1. kolo MPD mladšího žactva, skupina B
Datum konání: 20.5.2010
Místo konání: Praha
Pořadatel: SK Dvojka Praha, Spartak Praha
Výsledky zpracoval: Martina Švajnerová
Ředitel závodu: Vladimír Řehoř
Hlavní rozhodčí: Josef Tůma
Poznámka: Měřeno kamerou OMEGA STAR
60 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  08.64 
2  Frýdová Klára  975729  Spartak Praha 4  09.34 
3  Dostálová Alžběta  995302  ASK Slavia Praha  09.60 
4  Štěpánková Anna  995430  ASK Slavia Praha  09.99 
5  Zámečníková Lucie  995524  SK DVOJKA Praha  10.32 
Prášková Hana  975309  SK DVOJKA Praha  DNP 
60 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Švermová Tereza  985519  SK DVOJKA Praha  08.78 
2  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  08.80 
3  Višvaderová Natálie  985818  ASK Slavia Praha  09.66 
4  Recmanová Valerie  985429  ASK Slavia Praha  10.20 
5  Recmanová Paola  005111  ASK Slavia Praha  10.72 
60 m/Ml. žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Paťková Dominika  975704  Atletický školní klub Mazurská  09.13 
2  Holá Barbora  995109  SK DVOJKA Praha  10.19 
3  Klailová Tereza  975606  Spartak Praha 4  10.55 
4  Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  10.58 
5  Holzbachová Eliška  985828  Atletický školní klub Mazurská  10.88 
60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Karafiát Jakub  990101  ASK Slavia Praha  09.33 
2  Stanovský Jakub  980603  Atletický školní klub Mazurská  09.34 
3  Ledvinka Jiří  971008  Spartak Praha 4  09.53 
4  Bartoš David  980502  ASK Slavia Praha  09.61 
5  Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  09.86 
60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Holubec Jakub  980825  Atletický školní klub Mazurská  09.93 
2  Sojka Ondřej  980501  ASK Slavia Praha  09.97 
3  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  10.03 
4  Klepl Mikuláš  990217  ASK Slavia Praha  10.52 
150 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Rákosníková Iveta  975807  Spartak Praha 4  22.07 
2  Volková Tereza  985615  Spartak Praha 4  24.98 
3  Tůmová Markéta  985126  SK DVOJKA Praha  25.55 
4  Brezinová Michaela  975710  ASK Slavia Praha  25.97 
150 m/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Tranová Hien  985122  SK DVOJKA Praha  24.09 
2  Procházková Lucie  985703  ASK Slavia Praha  26.06 
3  Vosecká Klára  985907  ASK Slavia Praha  27.21 
4  Talianová Adéla  985301  Spartak Praha 4  27.89 
150 m/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Vykoupilová Tereza  996230  ASK Slavia Praha  24.01 
2  Palátová Eliška  986006  ASK Slavia Praha  24.52 
3  Spilková Gabriela  975507  SK DVOJKA Praha  25.45 
150 m/Ml. žákyně Běh4 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Mrázková Lucie  995501  Atletický školní klub Mazurská  24.89 
2  Hlubučková Tereza  975905  Atletický školní klub Mazurská  25.62 
3  Baudyšová Michaela  985116  SK DVOJKA Praha  29.11 
150 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Plíhal Ondřej  970201  Spartak Praha 4  22.19 
2  Cipra Jindřich  971212  Spartak Praha 4  23.58 
3  Kroulík Martin  980530  ASK Slavia Praha  25.25 
4  Shaw Tobiáš  000531  TJ Dukla Praha  25.50 
150 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  23.06 
2  Král Daniel  980326  ASK Slavia Praha  25.86 
3  Helcl Ondřej  990222  ASK Slavia Praha  26.66 
4  Kodiš Dominik  980730  TJ Dukla Praha  31.63 
600 m/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  1:54.72 
2  Šimková Anna  985905  ASK Slavia Praha  2:03.43 
3  Sztogrýnová Julie  976115  Spartak Praha 4  2:03.96 
4  Fojtová Ivana  996020  SK DVOJKA Praha  2:05.61 
5  Skotnická Tereza  995312  SK DVOJKA Praha  2:12.02 
6  Betlachová Eliška  986123  ASK Slavia Praha  2:12.39 
7  Svobodová Nela  976111  Atletický školní klub Mazurská  2:18.44 
8  Hingarová Tereza  985510  SK DVOJKA Praha  2:18.65 
9  Sedláková Klára  985318  Atletický školní klub Mazurská  2:24.77 
10  Jagschová Aneta  986101  SK DVOJKA Praha  2:25.96 
11  Maděrová Klára  975227  Spartak Praha 4  2:27.30 
12  Bělohrädská Anna  985622  ASK Slavia Praha  2:29.24 
13  Škabradová Barbora  975702  SK DVOJKA Praha  2:32.10 
14  Kopecká Sára  986029  ASK Slavia Praha  2:34.72 
Chrbolková Anna  980705  TJ Dukla Praha  DNF 
Hampelová Gabriela  976021  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
600 m/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Fantyš Jiří  970623  Spartak Praha 4  2:05.63 
2  Kropáč Jan  970709  Spartak Praha 4  2:07.44 
3  Kolář Martin  980430  Atletický školní klub Mazurská  2:08.55 
4  Mikula Martin  980921  TJ Dukla Praha  2:15.98 
5  Mattanelli Matyáš  990628  ASK Slavia Praha  2:16.70 
6  Jelen Adam  990627  ASK Slavia Praha  2:21.39 
7  Kornout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  2:31.61 
Říha Vojtěch  991210  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Vaněčková Andrea  975112  ASK Slavia Praha  12.43 
Burešová Lucie  996215  SK DVOJKA Praha  12.43 
3  Liborová Noemi  976226  ASK Slavia Praha  14.01 
4  Šimáková Lucie  996012  Spartak Praha 4  14.41 
5  Sehnalová Kristýna  975525  Atletický školní klub Mazurská  17.07 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  11.20 
2  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  11.25 
3  Reynoldsová Lucie  985122  ASK Slavia Praha  12.35 
4  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  12.64 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  11.98 
2  Havlíčková Markéta  985724  ASK Slavia Praha  14.61 
3  Bozděchová Veronika  995603  ASK Slavia Praha  14.76 
60 m překážek/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Nardelli Alexander  970807  Spartak Praha 4  12.15 
2  Kraváček Tomáš  970807  Spartak Praha 4  13.52 
3  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  13.82 
Změlík Dominik  970827  TJ Dukla Praha  DNP 
Puchmajer Pavel  000829  TJ Dukla Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Monych Ivan  970118  ASK Slavia Praha  11.94 
2  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  12.30 
3  Černý Ondřej  990304  ASK Slavia Praha  13.38 
4  Hampel Hynek  990710  Atletický školní klub Mazurská  13.40 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  C Skotnická, Baudyšová, Růžičková, ???  SK DVOJKA Praha  37.35 
2  D Šimáková, Maděrová, Kraváček, Ledvinka Spartak Praha 4  37.53 
3  A Reynoldsová, Jelen, Mattanelli, Vaněčková ASK Slavia Praha  39.83 
4  D Holzbachová, Sehnalová, Hlubučková, Mrázková Atletický školní klub Mazurská  41.99 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  A Kropáč, Plíhal, Rajmonová, Kerbachová Spartak Praha 4  34.75 
2  A Paťková, Hrušková, Čambor, Stanovský Atletický školní klub Mazurská  37.04 
3  B Černý, Kroulík, Štěpánková, Dostálová ASK Slavia Praha  38.65 
4  A Burešová, Fojtová, Hingarová, Tranová SK DVOJKA Praha  40.78 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  B Rákosníková, Frýdová, Nardelli, Solecký Spartak Praha 4  35.93 
2  B Jagschová, Holá, Švermová, Zámečníková SK DVOJKA Praha  37.12 
3  B Baziková, Sedlláková, Holubec, Hampel Atletický školní klub Mazurská  37.58 
4  AC Monych, Bartoš, Bozděchová, Betlachová  ASK Slavia Praha  38.03 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  C Volková, Sztogrýnová, Cipra, Fantyš Spartak Praha 4  37.06 
2  BC Procházka, Karafiát, Palátová, Šimková  ASK Slavia Praha  37.16 
3  C Svobodová, Houdová, Kormout, Kolář Atletický školní klub Mazurská  38.89 
skok vysoký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  1.35 
2  Paťková Dominika  975704  Atletický školní klub Mazurská  1.25 
3  Švermová Tereza  985519  SK DVOJKA Praha  1.25 
4  Višvaderová Natálie  985818  ASK Slavia Praha  1.20 
5  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  1.20 
6  Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  1.15 
7  Klailová Tereza  975606  Spartak Praha 4  1.10 
8  Holzbachová Eliška  985828  Atletický školní klub Mazurská  1.10 
9=  Frýdová Klára  975729  Spartak Praha 4  1.05 
9=  Recmanová Valerie  985429  ASK Slavia Praha  1.05 
9=  Holá Barbora  995109  SK DVOJKA Praha  1.05 
12  Recmanová Paola  005111  ASK Slavia Praha  1.05 
13=  Štěpánková Anna  995430  ASK Slavia Praha  1.00 
13=  Dostálová Alžběta  995302  ASK Slavia Praha  1.00 
15  Zámečníková Lucie  995524  SK DVOJKA Praha  1.00 
16  Prášková Hana  975309  SK DVOJKA Praha 
skok vysoký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Ledvinka Jiří  971008  Spartak Praha 4  1.34 
2  Holubec Jakub  980825  Atletický školní klub Mazurská  1.28 
3  Karafiát Jakub  990101  ASK Slavia Praha  1.25 
4=  Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  1.20 
4=  Stanovský Jakub  980603  Atletický školní klub Mazurská  1.20 
6  Bartoš David  980502  ASK Slavia Praha  1.20 
7  Sojka Ondřej  980501  ASK Slavia Praha  1.15 
8  Klepl Mikuláš  990217  ASK Slavia Praha  1.05 
9  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha 
skok daleký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  3.93 
2  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  3.86 
Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  3.86 
4  Reynoldsová Lucie  985122  ASK Slavia Praha  3.82 
5  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  3.75 
6  Burešová Lucie  996215  SK DVOJKA Praha  3.54 
7  Liborová Noemi  976226  ASK Slavia Praha  3.46 
8  Vaněčková Andrea  975112  ASK Slavia Praha  3.42 
9  Šimáková Lucie  996012  Spartak Praha 4  3.40 
10  Bozděchová Veronika  995603  ASK Slavia Praha  3.14 
11  Havlíčková Markéta  985724  ASK Slavia Praha  3.13 
12  Sehnalová Kristýna  975525  Atletický školní klub Mazurská  2.80 
Havlíčková Markéta  985724  ASK Slavia Praha  0 
Šimková Anna  985905  ASK Slavia Praha  0 
skok daleký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Nardelli Alexander  970807  Spartak Praha 4  4.08 
2  Monych Ivan  970118  ASK Slavia Praha  3.87 
Kraváček Tomáš  970807  Spartak Praha 4  3.87 
4  Hampel Hynek  990710  Atletický školní klub Mazurská  3.83 
5  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  3.82 
6  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  3.73 
7  Černý Ondřej  990304  ASK Slavia Praha  3.50 
vrh koulí 2kg/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Rákosníková Iveta  975807  Spartak Praha 4  08.11 
2  Palátová Eliška  986006  ASK Slavia Praha  07.83 
3  Procházková Lucie  985703  ASK Slavia Praha  07.41 
4  Baudyšová Michaela  985116  SK DVOJKA Praha  07.28 
5  Tůmová Markéta  985126  SK DVOJKA Praha  07.13 
6  Vosecká Klára  985907  ASK Slavia Praha  06.73 
7  Brezinová Michaela  975710  ASK Slavia Praha  06.71 
8  Tranová Hien  985122  SK DVOJKA Praha  06.68 
9  Volková Tereza  985615  Spartak Praha 4  06.36 
10  Vykoupilová Tereza  996230  ASK Slavia Praha  06.35 
11  Spilková Gabriela  975507  SK DVOJKA Praha  05.77 
12  Mrázková Lucie  995501  Atletický školní klub Mazurská  04.97 
13  Talianová Adéla  985301  Spartak Praha 4  04.32 
14  Hlubučková Tereza  975905  Atletický školní klub Mazurská  04.29 
vrh koulí 3kg/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  09.19 
2  Plíhal Ondřej  970201  Spartak Praha 4  07.70 
3  Cipra Jindřich  971212  Spartak Praha 4  06.64 
4  Kroulík Martin  980530  ASK Slavia Praha  05.63 
5  Helcl Ondřej  990222  ASK Slavia Praha  05.54 
6  Král Daniel  980326  ASK Slavia Praha  05.47 
7  Shaw Tobiáš  000531  TJ Dukla Praha  03.69 
8  Kodiš Dominik  980730  TJ Dukla Praha  02.93 
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Betlachová Eliška  986123  ASK Slavia Praha  36.75 
2  Maděrová Klára  975227  Spartak Praha 4  31.35 
3  Fojtová Ivana  996020  SK DVOJKA Praha  31.19 
4  Sztogrýnová Julie  976115  Spartak Praha 4  30.43 
5  Sedláková Klára  985318  Atletický školní klub Mazurská  27.93 
6  Škabradová Barbora  975702  SK DVOJKA Praha  27.67 
7  Hingarová Tereza  985510  SK DVOJKA Praha  25.75 
8  Šimková Anna  985905  ASK Slavia Praha  25.08 
9  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  24.85 
10  Hampelová Gabriela  976021  Atletický školní klub Mazurská  23.95 
11  Skotnická Tereza  995312  SK DVOJKA Praha  23.51 
12  Svobodová Nela  976111  Atletický školní klub Mazurská  23.00 
13  Jagschová Aneta  986101  SK DVOJKA Praha  15.69 
14  Chrbolková Anna  980705  TJ Dukla Praha  15.03 
Bělohrädská Anna  985622  ASK Slavia Praha  0 
Kopecká Sára  986029  ASK Slavia Praha  0 
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kropáč Jan  970709  Spartak Praha 4  43.25 
2  Fantyš Jiří  970623  Spartak Praha 4  37.23 
3  Kolář Martin  980430  Atletický školní klub Mazurská  35.33 
4  Jelen Adam  990627  ASK Slavia Praha  34.94 
5  Mikula Martin  980921  TJ Dukla Praha  31.80 
6  Mattanelli Matyáš  990628  ASK Slavia Praha  31.46 
7  Kornout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  26.62 
Výsledky 1. kola MPD mladšího žactva - skupina "B":
POŘADÍ DRUŽSTVO BODY
1. Spartak P-4 35
2. AŠK Mazurská 66.5
3. ASK Slavia "C" 72
4. SK Dvojka 90.5
5. ASK Slavia "B" 110
6. Dukla 210