Přebor Prahy mladšího žactva na dráze
Datum konání: 3.-4.6.2010
Místo konání: Praha
Pořadatel: SK Kotlářka Praha
Výsledky zpracoval: Michal Krejčí
Ředitel závodu: Jitka Fialová
Hlavní rozhodčí: Ferdinand Bort
Poznámka: Měřeno elektronicky, časomírou OMEGA OSV3HE - software SCAN´O VISION
60 m/Ml. žáci Rozběh1 w+2.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.35 
2  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.61 
Kocík Adam  970830  SK Aktis Praha  08.61 
4  Urbánek Petr  980813  ASK Slavia Praha  08.66 
5  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  08.68 
6  Kropáč Jan  970709  Spartak Praha 4  08.89 
60 m/Ml. žáci Rozběh2 w+1.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hanousek Tomáš  970903  ASK Slavia Praha  08.95 
2  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  09.08 
3  Fuksa Jakub  970123  USK Praha  09.21 
Job Jiří  970825  USK Praha  09.21 
5  Zuna Jan  980404  SK Kotlářka Praha  09.30 
6  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.69 
60 m/Ml. žáci Rozběh3 w+1.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Vyskočil Matěj  971003  USK Praha  09.06 
2  Hrdlička Karel  980326  ASK Slavia Praha  09.21 
3  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  09.22 
4  Chvalina Tomáš  970531  USK Praha  09.31 
5  Bartoš David  980502  ASK Slavia Praha  09.42 
6  Zuna Matěj  980404  SK Kotlářka Praha  09.47 
60 m/Ml. žáci Rozběh4 w+1.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  08.29 
2  Mrkous Jan  970411  ASK Slavia Praha  08.62 
3  Holubec Jakub  980825  Atletický školní klub Mazurská  09.42 
4  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  09.45 
5  Dostál Martin  970407  TJ Sokol Stodůlky Praha  09.80 
Barták Robin  970919  TJ Dukla Praha  DNP 
60 m/Ml. žáci Rozběh5 w-1.25
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Santolík Václav  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.88 
2  Wágner Jakub  981117  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.12 
3  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  09.35 
4  Moucha Radek  981005  TJ Sokol Stodůlky Praha  09.49 
5  Král Daniel  980326  ASK Slavia Praha  10.01 
6  Kubálek Jan  981116  TJ Dukla Praha  10.12 
60 m/Ml. žáci Rozběh6 w+1.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  08.33 
2  Keiyan Andronyk  970122  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.93 
3  Zoulík Matouš  980604  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.34 
4  Myška Michal  981027  ŠAK Novoborská Praha  09.59 
5  Masopust Ondřej  980714  SK Kotlářka Praha  10.01 
60 m/Ml. žáci Rozběh7 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
Smažinka Borek  980416  TJ Dukla Praha  DNP 
Jůn Šimon  970107  PSK Olymp Praha  DNP 
Dryák Zdeněk  980514  SK Aktis Praha  DNP 
Zach Maxmilián  981205  SK Kotlářka Praha  DNP 
60 m/Ml. žáci FináleA w+1.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  08.14 
2  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  08.18 
3  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.34 
4  Kocík Adam  970830  SK Aktis Praha  08.50 
5  Mrkous Jan  970411  ASK Slavia Praha  08.63 
6  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.66 
60 m/Ml. žáci FináleB w-0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  08.67 
2  Santolík Václav  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.88 
3  Kropáč Jan  970709  Spartak Praha 4  08.89 
4  Urbánek Petr  980813  ASK Slavia Praha  08.94 
5  Hanousek Tomáš  970903  ASK Slavia Praha  09.03 
Keiyan Andronyk  970122  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
150 m/Ml. žáci Běh1 w+3.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  20.61 
2  Štogl Ondřej  980625  TJ Sokol Stodůlky Praha  21.15 
3  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  21.78 
4  Hykl Daniel  970718  Spartak Praha 4  22.98 
Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  DNP 
150 m/Ml. žáci Běh2 w+2.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Cvrček Jan  981215  TJ Sokol Stodůlky Praha  21.46 
2  Santolík Václav  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.50 
3  Wágner Jakub  981117  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.69 
Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  DNP 
Bartoš David  980502  ASK Slavia Praha  DNP 
150 m/Ml. žáci Běh3 w+1.8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Urbánek Petr  980813  ASK Slavia Praha  21.46 
2  Hanousek Tomáš  970903  ASK Slavia Praha  21.55 
3  Kovář Jan  970723  USK Praha  22.22 
4  Zahradník Jiří  980903  TJ Sokol Stodůlky Praha  22.38 
Hrdlička Karel  980326  ASK Slavia Praha  DNP 
Dryák Zdeněk  980514  SK Aktis Praha  DNP 
150 m/Ml. žáci Běh4 w+1.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  19.57 
2  Vyskočil Matěj  971003  USK Praha  23.21 
3  Zuna Jan  980404  SK Kotlářka Praha  23.29 
4  Zuna Matěj  980404  SK Kotlářka Praha  23.32 
5  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Sokol Stodůlky Praha  23.77 
Jůn Šimon  970107  PSK Olymp Praha  DNP 
150 m/Ml. žáci Běh5 w+3.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  22.28 
2  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  23.16 
3  Škrinár Alexander  980402  USK Praha  23.69 
Moska Tomáš  980306  SK Kotlářka Praha  DNP 
Landa Josef  980915  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
300 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hartych Vít  970529  USK Praha  45.06 
2  Mrkous Jan  970411  ASK Slavia Praha  45.78 
3  Štogl Ondřej  980625  TJ Sokol Stodůlky Praha  47.40 
4  Fabian Samuel  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.50 
5  Santolík Václav  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  49.21 
6  Kocourek Viktor  970312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  49.82 
300 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Plíhal Ondřej  970201  Spartak Praha 4  48.54 
2  Chvalina Tomáš  970531  USK Praha  50.12 
3  Zahradník Jiří  980903  TJ Sokol Stodůlky Praha  50.31 
4  Sellner Matěj  980404  TJ Sokol Stodůlky Praha  50.86 
5  Zuna Jan  980404  SK Kotlářka Praha  53.38 
6  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Sokol Stodůlky Praha  54.17 
300 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Musil Jan  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  46.58 
2  Šícha Metoděj  980217  USK Praha  49.76 
3  Wágner Jakub  981117  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  50.27 
4  Kubálek Jan  981116  TJ Dukla Praha  50.88 
5  Zoulík Matouš  980604  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  55.72 
Barták Robin  970919  TJ Dukla Praha  DNP 
800 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Obhlídal Vojtěch  970918  SK Kotlářka Praha  2:30.08 
2  Mrkous Jan  970411  ASK Slavia Praha  2:30.92 
3  Cvrček Jan  981215  TJ Sokol Stodůlky Praha  2:31.42 
4  Musil Jan  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:34.53 
5  Konejl David  970602  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:35.95 
6  Nilocas Viktor  980614  PSK Olymp Praha  2:36.99 
7  Erben Jakub  980927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:44.04 
8  Sellner Matěj  980404  TJ Sokol Stodůlky Praha  2:49.24 
9  Siegl Pavel  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:50.48 
10  Zahradník Jiří  980903  TJ Sokol Stodůlky Praha  2:55.21 
11  Rühr Kryštof  970729  TJ Sokol Stodůlky Praha  2:58.98 
1500 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Svěchota Lukáš  970506  Spartak Praha 4  5:24.11 
2  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  5:32.26 
3  Kubš Jan  971116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:33.65 
4  Jaroš Jan  980423  ASK Slavia Praha  5:37.25 
5  Dostál Martin  970407  TJ Sokol Stodůlky Praha  5:50.06 
6  Mikula Martin  980921  TJ Dukla Praha  6:22.78 
7  Kodiš Dominik  980730  TJ Dukla Praha  7:08.28 
Fantyš Jiří  970623  Spartak Praha 4  DNP 
60 m překážek/Ml. žáci Rozběh1 w+1.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  10.29 
2  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  11.22 
3  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  11.67 
4  Zuna Jan  980404  SK Kotlářka Praha  11.68 
5  Plíhal Ondřej  970201  Spartak Praha 4  12.95 
Jůn Šimon  970107  PSK Olymp Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žáci Rozběh2 w+0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Pezlar Vojtěch  970507  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.29 
2  Kovář Jan  970723  USK Praha  11.55 
3  Zuna Matěj  980404  SK Kotlářka Praha  11.61 
4  Monych Ivan  970118  ASK Slavia Praha  11.66 
5  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  11.69 
6  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.00 
60 m překážek/Ml. žáci Rozběh3 w+3.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kubát Zdeněk  980409  TJ Sokol Stodůlky Praha  11.25 
2  Nardelli Alexander  970807  Spartak Praha 4  11.67 
3  Tůma Lukáš  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.83 
4  Kocourek Viktor  970312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.28 
5  Šimek Dominik  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.69 
Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žáci Rozběh4 w+2.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hartych Vít  970529  USK Praha  10.99 
2  Změlík Dominik  970827  TJ Dukla Praha  11.31 
3  Erben Jakub  980927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.73 
Fuksa Jakub  970123  USK Praha  DNP 
Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žáci FináleA w+1.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Pezlar Vojtěch  970507  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.10 
2  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  10.21 
3  Hartych Vít  970529  USK Praha  10.83 
4  Změlík Dominik  970827  TJ Dukla Praha  11.23 
5  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  11.28 
6  Kubát Zdeněk  980409  TJ Sokol Stodůlky Praha  11.81 
60 m překážek/Ml. žáci FináleB w+1.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Monych Ivan  970118  ASK Slavia Praha  11.44 
2  Zuna Matěj  980404  SK Kotlářka Praha  11.48 
3  Nardelli Alexander  970807  Spartak Praha 4  11.57 
4  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  11.59 
5  Kovář Jan  970723  USK Praha  11.83 
Zuna Jan  980404  SK Kotlářka Praha  11.83 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  A - Kasan, Havel, Urbánek, Capouch  ASK Slavia Praha  33.34 
2  Kropáč, Plíhal, Nadreli, Hykl  Spartak Praha 4  33.95 
3  A - Musil, Háček, Fabián, Souček  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.39 
4  Štogl, Sellner, Kubát, Zahradník  TJ Sokol Stodůlky Praha  35.11 
A - Večeřa, Hartych, Job, Kovář  USK Praha  DQ 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  B - Pezlar, Koller, Šimek, Šimek  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.22 
2  B - Hanousek, Hrdlička, Mach, Mrkous  ASK Slavia Praha  34.67 
3  Santolík, Šimek, Kocourek, Vágner  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  35.21 
4  Zuna J., Zuna M., Obhlídal, Klár  SK Kotlářka Praha  35.81 
5  B - Šícha, Vyskočil, Škrinár, Fuksa  USK Praha  35.84 
3 x 300 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  A - Háček, Musil, Pezlar  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:19.86 
2  A - Hartych, Šícha, Kovář  USK Praha  2:27.69 
3  A - Štogl, Sellner, Zahradník  TJ Sokol Stodůlky Praha  2:28.99 
4  Jedlička, Zuna J., Klár  SK Kotlářka Praha  2:33.45 
5  Kocourek, Konejl, Erben  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:37.00 
3 x 300 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  B - Souček, Šimek, Šimek  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:33.56 
2  B - Škrinár, Vyskočil, Job  USK Praha  2:40.62 
3  B - Ruhr, Štěpánek, Kubát  TJ Sokol Stodůlky Praha  2:43.52 
skok vysoký/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  1.45 
2  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.42 
3  Ledvinka Jiří  971008  Spartak Praha 4  1.39 
4  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Sokol Stodůlky Praha  1.36 
5=  Hykl Daniel  970718  Spartak Praha 4  1.30 
5=  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  1.30 
7  Panáček Martin  980128  SK Kotlářka Praha  1.30 
8  Obhlídal Vojtěch  970918  SK Kotlářka Praha  1.25 
9=  Plíhal Ondřej  970201  Spartak Praha 4  1.25 
9=  Kubát Zdeněk  980409  TJ Sokol Stodůlky Praha  1.25 
11  Valenta Tomáš  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.25 
12  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.20 
13  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  1.20 
14=  Zuna Matěj  980404  SK Kotlářka Praha  1.15 
14=  Holubec Jakub  980825  Atletický školní klub Mazurská  1.15 
Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  NP 
skok daleký/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  4.73 
2  Štogl Ondřej  980625  TJ Sokol Stodůlky Praha  4.46 
3  Kocík Adam  970830  SK Aktis Praha  4.43 
4  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  4.39 
5  Kocourek Viktor  970312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.27 
6  Kropáč Jan  970709  Spartak Praha 4  4.24 
7  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.23 
8  Zahradník Jiří  980903  TJ Sokol Stodůlky Praha  4.19 
9  Fuksa Jakub  970123  USK Praha  4.18 
10  Kubát Zdeněk  980409  TJ Sokol Stodůlky Praha  4.15 
11  Změlík Dominik  970827  TJ Dukla Praha  4.14 
12  Job Jiří  970825  USK Praha  4.09 
13  Monych Ivan  970118  ASK Slavia Praha  3.95 
14  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  3.91 
15  Nardelli Alexander  970807  Spartak Praha 4  3.69 
Valenta Tomáš  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  NP 
Keiyan Andronyk  970122  SK ZŠ Jeseniova Praha  NP 
Pezlar Vojtěch  970507  SK ZŠ Jeseniova Praha  NP 
Koller Petr  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  NP 
vrh koulí 3kg/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  10.02 
2  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.69 
3  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  09.37 
4  Ledvinka Jiří  971008  Spartak Praha 4  09.26 
5  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.24 
6  Monych Ivan  970118  ASK Slavia Praha  08.00 
7  Urbánek Petr  980813  ASK Slavia Praha  07.46 
8  Moucha Radek  981005  TJ Sokol Stodůlky Praha  07.24 
9  Obhlídal Vojtěch  970918  SK Kotlářka Praha  07.00 
10  Panáček Martin  980128  SK Kotlářka Praha  06.70 
Smažinka Borek  980416  TJ Dukla Praha  0 
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  60.57 
2  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  50.39 
3  Rühr Kryštof  970729  TJ Sokol Stodůlky Praha  45.81 
4  Hrdlička Karel  980326  ASK Slavia Praha  44.05 
5  Červený Jan  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  43.71 
6  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  42.03 
7  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  40.21