Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze
Datum konání: 11-12.6.2010
Místo konání: Praha
Pořadatel: Spartak Praha 4
Výsledky zpracoval: Petr Kašpar, Tomáš Nakládal
Ředitel závodu: Blanka Fischerová
Hlavní rozhodčí: Jaroslav Kubica
Poznámka:
60 m/Žáci Rozběh1 w+0.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.02 
2  Švarc Michal  001995  Spartak Praha 4  08.27 
3  Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.34 
4  Frontz Martin  951001  USK Praha  08.84 
5  Janíček Jan  960923  USK Praha  09.04 
Šafránek Jan  950522  SK Aktis Praha  DNP 
60 m/Žáci Rozběh2 w-0.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Střihavka David  950117  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.52 
2  Jabůrek Lukáš  950923  Atletický školní klub Mazurská  07.92 
3  Novotný Ondřej  960522  Atletický školní klub Mazurská  08.20 
4  Roun Jan  961220  ASK Slavia Praha  08.96 
5  Klíma Tomáš  960708  ASK Slavia Praha  09.16 
60 m/Žáci Rozběh3 w+0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  07.63 
2  Zíta Ladislav  960121  USK Praha  08.20 
3  Němec Michael  950415  PSK Olymp Praha  08.36 
4  Ginzel Martin  950903  USK Praha  09.08 
Strnad Václav  960922  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Žáci Rozběh4 w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kameník Tomáš  950325  SK Aritma Praha  07.70 
2  Neustadt Daniel  950318  SK Kotlářka Praha  07.93 
3  Vaněk Jakub  960411  ASK Slavia Praha  08.36 
4  Borůvka Tomáš  001996  Spartak Praha 4  08.57 
Hanzal Jakub  950816  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Žáci Rozběh5 w+1.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Novák Petr  950524  SK Aktis Praha  07.66 
2  Šebo Viktor  950710  Spartak Praha 4  07.77 
3  Kocánek David  960404  Spartak Praha 4  08.31 
4  Kolář Adam  961125  Spartak Praha 4  08.82 
5  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  09.13 
60 m/Žáci Rozběh6 w+0.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Urban Lukáš  950926  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.79 
2  Pachmann Pavel  950103  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.28 
3  Hála Michal  950707  Atletický školní klub Mazurská  08.56 
4  Petrák Martin  960204  ASK Slavia Praha  09.12 
5  Volek Otakar  960527  Spartak Praha 4  09.43 
Kupka David  950821  USK Praha  DNP 
60 m/Žáci Rozběh7 w+0.8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Křížek Václav  950225  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.83 
2  Kuběnka Michal  950605  ASK Slavia Praha  07.85 
3  Jansák Jan  950709  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.90 
4  Šmergl Filip  960212  Spartak Praha 4  08.18 
5  Hrdlička Jaroslav  950920  ASK Slavia Praha  08.67 
Chrbolka Jakub  950819  TJ Dukla Praha  DNP 
60 m/Žáci FináleA w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Střihavka David  950117  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.49 
2  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  07.60 
3  Novák Petr  950524  SK Aktis Praha  07.64 
4  Kameník Tomáš  950325  SK Aritma Praha  07.69 
5  Urban Lukáš  950926  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.71 
6  Šebo Viktor  950710  Spartak Praha 4  07.89 
60 m/Žáci FináleB w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jansák Jan  950709  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.68 
2  Křížek Václav  950225  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.79 
3  Kuběnka Michal  950605  ASK Slavia Praha  07.79 
4  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.02 
5  Jabůrek Lukáš  950923  Atletický školní klub Mazurská  08.04 
6  Neustadt Daniel  950318  SK Kotlářka Praha  08.04 
300 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kameník Tomáš  950325  SK Aritma Praha  37.97 
2  Dvořák Michal  950424  USK Praha  38.24 
3  Soukup Vít  951206  Sokol Král.Vinohrady Praha  40.39 
4  Křížek Václav  950225  SK ZŠ Jeseniova Praha  40.68 
5  Hanák Tomáš  960316  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  41.72 
6  Němec Michael  950415  PSK Olymp Praha  43.53 
300 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Končický Tomáš  960803  Spartak Praha 4  42.16 
2  Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  42.48 
3  Jurča Martin  950204  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  43.13 
4  Pavlát Josef  960730  Spartak Praha 4  45.55 
5  Smetana Šimon  950214  Spartak Praha 4  46.00 
Bárta Jan  950630  Spartak Praha 4  DNP 
300 m/Žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Stejskal Jan  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  42.79 
2  Stejskal Tomáš  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  43.64 
3  Žežulka Martin  950809  TJ Sokol Stodůlky Praha  44.12 
4  Molnár Daniel  960325  SK ZŠ Jeseniova Praha  45.54 
5  Cavaliere Riccardo  960913  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.58 
Chrbolka Jakub  950819  TJ Dukla Praha  DNP 
300 m/Žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kuběnka Michal  950605  ASK Slavia Praha  40.09 
2  Pachmann Pavel  950103  SK ZŠ Jeseniova Praha  43.54 
3  Růžička Miroslav  951101  TJ Sokol Stodůlky Praha  50.43 
Palouš Daniel  961207  USK Praha  DNP 
Jakerle Jakub  961218  SK Kotlářka Praha  DNP 
1500 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  4:41.31 
2  Šístek Michal  950708  SK ZŠ Jeseniova Praha  4:47.42 
3  Vysušil Tomáš  950609  SK ZŠ Jeseniova Praha  4:54.35 
4  Stříbrný Petr  951209  SK ZŠ Jeseniova Praha  4:57.87 
5  Končický Tomáš  960803  Spartak Praha 4  5:02.05 
6  Kostohryz Martin  960420  Spartak Praha 4  5:08.04 
7  Růžička Martin  951229  SC Radotín Praha  5:11.04 
8  Knytl Marek  951216  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:28.89 
9  Žežulka Martin  950809  TJ Sokol Stodůlky Praha  5:35.76 
10  Růžička Miroslav  951101  TJ Sokol Stodůlky Praha  6:50.45 
1500 m/Dorostenci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kopecký Jakub  931018  ASK Slavia Praha  4:32.56 
2  Panáček Adam  932703  AC Kovošrot Praha  4:40.26 
3  Vošický Jan  931117  Sokol Král.Vinohrady Praha  4:47.03 
4  Černý Michal  940904  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4:54.83 
100 m překážek/Žáci Rozběh1 w+0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Pecen Adam  950505  ASK Slavia Praha  14.65 
2  Zíta Ladislav  960121  USK Praha  15.90 
3  Jabůrek Lukáš  950923  Atletický školní klub Mazurská  16.21 
4  Halada Martin  950725  Spartak Praha 4  17.37 
5  Frontz Martin  951001  USK Praha  17.91 
100 m překážek/Žáci Rozběh2 w+1.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Petrák Vojtěch  950223  SK Aktis Praha  15.11 
2  Novotný Ondřej  960522  Atletický školní klub Mazurská  16.17 
3  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  16.28 
4  Nedvěd Petr  951226  TJ Dukla Praha  18.14 
5  Knytl Marek  951216  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.45 
100 m překážek/Žáci Rozběh3 w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.97 
2  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.69 
3  Hála Michal  950707  Atletický školní klub Mazurská  19.10 
4  Jarolím Tomáš  960317  ASK Slavia Praha  20.27 
Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  DNP 
100 m překážek/Žáci Rozběh4 w+0.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  15.64 
2  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  17.47 
3  Jakerle Jakub  961218  SK Kotlářka Praha  17.61 
Hradil Ondřej  950623  AC Kovošrot Praha  DNF 
100 m překážek/Žáci Finále w+0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Pecen Adam  950505  ASK Slavia Praha  14.26 
2  Petrák Vojtěch  950223  SK Aktis Praha  14.80 
3  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.55 
4  Novotný Ondřej  960522  Atletický školní klub Mazurská  16.46 
5  Zíta Ladislav  960121  USK Praha  19.43 
Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  DNF 
4 x 60 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kuběnka, Šíp, Kotarba, Pecen  AC Kovošrot Praha  28.34 
2  Zíta, Vojíř, Decker, Dvořák  USK Praha  30.13 
3  Kocánek, Končický, Švarc, Halama  Spartak Praha 4  30.32 
4  Šístek, Křížek, Jansák, Kukla  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.60 
Kott, Mohorko, Sluka, Kameník  SK Aritma Praha  DNP 
4 x 60 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kukal, Vaněk, Jarolím, Roun  ASK Slavia Praha  31.84 
2  Hrdlička, Petrák, Koutný, Sekyra  ASK Slavia Praha  33.09 
3  Hlobík, Ginzel, Frantz, Mannai  USK Praha  35.37 
Stříbrný, Urban, Pachman, Vytušil  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
skok vysoký/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  1.68 
2=  Cavaliere Riccardo  960913  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.55 
2=  Chmel František  950724  SK Kotlářka Praha  1.55 
4=  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  1.50 
4=  Palát Lukáš  950829  ASK Slavia Praha  1.50 
6  Jabůrek Lukáš  950923  Atletický školní klub Mazurská  1.50 
7  Vojíř Jan  950629  USK Praha  1.50 
8  Chvalovský Ivan  951009  SK Kotlářka Praha  1.45 
9  Klemm Adam  961218  SK Kotlářka Praha  1.45 
10=  Pešťák Jan  960227  USK Praha  1.40 
10=  Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.40 
12  Končický Tomáš  960803  Spartak Praha 4  1.40 
Palouš Daniel  961207  USK Praha  DNP 
Hanzal Jakub  950816  ASK Slavia Praha  DNP 
Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  NM 
Kolář Adam  961125  Spartak Praha 4  NM 
Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  NM 
Růžička Martin  951229  SC Radotín Praha  NM 
Koudelka Jan  950208  ASK Slavia Praha  NM 
skok daleký/Žáci Kvalifikace
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Pecen Adam  950505  ASK Slavia Praha  5.80  -0.8 
2  Střihavka David  950117  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.60  -0.7 
3  Hradil Ondřej  950623  AC Kovošrot Praha  5.24  -1.1 
4  Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5.23  -2.0 
5  Šebo Viktor  950710  Spartak Praha 4  5.09  +0.2 
6  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  5.07  -0.8 
7  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  5.05  -0.4 
8  Petrák Vojtěch  950223  SK Aktis Praha  5.01  -0.9 
9  Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  4.94  -1.5 
10  Klemm Adam  961218  SK Kotlářka Praha  4.80  -0.9 
11  Kocánek David  960404  Spartak Praha 4  4.74  -0.6 
12  Hrdlička Jaroslav  950920  ASK Slavia Praha  4.59  +0.4 
13  Palát Lukáš  950829  ASK Slavia Praha  4.57  -0.7 
14  Kolář Adam  961125  Spartak Praha 4  4.56  -0.5 
15  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  4.55  -0.8 
16  Jarolím Tomáš  960317  ASK Slavia Praha  4.48  -0.6 
17  Pavlát Josef  960730  Spartak Praha 4  4.45  -1.3 
18  Vaněk Jakub  960411  ASK Slavia Praha  4.42  -0.7 
19  Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.39  -1.0 
20  Nedvěd Petr  951226  TJ Dukla Praha  4.38  -0.1 
21  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  4.12  -1.1 
22  Hála Michal  950707  Atletický školní klub Mazurská  4.08  -0.3 
23  Chuman Martin  960828  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.05  -0.5 
24  Borůvka Tomáš  960509  Spartak Praha 4  4.01  -0.6 
25  Volek Otakar  960527  Spartak Praha 4  4.00  -0.9 
26  Roun Jan  961220  ASK Slavia Praha  3.93  +0.3 
27  Petrák Martin  960204  ASK Slavia Praha  3.92  +0.5 
28  Chmel František  950724  SK Kotlářka Praha  3.91  +0.0 
29  Jakerle Jakub  961218  SK Kotlářka Praha  3.64  -0.6 
Kupka David  950821  USK Praha  DNP 
Strnad Václav  960922  ASK Slavia Praha  DNP 
Miksa Jan  961101  ASK Slavia Praha  DNP 
Hanzal Jakub  950816  ASK Slavia Praha  DNP 
vrh koulí 4kg/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  11.82 
2  Decker Jan  951026  USK Praha  11.80 
3  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  11.76 
4  Novotný Ondřej  960522  Atletický školní klub Mazurská  11.73 
5  Bachrony František  950612  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.22 
6  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.55 
7  Machovec Josef  950424  PSK Olymp Praha  09.42 
8  Vojíř Jan  950629  USK Praha  09.20 
9  Pešťák Jan  960227  USK Praha  08.73 
10  Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  08.38 
11  Hejný Václav  960903  SK Kotlářka Praha  08.35 
12  Klíma Tomáš  960708  ASK Slavia Praha  08.11 
13  Mannai Jan  960510  USK Praha  06.88 
14  Podroužek Tomáš  960714  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.79 
15  Cikhart Tomáš  960406  PSK Olymp Praha  05.77 
Houska Jan  961231  Spartak Praha 4  DNP 
Phan Michal  960312  ASK Slavia Praha  DNP 
Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  DNP 
Koudelka Jan  950208  ASK Slavia Praha  DNP 
hod diskem 1kg/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Michalec Jan  950109  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.54 
2  Decker Jan  951026  USK Praha  34.72 
3  Zapotil Robert  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.28 
4  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.48 
5  Bachrony František  950612  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.61 
6  Hradil Ondřej  950623  AC Kovošrot Praha  25.51 
7  Hejný Václav  960903  SK Kotlářka Praha  23.95 
8  Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.84 
9  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.99 
10  Machovec Josef  950424  PSK Olymp Praha  21.20 
11  Molnár Daniel  960325  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.94 
12  Plecitý Michal  960219  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.72 
13  Frontz Martin  951001  USK Praha  19.14 
14  Podroužek Tomáš  960714  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.58 
15  Cikhart Tomáš  960406  PSK Olymp Praha  18.12 
16  Chuman Martin  960828  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.25 
Phan Michal  960312  ASK Slavia Praha  DNP 
Hricuk Tomáš  960928  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Leták David  960106  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP