2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B
Datum konání: 15.6.2010
Místo konání: Praha-Eden
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Poznámka:
60 m/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kropáč Jan  970709  Spartak Praha 4  08.4 
2  Hykl Daniel  970718  Spartak Praha 4  08.6 
3  Říha Vojtěch  99  ASK Slavia Praha C  09.4 
4  Kormout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  09.7 
150 m/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Cipra Jindřich  971212  Spartak Praha 4  22.7 
2  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  23.1 
3  Fantyš Jiří  970623  Spartak Praha 4  23.7 
4  Mattanelli Matyáš  990628  ASK Slavia Praha  24.4 
5  Jelen Adam  990627  ASK Slavia Praha  27.0 
6  Kodiš Dominik  980730  TJ Dukla Praha  28.9 
600 m/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Svěchota Lukáš  970506  Spartak Praha 4  1:52.5 
2  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha C  1:56.1 
3  Kraváček Tomáš  970807  Spartak Praha 4  2:02.2 
4  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  2:03.0 
5  Nardelli Alexander  970807  Spartak Praha 4  2:04.0 
6  Václavík Miroslav  980831  ASK Slavia Praha C  2:05.5 
7  Stewart Gerron  982109  Atletika Chuchle  2:06.3 
8  Krátký Ondřej  980113  ASK Slavia Praha B  2:06.7 
9  Novák Richard  000508  ASK Slavia Praha B  2:10.4 
10  Helcl Ondřej  990222  ASK Slavia Praha  2:12.7 
60 m překážek/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Ledvinka Jiří  971008  Spartak Praha 4  11.7 
2  Karafiát Jakub  990101  ASK Slavia Praha B  12.5 
3  Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  13.1 
60 m překážek/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Holubec Jakub  980825  Atletický školní klub Mazurská  12.4 
2  Kroulík Martin  980530  ASK Slavia Praha B  13.3 
3  Bartoš David  98  ASK Slavia Praha C  13.3 
skok vysoký/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hykl Daniel  979718  Spartak Praha 4  1.30 
2  Říha Vojtěch  99  ASK Slavia Praha C  1.20 
3  Kropáč Jan  970709  Spartak Praha 4  1.10 
Kormout Štěpán  97  Atletický školní klub Mazurská  NM 
skok daleký/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Karafiát Jakub  990101  ASK Slavia Praha  4.12 
2  Ledvinka Jiří  971008  Spartak Praha 4  3.94 
3  Holubec Jakub  980825  Atletický školní klub Mazurská  3.81 
4  Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  3.64 
5  Bartoš David  98  ASK Slavia Praha C  3.50 
6  Kroulík Martin  980530  ASK Slavia Praha  3.22 
vrh koulí 3kg/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  08.26 
2  Cipra Jindřich  971212  Spartak Praha 4  06.61 
3  Fantyš Jiří  970623  Spartak Praha 4  05.78 
4  Mattanelli Matyáš  990628  ASK Slavia Praha  05.35 
5  Jelen Adam  990627  ASK Slavia Praha  04.93 
6  Kodiš Dominik  980730  TJ Dukla Praha  03.24 
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  51.34 
2  Václavík Miroslav  980831  ASK Slavia Praha C  45.93 
3  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha C  42.78 
4  Novák Richard  000508  ASK Slavia Praha B  40.64 
5  Nardelli Alexander  970807  Spartak Praha 4  39.96 
6  Helcl Ondřej  990222  ASK Slavia Praha C  38.47 
7  Krátký Ondřej  980113  ASK Slavia Praha B  38.18 
8  Svěchota Lukáš  970506  Spartak Praha 4  35.36 
9  Kraváček Tomáš  970807  Spartak Praha 4  31.50 
60 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Uzlová Veronika  975812  ASK Slavia Praha C  08.6 
2  Rákosníková Iveta  975807  Spartak Praha 4  08.6 
3  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  08.7 
4  Havelková Petra  975709  Spartak Praha 4  08.9 
5  Turnerová Nicoleta  005530  Atletický školní klub Mazurská  09.1 
6  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  09.4 
60 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  09.0 
2  Vaněčková Andrea  97  ASK Slavia Praha B  09.2 
3  Palátová Eliška  98  ASK Slavia Praha C  09.3 
4  Havlíčková Markéta  985724  ASK Slavia Praha B  10.3 
5  Vosecká Klára  985907  ASK Slavia Praha  10.4 
6  Maděrová Klára  975227  Spartak Praha 4  10.6 
7  Hampelová Gabriela  976021  Atletický školní klub Mazurská  10.8 
150 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  19.4 
2  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  20.3 
3  Burešová Tereza  975212  SK DVOJKA Praha  20.9 
4  Ondrková Hana  976009  Spartak Praha 4  21.6 
5  Šimková Anna  985905  ASK Slavia Praha C  22.9 
6  France Nikole  975907  ASK Slavia Praha B  27.9 
150 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Svobodová Nela  976111  Atletický školní klub Mazurská  22.9 
2  Zámečníková Lucie  995524  SK DVOJKA Praha  23.0 
3  Oppelová Kamila  985812  ASK Slavia Praha C  23.4 
4  Bozděchová Veronika  99  ASK Slavia Praha C  23.8 
5  Žaludová Barbora  985710  ASK Slavia Praha B  26.2 
6  Sehnalová Kristýna  975525  Atletický školní klub Mazurská  28.7 
600 m/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Švermová Tereza  985519  SK DVOJKA Praha  1:58.4 
2  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  1:59.4 
3  Vykoupilová Tereza  996230  ASK Slavia Praha B  2:02.5 
4  Crkvová Kristýna  975827  Spartak Praha 4  2:11.1 
5  Šimáková Lucie  996012  Spartak Praha 4  2:12.9 
6  Štěpánková Anna  995430  ASK Slavia Praha B  2:20.2 
7  Hlubučková Tereza  975905  Atletický školní klub Mazurská  2:20.7 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Sztogrýnová Julie  976115  Spartak Praha 4  12.8 
2  Fojtová Ivana  996020  SK DVOJKA Praha  13.6 
3  Holzbachová Eliška  985828  Atletický školní klub Mazurská  13.8 
4  Volková Tereza  985615  Spartak Praha 4  14.4 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dostálová Alžběta  995302  ASK Slavia Praha  12.8 
2  Talianová Adéla  985301  Spartak Praha 4  13.7 
skok vysoký/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Rákosníková Iveta  975807  Spartak Praha 4  1.40 
2  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  1.35 
3  Havelková Petra  975709  Spartak Praha 4  1.35 
4  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  1.25 
5  Maděrová Klára  975227  Spartak Praha 4  1.25 
6  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  1.20 
7=  Havlíčková Markéta  985724  ASK Slavia Praha B  1.15 
7=  Uzlová Veronika  975812  ASK Slavia Praha C  1.15 
9=  Turnerová Nicoleta  005530  Atletický školní klub Mazurská  1.15 
9=  Palátová Eliška  98  ASK Slavia Praha C  1.15 
11  Vaněčková Andrea  97  ASK Slavia Praha B  1.15 
12  Vosecká Klára  985907  ASK Slavia Praha B  1.10 
Hampelová Gabriela  976021  Atletický školní klub Mazurská  NM 
skok daleký/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Sztogrýnová Julie  976115  Spartak Praha 4  4.21 
2  Fojtová Ivana  996020  SK DVOJKA Praha  3.75 
3  Volková Tereza  985615  Spartak Praha 4  3.56 
4  Dostálová Alžběta  995302  ASK Slavia Praha  3.51 
5  Holzbachová Eliška  985828  Atletický školní klub Mazurská  3.01 
6  Talianová Adéla  985301  Spartak Praha 4  2.79 
vrh koulí 2kg/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  10.16 
2  Burešová Tereza  975212  SK DVOJKA Praha  09.71 
3  Oppelová Kamila  985812  ASK Slavia Praha C  09.11 
4  Ondrková Hana  976009  Spartak Praha 4  08.26 
5  Bozděchová Veronika  99  ASK Slavia Praha C  07.07 
6  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  06.52 
7  Žaludová Barbora  985710  ASK Slavia Praha B  06.52 
8  Šimková Anna  985905  ASK Slavia Praha C  06.33 
9  Zámečníková Lucie  995524  SK DVOJKA Praha  05.83 
10  Sehnalová Kristýna  975525  Atletický školní klub Mazurská  05.41 
11  France Nikole  975907  ASK Slavia Praha B  05.26 
12  Svobodová Nela  976111  Atletický školní klub Mazurská  03.96 
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Švermová Tereza  985519  SK DVOJKA Praha  50.32 
2  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  31.83 
3  Crkvová Kristýna  975827  Spartak Praha 4  29.69 
4  Šimáková Lucie  996012  Spartak Praha 4  29.19 
5  Štěpánková Anna  995430  ASK Slavia Praha B  23.73 
6  Vykoupilová Tereza  996230  ASK Slavia Praha B  19.90 
7  Hlubučková Tereza  975905  Atletický školní klub Mazurská  16.62 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kropáč, Nardelli, Rajmonová, Kerbachová  Spartak Praha 4  33.2 
2  Burešová, Fojtová, Švermová, Kopecká  SK DVOJKA Praha  35.0 
3  Havelková, Rákosníková, Solecký, Hykl  Spartak Praha 4  35.5 
4  Uzlová, Šimková, Karafiát, Bartoš  ASK Slavia Praha C  35.7 
5  Hrušková, Baziková, Holubec, Čambor Ma  Atletický školní klub Mazurská  36.1 
6 Novák, Kroulík, Dostálová, Vaněčková  ASK Slavia Praha B  38.2 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Sztogrýnová, Volková, Ledvinka, Kraváček  Spartak Praha 4  35.6 
2  Crkvová, Ondrková, Fomtyš, Cipra  Spartak Praha 4  35.9 
3  Procházka, Říha, Palátová, Bozděchová  ASK Slavia Praha C  36.5 
4  Turnerová , Holzbachová, Kormout, Čambor Mi  Atletický školní klub Mazurská  37.7 
5  Mattanelli, Krátký, Vykoupilová, Štěpánková  ASK Slavia Praha B  38.2