4
8 Freiberg Jakub 95 AŠK Mazurská 8.38 3
9 Truhlář Jan 95 SK Aritma Praha 7.97 2
10= Mannai Jan 96 USK Praha 7.46 0.5
10= Jarolím Tomáš 96 ASK Slavia Praha 7.46 0.5
Farkaš Vojtěch 95 AŠK Mazurská NP
disk 1kg/žákyně
1 Korousová Kristýna 95 USK Praha 23.54 11
2 Svárovská Lada 96 ASK Slavia Praha 21.30 9
3 Čiperová Nikola 96 USK Praha 17.60 8
4 Volná Tereza 96 USK Praha 17.57 7
5 Mettichi Adéla 96 USK Praha 17.47 6
6 Ježdíková Daniela 96 ASK Slavia Praha 16.52 5
7 Dvořáková Edita 96 ASK Slavia Praha 16.35 4
8 Čubová Lucie 95 ASK Slavia Praha 16.32 3
9 Kubátová Anna 95 TJ Sokol Stodůlky 14.60 2
10 Martincová Andrea 95 SK Aritma Praha 14.56 1
11 Čiperová Kristýna 96 USK Praha 13.63
12 Štěpánková Aneta 96 ASK Slavia Praha 13.03 MB
13 Schejbalová Denisa 95 ASK Slavia Praha 12.81
Mochanová Adéla 96 SK Aritma Praha NP
disk 1kg/žáci
1 Phan Michal 96 ASK Slavia Praha 30.82 11
2 Decker Jan 95 USK Praha 28.90 9
3 Šíp Jan 95 ASK Slavia Praha 28.46 8
4 Rathan Michal 95 SK Aritma Praha 24.10 7
5 Truhlář Jan 95 SK Aritma Praha 24.01 6
6 Trnka Filip 96 ASK Slavia Praha 23.30 5
7 Jarolím Tomáš 96 ASK Slavia Praha 19.67 4
Farkaš Vojtěch 95 AŠK Mazurská NP
Body/Stav v kole
1 ASK Slavia Praha 335.5 5
2 USK Praha 301.5 4
3 SK Aritma Praha 153 3
4 AŠK Mazurská 76 2
5 TJ Sokol Stodůlky 48 1