1. kolo MPD mladšího žactva, skupina C
Datum konání: 20.5.2010
Místo konání: Praha
Pořadatel: SK ZŠ Jeseniova
Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová
Ředitel závodu: Milan Gála
Hlavní rozhodčí: Jiří Dvořák
Poznámka:
60 m/Ml. žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Odložilová Michaela  001997  ŠAK Novoborská Praha  08.6 
2  Štucaurová Nikola  005426  Atletický školní klub Mazurská  09.6 
3  Růžičková Kateřina  986113  Spartak Praha 4  09.9 
4  Špačková Tereza  006219  Atletický školní klub Mazurská  10.4 
60 m/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Franklová Barbora  975214  SK Aktis Praha  09.2 
2  Dömeová Štěpánka  975425  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.8 
3  Vacková Kateřina  995912  Spartak Praha 4  10.3 
Kabátová Barbora  985813  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.3 
60 m/Ml. žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Leblová Kateřina  975201  SK Aktis Praha  09.0 
2  Šulcová Anna  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.5 
3  Talknerová Petra  99  ŠAK Novoborská Praha  11.0 
60 m/Ml. žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.4 
2  Kopecký Tomáš  980128  Spartak Praha 4  09.6 
3  Polák Martin  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.2 
4  Nekola Ivan  990224  Spartak Praha 4  10.5 
60 m/Ml. žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Lubas Vojtěch  001999  ŠAK Novoborská Praha  09.0 
2  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.1 
3  Malkus David  000513  Atletický školní klub Mazurská  10.1 
Obst Jan  970321  SK Aritma Praha  DNP 
60 m/Ml. žáci Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Schutz Jan  990717  A. C. Sparta Praha  09.3 
2  Kábele Jakub  980610  SK Aritma Praha  09.8 
3  Adamík Jakub  001999  ŠAK Novoborská Praha  09.9 
4  Bulánek Matěj  000423  Atletický školní klub Mazurská  10.3 
150 m/Ml. žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Szappanosová Kim  975814  SK Aktis Praha  21.9 
2  Neustadtová Veronika  985122  SK Aritma Praha  23.4 
3  Bednářová Michaela  975226  SK Aritma Praha  24.5 
4  Baldová Lenka  981015  Spartak Praha 4  25.8 
150 m/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Plecitá Eliška  001998  ŠAK Novoborská Praha  24.7 
2  Pouchová Veronika  995530  Atletický školní klub Mazurská  25.6 
3  Mayová Anna  005116  Sokol Král.Vinohrady Praha  31.2 
Panýrková Lenka  995627  AC Praha 1890  DNP 
150 m/Ml. žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hochmanová Marie  99  AC Praha 1890  25.4 
2  Šafrhansová Anna  995719  Spartak Praha 4  28.4 
3  Kostinová Štěpánka  006015  Atletický školní klub Mazurská  31.8 
150 m/Ml. žákyně Běh4 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Večerková Tereza  001998  ŠAK Novoborská Praha  26.0 
2  Gurková Hana  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.3 
3  Šimůnková Adéla  006003  Atletický školní klub Mazurská  28.1 
150 m/Ml. žákyně Běh5 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Antošíková Anna  99  A. C. Sparta Praha  27.4 
2  Kubicová Kateřina  990528  Spartak Praha 4  27.6 
3  Phamová Anna  005214  Sokol Král.Vinohrady Praha  28.6 
150 m/Ml. žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Záruba Tomáš  970402  AC Praha 1890  23.4 
2  Langer Vítězslav  990301  SK Aritma Praha  24.4 
3  Rubeš Vojtěch  980617  Spartak Praha 4  24.7 
4  Varga Adam  000930  Atletický školní klub Mazurská  25.1 
150 m/Ml. žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Pazourek Martin  981108  SK Aritma Praha  24.7 
2  Počta Dominik  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.1 
3  Král Filip  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  26.7 
4  Jabůrek Ondřej  010207  Atletický školní klub Mazurská  27.1 
150 m/Ml. žáci Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Lysov Domitro  98  ŠAK Novoborská Praha  25.6 
2  Bareš Ondřej  990309  SK Aritma Praha  26.0 
Landa Josef  980915  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
150 m/Ml. žáci Běh4 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dryák Zdeněk  980514  SK Aktis Praha  23.0 
2  Špaček Petr  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.0 
3  Vacek Matyáš  010623  Sokol Král.Vinohrady Praha  25.5 
150 m/Ml. žáci Běh5 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Podlena Patrik  981205  AC Praha 1890  22.0 
2  Malina Jakub  981214  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.4 
3  Sydra Vadym  98  ŠAK Novoborská Praha  25.8 
600 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Bartáková Veronika  001997  ŠAK Novoborská Praha  2:01.4 
2  Hrbková Tereza  986111  Spartak Praha 4  2:17.8 
3  Hudáková Kateřina  986218  Spartak Praha 4  2:21.0 
4  Nechvátalová Jana  985723  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:21.7 
5  Tiplicová Natálie  006025  Atletický školní klub Mazurská  2:22.6 
6  Janečková Tereza  975806  SK Aritma Praha  2:23.7 
7  Chlumská Hedvika  996014  Sokol Král.Vinohrady Praha  2:24.2 
8  Kalinová Anna  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:25.4 
9  Římalová Valentina  005704  Sokol Král.Vinohrady Praha  2:26.7 
10  Nováková Kristýna  995905  Atletický školní klub Mazurská  2:29.6 
11  Procházková Anna  005720  A. C. Sparta Praha  2:48.1 
12  Ságlová Simona  002000  ŠAK Novoborská Praha  2:51.1 
600 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hynek Daniel  991025  Atletický školní klub Mazurská  2:10.2 
2  Janeček Pavel  990508  SK Aritma Praha  2:10.6 
3  Bartoněk Filip  002000  ŠAK Novoborská Praha  2:11.5 
4  Uldrich Matyáš  980130  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:19.7 
5  Helekal Michal  980512  SK Aritma Praha  2:21.3 
6  Folta Jan  980801  Sokol Král.Vinohrady Praha  2:22.4 
7  Rada Matěj  010111  Sokol Král.Vinohrady Praha  2:24.0 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hegenbartová Marie  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.0 
2  Drozdová Natálie  001998  ŠAK Novoborská Praha  13.6 
3  Kývalová Tereza  005910  Atletický školní klub Mazurská  13.8 
4  Střelečková Petra  990121  Spartak Praha 4  14.3 
Zindulková Adéla  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hájková Nela  975521  A. C. Sparta Praha  11.8 
2  Švehlová Veronika  985726  SK Aktis Praha  13.3 
3  Kabíčková Věra  976124  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.6 
4  Rauvoltfová Hana  09  ŠAK Novoborská Praha  20.3 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Francová Tereza  996230  SK Aktis Praha  12.3 
2  Horáková Kateřina  995623  Atletický školní klub Mazurská  13.3 
3  Adamová Anna  976126  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.2 
4  Reinhartová Alžběta  985909  A. C. Sparta Praha  15.9 
60 m překážek/Ml. žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Pezlar Vojtěch  970507  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.4 
2  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  13.4 
3  Novák Jakub  991210  Spartak Praha 4  13.5 
4  Lazarek Jan  970506  SK Aritma Praha  13.7 
60 m překážek/Ml. žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  11.9 
2  Eremiáš Daniel  000726  Sokol Král.Vinohrady Praha  17.3 
3  Tyle Vojtěch  990211  SK Aritma Praha  21.7 
Havlík Adam  010828  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
60 m překážek/Ml. žáci Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Šimek Dominik  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.6 
2  Voldřich Jakub  981005  SK Aritma Praha  13.5 
Myška Michal  981027  ŠAK Novoborská Praha  13.5 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Vlček, Myška, Bartáková, Odložilová  ŠAK Novoborská Praha  36.6 
2  Pezlar, Šimek, Hegenbartová, Šulcová  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.2 
3  Střelečková, Vacková, Nekola, Kopecký  Spartak Praha 4  40.5 
4  Horáková, Kývalová, Varga, Mynek  Atletický školní klub Mazurská  43.5 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Bednářová, Neustadtová, Bareš, Voldřich  SK Aritma Praha  39.3 
2  Kabátová, Phamová, Polák, Pařízek  Sokol Král.Vinohrady Praha  39.7 
3  Štucaurová, Špačková, Jabůrek, Havlík  Atletický školní klub Mazurská  40.3 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Bartoněk, Lubas, Placitá, Večerková  ŠAK Novoborská Praha  38.8 
2  Chlumská, Římalová, Eremiáš, Soukup  Sokol Král.Vinohrady Praha  41.2 
3  Kubicová, Novák, Rubeš, Baldová  Spartak Praha 4  41.7 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Domeová, Nechvátalová, Nagy, Špaček  SK ZŠ Jeseniova Praha  39.7 
2  Adamík, Syrda, Rauvolfová, Talknerová  ŠAK Novoborská Praha  41.0 
MS  Hájková, Antošíková, Rejnhartová, Schutz  A. C. Sparta Praha  40.2 
skok vysoký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Odložilová Michaela  001997  ŠAK Novoborská Praha  1.31 
2  Leblová Kateřina  975201  SK Aktis Praha  1.28 
3  Hájková Nela  975521  A. C. Sparta Praha  1.20 
4  Franklová Barbora  975214  SK Aktis Praha  1.20 
5  Dömeová Štěpánka  975425  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.10 
6  Štucaurová Nikola  005426  Atletický školní klub Mazurská  1.05 
7  Špačková Tereza  006219  Atletický školní klub Mazurská  1.05 
8  Šulcová Anna  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.00 
9=  Růžičková Kateřina  986113  Spartak Praha 4  1.00 
9=  Kabátová Barbora  985813  Sokol Král.Vinohrady Praha  1.00 
11  Vacková Kateřina  995912  Spartak Praha 4 
12  Talknerová Petra  99  ŠAK Novoborská Praha 
13  Reinhartová Alžběta  985909  A. C. Sparta Praha 
skok vysoký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.28 
2  Lubas Vojtěch  001999  ŠAK Novoborská Praha  1.20 
3  Obst Jan  970321  SK Aritma Praha  1.20 
4  Polák Martin  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  1.10 
5  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  1.10 
6  Kopecký Tomáš  980128  Spartak Praha 4  1.10 
7  Adamík Jakub  001999  ŠAK Novoborská Praha  1.10 
8  Nekola Ivan  990224  Spartak Praha 4  1.05 
9  Malkus David  000513  Atletický školní klub Mazurská 
10  Bulánek Matěj  000423  Atletický školní klub Mazurská 
11  Kábele Jakub  980610  SK Aritma Praha 
skok daleký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Francová Tereza  996230  SK Aktis Praha  3.65 
Hegenbartová Marie  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.65 
3  Švehlová Veronika  985726  SK Aktis Praha  3.55 
4  Adamová Anna  976126  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.44 
5  Horáková Kateřina  995623  Atletický školní klub Mazurská  3.28 
6  Drozdová Natálie  001998  ŠAK Novoborská Praha  3.24 
7  Kabíčková Věra  976124  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.20 
8  Kývalová Tereza  005910  Atletický školní klub Mazurská  3.13 
9  Střelečková Petra  990121  Spartak Praha 4  3.09 
10  Rauvoltfová Hana  09  ŠAK Novoborská Praha  2.74 
Zindulková Adéla  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
skok daleký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Pezlar Vojtěch  970507  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.28 
2  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  4.08 
3  Schutz Jan  990717  A. C. Sparta Praha  3.96 
4  Havlík Adam  010828  Atletický školní klub Mazurská  3.88 
5  Myška Michal  981027  ŠAK Novoborská Praha  3.82 
6  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.61 
7  Šimek Dominik  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.60 
8  Lazarek Jan  970506  SK Aritma Praha  3.57 
9  Voldřich Jakub  981005  SK Aritma Praha  3.49 
10  Novák Jakub  991210  Spartak Praha 4  3.35 
11  Eremiáš Daniel  000726  Sokol Král.Vinohrady Praha  2.94 
12  Tyle Vojtěch  990211  SK Aritma Praha  2.93 
vrh koulí 2kg/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Szappanosová Kim  975814  SK Aktis Praha  09.10 
2  Večerková Tereza  001998  ŠAK Novoborská Praha  08.08 
3  Plecitá Eliška  001998  ŠAK Novoborská Praha  07.24 
4  Bednářová Michaela  975226  SK Aritma Praha  06.93 
5  Hochmanová Marie  99  AC Praha 1890  06.34 
6  Gurková Hana  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.28 
7  Baldová Lenka  981015  Spartak Praha 4  05.74 
8  Šafrhansová Anna  995719  Spartak Praha 4  05.60 
9  Šimůnková Adéla  006003  Atletický školní klub Mazurská  05.02 
10  Pouchová Veronika  995530  Atletický školní klub Mazurská  04.77 
11  Kubicová Kateřina  990528  Spartak Praha 4  04.73 
12  Kostinová Štěpánka  006015  Atletický školní klub Mazurská  04.65 
13  Neustadtová Veronika  985122  SK Aritma Praha  04.54 
14  Phamová Anna  005214  Sokol Král.Vinohrady Praha  04.53 
15  Antošíková Anna  99  A. C. Sparta Praha  03.78 
16  Mayová Anna  005116  Sokol Král.Vinohrady Praha  03.17 
Panýrková Lenka  995627  AC Praha 1890  DNP 
vrh koulí 3kg/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Podlena Patrik  981209  AC Praha 1890  07.20 
2  Záruba Tomáš  970402  AC Praha 1890  07.09 
3  Počta Dominik  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.15 
4  Špaček Petr  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.85 
5  Lysov Domitro  98  ŠAK Novoborská Praha  05.70 
6  Sydra Vadym  98  ŠAK Novoborská Praha  05.35 
7  Rubeš Vojtěch  980617  Spartak Praha 4  05.18 
8  Langer Vítězslav  990301  SK Aritma Praha  05.07 
9  Malina Jakub  981214  SK ZŠ Jeseniova Praha  04.94 
10  Pazourek Martin  981108  SK Aritma Praha  04.82 
11  Dryák Zdeněk  980514  SK Aktis Praha  04.78 
12  Bareš Ondřej  990309  SK Aritma Praha  04.67 
13  Král Filip  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  04.36 
14  Varga Adam  000930  Atletický školní klub Mazurská  03.99 
15  Vacek Matyáš  010623  Sokol Král.Vinohrady Praha  03.88 
16 Jabůrek Ondřej  10207 Atletický školní klub Mazurská  3.22
Landa Josef  980915 ŠAK Novoborská Praha  DNP 
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1 Bartáková Veronika  1997 ŠAK Novoborská Praha  42.92 
2 Janečková Tereza  975806 SK Aritma Praha  28.47 
3 Nováková Kristýna  995905 Atletický školní klub Mazurská  27.89 
4 Nechvátalová Jana  985723 SK ZŠ Jeseniova Praha  27.14 
5 Chlumská Hedvika  996014 Sokol Král.Vinohrady Praha  23.15 
6 Římalová Valentina  5704 Sokol Král.Vinohrady Praha  20.99 
7  Tiplicová Natálie  006025  Atletický školní klub Mazurská  20.26 
8  Kalinová Anna  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.98 
9  Ságlová Simona  002000  ŠAK Novoborská Praha  18.71 
10  Hudáková Kateřina  986218  Spartak Praha 4  18.37 
11  Hrbková Tereza  986111  Spartak Praha 4  17.87 
12  Procházková Anna  005720  A. C. Sparta Praha  16.60 
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hynek Daniel  991025  Atletický školní klub Mazurská  40.18 
2  Janeček Pavel  990508  SK Aritma Praha  35.00 
3  Folta Jan  980801  Sokol Král.Vinohrady Praha  27.68 
4  Bartoněk Filip  002000  ŠAK Novoborská Praha  27.61 
5  Uldrich Matyáš  980130  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.06 
6  Helekal Michal  980512  SK Aritma Praha  20.71 
7  Rada Matěj  010111  Sokol Král.Vinohrady Praha  19.16 
MS  Kunc Ondřej  96  AC Praha 1890  38.94