Městský přebor družstev staršího žactva, skupina B - 2. kolo
Datum konání: 19.5.2010
Místo konání: Praha - Strahov
Pořadatel: USK Praha
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Poznámka: Měřeno kamerou OMEGA STAR
60 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dvořák Michal  950424  USK Praha  07.95 
2  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  08.05 
3  Zíta Ladislav  960121  USK Praha  08.58 
Novák Petr  950524  ASK Slavia Praha  DNF 
Kupka David  950821  USK Praha  DNP 
60 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kukal Jan  960118  ASK Slavia Praha  08.49 
2  Chrbolka Jakub  950819  SK Aritma Praha  08.85 
3  Krummer Michal  961118  USK Praha  09.54 
4  Frontz Martin  951001  USK Praha  09.65 
Fujáček Jakub  960204  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
60 m/Žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Petrák Vojtěch  950223  ASK Slavia Praha  08.35 
2  Palouš Daniel  961207  USK Praha  08.93 
3  Janíček Jan  960923  USK Praha  09.36 
4  Mannai Jan  960510  USK Praha  10.38 
Nedvěd Petr  951226  SK Aritma Praha  DNP 
60 m/Žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kameník Tomáš  95  SK Aritma Praha  08.10 
2  Vaněk Jakub  960411  ASK Slavia Praha  09.13 
3  Roun Jan  961220  ASK Slavia Praha  09.20 
4  Farkaš Vojtěch  950626  Atletický školní klub Mazurská  09.34 
5  Strnad Václav  960922  ASK Slavia Praha  09.80 
60 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Padevětová Markéta  955523  ASK Slavia Praha  08.25 
2  Matoušková Věra  956111  ASK Slavia Praha  08.60 
3  Raková Markéta  955210  ASK Slavia Praha  08.77 
4  Lososová Kristýna  956010  ASK Slavia Praha  08.82 
5  Palátová Karolína  955410  SK Aritma Praha  09.14 
Kratochvílová Alžběta  965913  SK Aritma Praha  DNP 
60 m/Žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Košková Veronika  955320  ASK Slavia Praha  08.82 
2  Drhová Kateřina  955102  SK Aritma Praha  08.92 
3  Kolínová Adéla  965415  ASK Slavia Praha  09.04 
4  Dvořáková Barbora  965430  SK Aritma Praha  09.07 
5  Burianová Barbora  965218  ASK Slavia Praha  09.11 
Palátová Kristýna  955410  SK Aritma Praha  DNP 
60 m/Žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kubíková Eliška  955129  ASK Slavia Praha  08.93 
2  Procházková Aneta  965206  ASK Slavia Praha  09.61 
3  Mochanová Adéla  965913  SK Aritma Praha  10.19 
Fajcová Karolína  966112  ASK Slavia Praha  DNP 
Kryšková Anna  965707  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Žákyně Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Volfová Kristýna  956221  Atletický školní klub Mazurská  08.99 
2  Suchopárová Eliška  965220  SK Aritma Praha  09.30 
3  Johová Lucie  955828  ASK Slavia Praha  09.30 
4  Šmejcká Serena  965125  ASK Slavia Praha  09.93 
60 m/Žákyně Běh5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Skuhrovská Veronika  956127  ASK Slavia Praha  09.36 
2  Štěpánková Aneta  95  ASK Slavia Praha  10.13 
3  Čubová Lucie  955118  ASK Slavia Praha  10.25 
4  Dvořáková Edita  925128  ASK Slavia Praha  10.35 
300 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dvořák Michal  950424  USK Praha  39.69 
2  Kameník Tomáš  950325  SK Aritma Praha  39.72 
3  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  42.98 
4  Vaněk Jakub  960411  ASK Slavia Praha  48.84 
Novák Petr  950524  ASK Slavia Praha  DNP 
300 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kukal Jan  960118  ASK Slavia Praha  41.52 
2  Roun Jan  961220  ASK Slavia Praha  48.06 
3  Farkaš Vojtěch  950626  Atletický školní klub Mazurská  52.99 
Chrbolka Jakub  950819  SK Aritma Praha  DNP 
300 m/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Langerová Anna  955309  SK Aritma Praha  45.38 
2  Volfová Kristýna  956221  Atletický školní klub Mazurská  47.00 
3  Johová Lucie  955828  ASK Slavia Praha  49.21 
Dvořáková Barbora  965430  SK Aritma Praha  DNP 
Čelustková Hana  955228  SK Aritma Praha  DNP 
Kratochvílová Alžběta  965913  SK Aritma Praha  DNP 
800 m/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Vatrt Martin  960531  USK Praha  2:35.32 
2  Růžička Martin  951229  ASK Slavia Praha  2:35.73 
3  Palát Lukáš  950829  ASK Slavia Praha  2:37.07 
Klíma Tomáš  960708  ASK Slavia Praha  DNP 
800 m/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kopečná Eliška  956227  USK Praha  2:49.73 
2  Kolářová Lucie  956105  Atletický školní klub Mazurská  2:52.04 
3  Petrová Anna  966210  USK Praha  2:55.07 
4  Mochanová Adéla  965913  SK Aritma Praha  3:24.47 
100 m překážek/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Pecen Adam  950505  ASK Slavia Praha  14.83 
2  Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  17.30 
3  Růžička Martin  951229  ASK Slavia Praha  18.90 
Hanzal Jakub  950816  ASK Slavia Praha  DNP 
100 m překážek/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Petrák Vojtěch  950223  ASK Slavia Praha  15.87 
2  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  18.53 
3  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  19.20 
Nedvěd Petr  951226  SK Aritma Praha  DNP 
100 m překážek/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Košková Veronika  955320  ASK Slavia Praha  16.52 
2  Suchopárová Eliška  965220  SK Aritma Praha  19.82 
3  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  28.01 
Mettichi Adéla  965914  USK Praha  DNP 
1  Kopečná Eliška  956227  USK Praha  18.64 
2  Petrová Anna  966210  USK Praha  20.22 
3  Hanusová Helena  956103  ASK Slavia Praha  21.22 
200 m překážek/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Šíp Jan  950417  ASK Slavia Praha  30.26 
2  Novotný Ondřej  960522  Atletický školní klub Mazurská  31.17 
3  Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  32.52 
4  Ginzel Martin  950903  USK Praha  40.52 
5  Fujáček Jakub  960204  Atletický školní klub Mazurská  42.90 
200 m překážek/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Lososová Kristýna  956010  ASK Slavia Praha  35.42 
2  Braná Zuzana  965129  ASK Slavia Praha  35.52 
3  Burianová Barbora  965218  ASK Slavia Praha  37.25 
4  Kolínová Adéla  965415  ASK Slavia Praha  38.53 
5  Volná Tereza  965607  USK Praha  39.91 
skok vysoký/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Koudelka Jan  950208  ASK Slavia Praha  1.50 
2  Vojíř Jan  950629  USK Praha  1.50 
3  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  1.45 
4  Palát Lukáš  950829  ASK Slavia Praha  1.40 
5  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  1.40 
6  Pešťák Jan  96  USK Praha  1.40 
7  Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  1.35 
Freiberg Jakub  950420  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Janíček Jan  960923  USK Praha  NM 
Decker Jan  951026  USK Praha  NM 
Palouš Daniel  961207  USK Praha  NM 
Strnad Václav  960922  ASK Slavia Praha  NM 
Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  NM 
skok vysoký/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Šmejcká Serena  965125  ASK Slavia Praha  1.35 
2  Raková Markéta  955210  ASK Slavia Praha  1.35 
3  Hanusová Helena  956103  ASK Slavia Praha  1.30 
4  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  1.25 
5  Braná Zuzana  965129  ASK Slavia Praha  1.25 
6  Procházková Aneta  965206  ASK Slavia Praha  1.20 
Mettichi Adéla  965914  USK Praha  DNP 
Krejčí Monika  956220  SK Aritma Praha  DNP 
skok daleký/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dvořák Michal  950424  USK Praha  5.26 
2  Palát Lukáš  950829  ASK Slavia Praha  5.01 
3  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  4.86 
4  Vojíř Jan  950629  USK Praha  4.67 
5  Zíta Ladislav  960121  USK Praha  4.60 
6  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  4.60 
7  Hrdlička Jaroslav  950920  ASK Slavia Praha  4.53 
8  Chrbolka Jakub  950819  SK Aritma Praha  4.24 
9  Strnad Václav  960922  ASK Slavia Praha  4.00 
10  Ginzel Martin  950903  USK Praha  3.97 
11  Mannai Jan  960510  USK Praha  3.95 
12  Frontz Martin  951001  USK Praha  3.67 
Kupka David  950821  USK Praha  DNP 
Žežulka Martin  950809  TJ Sokol Stodůlky Praha  DNP 
Růžička Miroslav  951101  TJ Sokol Stodůlky Praha  DNP 
Miksa Jan  961101  ASK Slavia Praha  DNP 
Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  DNP 
Hanzal Jakub  950816  ASK Slavia Praha  DNP 
skok daleký/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Langerová Anna  955309  SK Aritma Praha  4.89 
2  Kolínová Adéla  965415  ASK Slavia Praha  4.35 
3  Drhová Kateřina  955102  SK Aritma Praha  4.34 
4  Lososová Kristýna  956010  ASK Slavia Praha  4.27 
5  Skuhrovská Veronika  956127  ASK Slavia Praha  4.13 
6  Matoušková Věra  956111  ASK Slavia Praha  4.11 
7  Čiperová Nikola  965626  USK Praha  4.05 
Čelustková Hana  955228  SK Aritma Praha  NM 
Mettichi Adéla  965914  USK Praha  DNP 
Palátová Kristýna  955410  SK Aritma Praha  DNP 
Suchopárová Eliška  965220  SK Aritma Praha  DNP 
Korousová Kristýna  955120  USK Praha  NM 
skok o tyči/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Pecen Adam  950505  ASK Slavia Praha  2.60 
2  Hrdlička Jaroslav  950920  ASK Slavia Praha  2.60 
vrh koulí 4kg/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Koudelka Jan  950208  ASK Slavia Praha  12.14 
2  Novotný Ondřej  960522  Atletický školní klub Mazurská  11.57 
3  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  11.02 
4  Decker Jan  951026  USK Praha  10.81 
5  Pecen Adam  950505  ASK Slavia Praha  10.21 
6  Phan Michal  960312  ASK Slavia Praha  09.74 
7  Vatrt Martin  960531  USK Praha  08.99 
8  Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  08.70 
9  Pešťák Jan  96  USK Praha  08.13 
10  Farkaš Vojtěch  950626  Atletický školní klub Mazurská  07.36 
11  Fujáček Jakub  960204  Atletický školní klub Mazurská  05.94 
Klíma Tomáš  960708  ASK Slavia Praha  DNP 
Kocour Matěj  950110  ASK Slavia Praha  DNP 
vrh koulí 3kg/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  09.44 
2  Dvořáková Barbora  965430  SK Aritma Praha  08.51 
3  Korousová Kristýna  955120  USK Praha  08.21 
4  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  07.76 
5  Palátová Karolína  955410  SK Aritma Praha  07.56 
6  Raková Markéta  955210  ASK Slavia Praha  07.08 
7  Braná Zuzana  965129  ASK Slavia Praha  07.08 
8  Štěpánková Aneta  95  ASK Slavia Praha  06.92 
9  Burianová Barbora  965218  ASK Slavia Praha  06.67 
10  Schejbalová Denisa  955407  ASK Slavia Praha  06.65 
11  Kubíková Eliška  955129  ASK Slavia Praha  06.54 
12  Houdová Dominika  955530  USK Praha  06.33 
13  Matoušková Věra  956111  ASK Slavia Praha  05.88 
hod diskem 1kg/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Korousová Kristýna  955120  USK Praha  18.37 
2  Volná Tereza  965607  USK Praha  17.45 
3  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  17.25 
4  Čiperová Nikola  965626  USK Praha  15.91 
5  Dvořáková Edita  925128  ASK Slavia Praha  15.10 
6  Čiperová Kristýna  965626  USK Praha  14.02 
7  Čubová Lucie  955118  ASK Slavia Praha  13.92 
hod oštěpem 600g/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Decker Jan  951026  USK Praha  39.77 
2  Šíp Jan  950417  ASK Slavia Praha  36.72 
3  Zíta Ladislav  960121  USK Praha  30.94 
4  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  30.68 
5  Koudelka Jan  950208  ASK Slavia Praha  29.81 
6  Truhlář Jan  950917  SK Aritma Praha  25.61 
7  Phan Michal  960312  ASK Slavia Praha  24.35 
8  Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  24.29 
9  Vojíř Jan  950629  USK Praha  19.64 
10  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  19.53 
11  Pešťák Jan  96  USK Praha  19.41 
12  Ginzel Martin  950903  USK Praha  18.03 
13  Vatrt Martin  960531  USK Praha  16.79 
14  Krummer Michal  961118  USK Praha  16.05 
Kocour Matěj  950110  ASK Slavia Praha  DNP 
Klíma Tomáš  960708  ASK Slavia Praha  DNP 
Miksa Jan  961101  ASK Slavia Praha  NM 
Jabůrek Lukáš  950923  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Freiberg Jakub  950420  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
hod oštěpem 600g/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kopečná Eliška  956227  USK Praha  24,36 
2  Kubíková Eliška  955129  ASK Slavia Praha  21.93 
3  Volná Tereza  965607  USK Praha  21.72 
4  Košková Veronika  955320  ASK Slavia Praha  21.30 
5 Svárovská Lada  965710 ASK Slavia Praha  19.01
6 Houdová Dominika  955530 USK Praha  18.88
7 Skálová Annemarie  965706 USK Praha  18.85 
8 Kolářová Lucie  956105 Atletický školní klub Mazurská  17.27 
9 Schejbalová Denisa  955407 ASK Slavia Praha  15.69 
10 Čubová Lucie  955118 ASK Slavia Praha  15.50 
11 Čelustková Hana  955228 SK Aritma Praha  15.18 
12 Dvořáková Edita  925128 ASK Slavia Praha  14.55 
Čiperová Kristýna  965626 USK Praha  NM 
4 x 60 m/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Langerová, Drhová, Kott, Mohorko  SK Aritma Praha A  32.26 
2  Kukal, Johová, Hanusová, Šíp  ASK Slavia Praha A  32.39 
3  Suchopárová, Palátová, Kameník, Sluka  SK Aritma Praha B  32.60 
4  Kolářová, Volfová, Fujáček, Novotný  AŠK Mazurská  34.34 
5  Palouš, Čiperová N., Houdová, Janíček  USK Praha  34.58 
Procházková, Šmejcká, Vaněk, Roun  ASK Slavia Praha B  DNP 
Celkový bodový stav
poř.  oddíl/stát  body
1  ASK Slavia Praha  466 
2  USK Praha  274 
3  SK Aritma Praha  139 
4  AŠK Mazurská  63 
5  Stodůlky  0