1.kolo MPD staršího žactva - skupina B
Datum konání: 5.5.2010
Místo konání: Praha-Eden
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval: Milan Urban
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Poznámka:
60 m/Žákyně Běh1 w-0.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Padevětová Markéta  955523  ASK Slavia Praha  08.04  11
2  Matoušková Věra  956111  ASK Slavia Praha  08.38  9
3  Raková Markéta  955210  ASK Slavia Praha  08.50  8
4  Lososová Kristýna  956010  ASK Slavia Praha  08.57  7
5  Langerová Anna  955309  SK Aritma Praha  08.61  6
6  Jelínková Klára  965526  ASK Slavia Praha  08.66  5
7  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  08.73  3
60 m/Žákyně Běh2 w-1.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Palátová Karolína  955410  SK Aritma Praha  08.65  4
2  Burianová Barbora  965218  ASK Slavia Praha  08.75  2
3  Dvořáková Barbora  965430  SK Aritma Praha  08.78  1
4  Čelustková Hana  955228  SK Aritma Praha  09.01 
5  Kryšková Anna  965707  ASK Slavia Praha  09.20 
6  Procházková Aneta  965206  ASK Slavia Praha  09.41 
Kratochvílová Alžběta  965913  SK Aritma Praha  DNP 
60 m/Žákyně Běh3 w-1.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kolínová Adéla  965415  ASK Slavia Praha  08.86 
2  Hanusová Helena  956103  ASK Slavia Praha  09.00 
3  Palátová Kristýna  955410  SK Aritma Praha  09.11 
4  Houdová Dominika  955530  USK Praha  09.30 
5  Mouchová Pavlína  96  TJ Sokol Stodůlky Praha  09.46 
6  Hrubá Anna  965503  ASK Slavia Praha  09.91 
150 m/Žákyně Běh1 w-0.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Padevětová Markéta  955523  ASK Slavia Praha  19.50  11
2  Matoušková Věra  956111  ASK Slavia Praha  20.53  9
3  Raková Markéta  955210  ASK Slavia Praha  21.00  8
4  Lososová Kristýna  956010  ASK Slavia Praha  21.25  7
5  Braná Zuzana  965129  ASK Slavia Praha  21.50  6
6  Dvořáková Barbora  965430  SK Aritma Praha  21.53  5
7  Kratochvílová Alžběta  965913  SK Aritma Praha  DNP 
150 m/Žákyně Běh2 w+2.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Burianová Barbora  965218  ASK Slavia Praha  22.00  4
2  Palátová Karolína  955410  SK Aritma Praha  22.36  2
3  Drhová Kateřina  955102  SK Aritma Praha  22.54  1
4  Čelustková Hana  955228  SK Aritma Praha  22.73 
5  Kryšková Anna  965707  ASK Slavia Praha  23.14 
6  Suchopárová Eliška  965220  SK Aritma Praha  23.57 
7  Procházková Aneta  965206  ASK Slavia Praha  24.06 
150 m/Žákyně Běh3 w-0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Hanusová Helena  956103  ASK Slavia Praha  22.25  3
2  Houdová Dominika  955530  USK Praha  23.11 
3  Šmejcká Serena  965125  ASK Slavia Praha  23.53 
4  Čiperová Nikola  965626  USK Praha  24.20 
5  Čubová Lucie  955118  ASK Slavia Praha  24.92 
Ježdíková Daniela  965712  ASK Slavia Praha  DNP 
300 m/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Braná Zuzana  965129  ASK Slavia Praha  46.20  11
2  Jelínková Klára  965526  ASK Slavia Praha  48.87  9
Kopečná Eliška  956227  USK Praha  DNP 
800 m/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Johová Lucie  955828  ASK Slavia Praha  2:48.34  11
2  Petrová Anna  966210  USK Praha  2:56.16  9
3  Hrubá Anna  965503  ASK Slavia Praha  2:58.74  8
100 m překážek/Žákyně w-1.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Košková Veronika  955320  ASK Slavia Praha  16.23  11
2  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  17.15  9
3  Mettichi Adéla  965914  USK Praha  19.16  8
4  Suchopárová Eliška  965220  SK Aritma Praha  19.56  7
5  Petrová Anna  966210  USK Praha  20.42  6
skok daleký/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Košková Veronika  955320  ASK Slavia Praha  4.99  11
2  Korousová Kristýna  955120  USK Praha  4.71  9
3  Palátová Kristýna  955410  SK Aritma Praha  4.71  8
4  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  4.62  7
5  Drhová Kateřina  955102  SK Aritma Praha  4.44  6
6  Raková Markéta  955210  ASK Slavia Praha  4.43  5
7  Kolínová Adéla  965415  ASK Slavia Praha  4.21  4
8  Mettichi Adéla  965914  USK Praha  4.20  3
9  Johová Lucie  955828  ASK Slavia Praha  4.09  2
10  Schejbalová Denisa  955407  ASK Slavia Praha  4.00  1
11  Burianová Barbora  965218  ASK Slavia Praha  3.93 
12  Hanusová Helena  956103  ASK Slavia Praha  3.68 
13  Čiperová Kristýna  965626  USK Praha  3.50 
Langerová Anna  955309  SK Aritma Praha  NM 
vrh koulí 3kg/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Korousová Kristýna  955120  USK Praha  09.88  11
2  Kopečná Eliška  956227  USK Praha  08.77  9
3  Ježdíková Daniela  965712  ASK Slavia Praha  07.92  8
4  Volná Tereza  965607  USK Praha  07.90  7
5  Čiperová Kristýna  965626  USK Praha  07.04  6
6  Čubová Lucie  955118  ASK Slavia Praha  06.82  5
7  Šmejcká Serena  965125  ASK Slavia Praha  06.71  4
8  Martincová Andrea  955102  SK Aritma Praha  06.41  3
9  Čiperová Nikola  965626  USK Praha  06.34  2
10  Mouchová Pavlína  96  TJ Sokol Stodůlky Praha  06.06  1
Schejbalová Denisa  955407  ASK Slavia Praha  DNP 
Košková Veronika  955320  ASK Slavia Praha  DNP 
hod kladivem 3kg/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Korousová Kristýna  955120  USK Praha  29.09  11
2  Volná Tereza  965607  USK Praha  17.25  9
3  Martincová Andrea  955102  SK Aritma Praha  07.30  8
60 m/Žáci Běh1 w-1.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Novák Petr  950524  ASK Slavia Praha  07.75  11
2  Dvořák Michal  950424  USK Praha  07.84  9
3  Šíp Jan  950417  ASK Slavia Praha  07.98  8
4  Jabůrek Lukáš  950923  Atletický školní klub Mazurská  08.18  7
5  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  08.21  6
6  Decker Jan  951026  USK Praha  08.21  5
7  Vojíř Jan  950629  USK Praha  08.46  2
60 m/Žáci Běh2 w+0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Zíta Ladislav  960121  USK Praha  08.27  4
2  Novotný Ondřej  960522  Atletický školní klub Mazurská  08.27  3
3  Chrbolka Jakub  950819  SK Aritma Praha  08.59  1
4  Freiberg Jakub  950420  Atletický školní klub Mazurská  09.19 
5  Ginzel Martin  950903  USK Praha  09.31 
6  Frontz Martin  951001  USK Praha  09.35 
7  Krummer Michal  961118  USK Praha  09.40 
60 m/Žáci Běh3 w+0.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Vaněk Jakub  96  ASK Slavia Praha  08.76  MS
2  Roun Jan  96  ASK Slavia Praha  08.94  MS
3  Petrák Martin  96  ASK Slavia Praha  09.33  MS
4  Fujáček Jakub  960204  Atletický školní klub Mazurská  09.87 
Nedvěd Petr  951226  SK Aritma Praha  DNP 
Farkaš Vojtěch  950626  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
150 m/Žáci Běh1 w-0.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Dvořák Michal  950424  USK Praha  18.80  11
2  Novák Petr  950524  ASK Slavia Praha  18.82  9
3  Zíta Ladislav  960121  USK Praha  19.98  8
4  Chrbolka Jakub  950819  SK Aritma Praha  21.06  6
5  Hrdlička Jaroslav  950920  ASK Slavia Praha  22.26  3
6  Ginzel Martin  950903  USK Praha  22.49  2
150 m/Žáci Běh2 w-0.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Vaněk Jakub  96  ASK Slavia Praha  21.43  MS
2  Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  22.20  4
3  Fujáček Jakub  960204  Atletický školní klub Mazurská  22.64  1
4  Petrák Martin  96  ASK Slavia Praha  23.02  MS
5  Freiberg Jakub  950420  Atletický školní klub Mazurská  24.40 
6  Mannai Jan  960510  USK Praha  24.98 
150 m/Žáci Běh3 w-0.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Jelínek Ondřej  950724  USK Praha  20.59  7
2  Roun Jan  96  ASK Slavia Praha  21.68  MS
3  Miksa Jan  961101  ASK Slavia Praha  22.00  5
4  Pešťák Jan  960227  USK Praha  23.04 
300 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Dvořák Michal  950424  USK Praha  40.51  11
2  Šíp Jan  950417  ASK Slavia Praha  40.79  9
3  Kameník Tomáš  950325  SK Aritma Praha  41.76  8
4  Novotný Ondřej  960522  Atletický školní klub Mazurská  43.51  7
Zelenka Miloš  950305  USK Praha  DNP 
300 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Jelínek Ondřej  950724  USK Praha  44.07  6
2  Strnad Václav  960922  ASK Slavia Praha  50.70  5
3  Mannai Jan  960510  USK Praha  54.28  4
Palát Lukáš  950829  ASK Slavia Praha  DNP 
800 m/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  2:19.41  11
2  Kukal Jan  960118  ASK Slavia Praha  2:20.13  9
3  Kameník Tomáš  950325  SK Aritma Praha  2:25.61  8
4  Vatrt Martin  960531  USK Praha  2:29.98  7
5  Růžička Martin  951229  ASK Slavia Praha  2:36.55  6
Klíma Tomáš  960708  ASK Slavia Praha  DNP 
100 m překážek/Žáci Běh1 w-1.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  16.39  9
2  Jabůrek Lukáš  950923  Atletický školní klub Mazurská  16.48  8
3  Novotný Ondřej  960522  Atletický školní klub Mazurská  17.22  7
4  Růžička Martin  951229  ASK Slavia Praha  18.93  5
Hanzal Jakub  950816  ASK Slavia Praha  DNP 
100 m překážek/Žáci Běh2 w+3.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Pecen Adam  950505  ASK Slavia Praha  15.22  11
2  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  17.70  6
Palát Lukáš  950829  ASK Slavia Praha  DNF 
Nedvěd Petr  951226  SK Aritma Praha  DNP 
skok o tyči/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Pecen Adam  950505  ASK Slavia Praha  2.80  11
2  Hrdlička Jaroslav  950920  ASK Slavia Praha  2.60  9
Jarolím Tomáš  960317  ASK Slavia Praha  NM 
skok daleký/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  5.03  11
2  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  4.94  9
3  Palát Lukáš  950829  ASK Slavia Praha  4.65  8
4  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  4.64  7
5  Jarolím Tomáš  960317  ASK Slavia Praha  4.51  6
6  Miksa Jan  961101  ASK Slavia Praha  4.42  5
7  Strnad Václav  960922  ASK Slavia Praha  3.88  4
8  Fujáček Jakub  960204  Atletický školní klub Mazurská  3.81  3
9  Freiberg Jakub  950420  Atletický školní klub Mazurská  3.42  2
Hanzal Jakub  950816  ASK Slavia Praha  DNP 
vrh koulí 4kg/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kocour Matěj  950110  ASK Slavia Praha  11.66  11
2  Koudelka Jan  950208  ASK Slavia Praha  11.44  9
3  Decker Jan  951026  USK Praha  11.40  8
4  Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  11.05  7
5  Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  09.00  6
6  Pešťák Jan  960227  USK Praha  08.40  5
7  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  07.96  4
Zelenka Miloš  950305  USK Praha  DNP 
Farkaš Vojtěch  950626  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Klíma Tomáš  960708  ASK Slavia Praha  DNP 
hod diskem 1kg/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Vojíř Jan  950629  USK Praha  26.90  11
2  Decker Jan  951026  USK Praha  26.20  9
3  Šíp Jan  950417  ASK Slavia Praha  26.15  8
4  Phan Michal  960312  ASK Slavia Praha  22.26  7
5  Vatrt Martin  960531  USK Praha  21.46  6
6  Jabůrek Lukáš  950923  Atletický školní klub Mazurská  19.16  5
7  Frontz Martin  951001  USK Praha  16.37  4
Kocour Matěj  950110  ASK Slavia Praha  NM 
Koudelka Jan  950208  ASK Slavia Praha  DNP 
Farkaš Vojtěch  950626  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Klíma Tomáš  960708  ASK Slavia Praha  DNP 
hod kladivem 4kg/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Koudelka Jan  950208  ASK Slavia Praha  32.60  11
2  Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  21.29  9
4 x 60 m/Žáci a Žákyně
poř.  složení štafety oddíl/stát  výkon  body
1  Matoušková, Lososová, Novák, Pecen  ASK Slavia Praha  31.29  11
2  Mohorko, Sluka, Langerová, Palátová  SK Aritma Praha  32.42  9
3  Kott, Kameník, Drhová, Suchopárová  SK Aritma Praha  32.60  8
4  Kukal, Hrdlička, Jelínková, Padevětová  ASK Slavia Praha  32.74  7
5  Kolínová, Braná, Mika, Jarolím  ASK Slavia Praha  33.03  6
6  Vojíř, Jelínek, Mettichi, Houdová  USK Praha  34.01  5
7  Vatrt, Frontz, K.Čiperová, N.Čiperová  USK Praha  39.50  4
Zíta, Ginzel, Petrová, Volná  USK Praha  DNF 
Celkový bodový stav
poř.  družstvo výkon  hl.body
1  ASK Slavia Praha  386  5
2  USK Praha  278  4
3  SK Aritma Praha  140  3
4  Atletický školní klub Mazurská  43  2
5  TJ Sokol Stodůlky Praha  1  0