2. kolo kvalifikace mladšího žactva, skupina A
Datum konání: 4.5.2010
Místo konání: Praha-Kotlářka
Pořadatel: SK Kotlářka Praha
Výsledky zpracoval: Michal Krejčí
Ředitel závodu: Jitka Fialová
Hlavní rozhodčí: Ferdinand Bort
Poznámka: Měřeno elektronicky, časomírou OMEGA OSV3HE - software SCAN´O VISION
60 m/Ml. žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Uzlová Veronika 975812 ASK Slavia Praha 8.97 9
2 Nemešová Tereza 986205 SK Kotlářka Praha 9.12 7
3 Kohoutová Petra 97 PSK Olymp Praha 9.98 5
4 Chlupatá Ivana 97 SK Aritma Praha 10.61 3
5 Podrábská Kristýna 00 Sokol Král.Vinohrady Praha 11.35
60 m/Ml. žákyně Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Němcová Barbora 975417 PSK Olymp Praha 8.79 11
2 Bartošová Martina 97 SK Kotlářka Praha 9.07 8
3 Janečková Tereza 975806 SK Aritma Praha 10.55 4
4 Kubicová Kateřina 99 SK Spartak Praha 4 10.97
5 Hlubučková Tereza 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 11.34
Řežábková Kristina 005912 SK Aritma Praha DNP
60 m/Ml. žákyně Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Volková tereza 98 SK Spartak Praha 4 9.88 6
2 Hampelová Gabriela 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 10.69 2
3 Jechová Rebeka 005512 Sokol Král.Vinohrady Praha 10.87 1
60 m/Ml. žákyně Běh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
MB Kašparová Michaela 98 SK Kotlářka Praha 9.83
MB Fialová Linda 005924 SK Kotlářka Praha 9.94
MB Nidetzká Tereza 97 SK Kotlářka Praha 10.27
60 m/Ml. žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Santolík Václav 97 PSK Olymp Praha 8.90 11
2 Pařízek Lukáš 99 Sokol Král.Vinohrady Praha 9.26 7
3 Zuna Jan 980404 SK Kotlářka Praha 9.49 5
4 Nicolas Victor 98 PSK Olymp Praha 9.83 1
5 Polášek Pavel 98 SK Aritma Praha 10.3
60 m/Ml. žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Hykl Daniel 970718 SK Spartak Praha 4 9.00 9
2 Polák Martin 99 Sokol Král.Vinohrady Praha 9.54 3
3 Janeček Pavel 990508 SK Aritma Praha 9.81 2
60 m/Ml. žáci Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Jirásek Jan 000623 SK Kotlářka Praha 9.24 8
2 Bartoš David 980502 ASK Slavia Praha 9.31 6
3 Čambor Marko 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 9.50 4
4 Eremiáš Daniel 000726 Sokol Král.Vinohrady Praha 9.94
60 m/Ml. žáci Běh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
MB Zach Maxmilián 98 SK Kotlářka Praha DNP
MB Kalina Jan 98 SK Kotlářka Praha 9.76
MB Madex Adam 98 PSK Olymp Praha 9.88
MB Hoza František 980708 SK Kotlářka Praha 10.45
MB Šach Matěj 990312 SK Kotlářka Praha 10.62
MB Kábele Ondřej 01 SK Aritma Praha 11.27
150 m/Ml. žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Bartošová Martina 97 SK Kotlářka Praha 21.95 8
2 Pilíková Lucie 985904 SK Kotlářka Praha 22.71 7
3 Háková Tereza 996107 PSK Olymp Praha 24.38 5
4 Bednářová Michaela 975226 SK Aritma Praha 25.11 2
5 Krausová Eliška 98 Sokol Král.Vinohrady Praha 26.42 1
6 Hlubučková Tereza 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 28.67
150 m/Ml. žákyně Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Neustadtová Veronika 985122 SK Aritma Praha 23.18 6
2 Mrázková Lucie 99 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 24.85 3
MB Klárová Anežka 006121 SK Kotlářka Praha 24.86
MB Fialová Johana 995731 SK Kotlářka Praha 25.78
150 m/Ml. žákyně Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Myslíková Natálie 975328 SK Kotlářka Praha 21.17 11
2 Němcová Barbora 975417 PSK Olymp Praha 21.58 9
3 Santolíková Anna 98 PSK Olymp Praha 24.40 4
4 Hampelová Gabriela 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 28.36
150 m/Ml. žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Jůn Šimon 97 PSK Olymp Praha 21.73 9
2 Obst Jan 97 SK Aritma Praha 22.25 8
3 Pekárek Adam 990227 ASK Slavia Praha 22.43 7
4 Jirásek Jan 000623 SK Kotlářka Praha 23.25 4
5 Rerko Daniel 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 26.25
150 m/Ml. žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Langer Vítězslav 990301 SK Aritma Praha 24.53 2
2 Chládek Jakub 980926 SK Spartak Praha 4 25.93
3 Rada Matěj 01 Sokol Král.Vinohrady Praha 26.27
4 Šesták Petr 000517 SK Aritma Praha 27.22
5 Král Filip 99 Sokol Král.Vinohrady Praha 27.39
150 m/Ml. žáci Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Rada Petr 97 PSK Olymp Praha 19.56 11
2 Bartoš David 980502 ASK Slavia Praha 22.94 6
3 Pařízek Lukáš 99 Sokol Král.Vinohrady Praha 22.99 5
4 Kopecký Tomáš 980128 SK Spartak Praha 4 24.36 3
5 Nicolas Victor 98 PSK Olymp Praha 24.57 1
150 m/Ml. žáci Běh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Nedvídek Kryštof 991023 ASK Slavia Praha 24.70
MB Zach Maxmilián 98 SK Kotlářka Praha DNP
MB Šimek Jan 98 SK Kotlářka Praha 26.13
300 m/Ml. žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Krupařová Dominika 975329 PSK Olymp Praha 48.26 11
2 Nemešová Tereza 986205 SK Kotlářka Praha 49.87 9
3 Šimková Anna 985905 ASK Slavia Praha 53.91 7
4 Sedláková Klára 98 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 58.46 4
5 Houdová Eliška 98 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 61.43 1
300 m/Ml. žákyně Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Parásková Tereza 006021 SK Kotlářka Praha 51.67 8
2 Turnerová Nicoleta 00 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 55.06 5
3 Zindulková Adéla 995102 Sokol Král.Vinohrady Praha 58.67 3
4 Švehlová Kateřina 97 PSK Olymp Praha 60.08 2
300 m/Ml. žákyně Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Betlachová Eliška 986123 ASK Slavia Praha 54.78 6
2 Hudáková Kateřina 98 SK Spartak Praha 4 62.42
MB Kašparová Michaela 98 SK Kotlářka Praha 61.29
Šambergerová Barbora 975307 PSK Olymp Praha DNP
300 m/Ml. žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Štyler Ondřej 00 PSK Olymp Praha 49.16 11
2 Klár Jan 980216 SK Kotlářka Praha 50.91 8
3 Stanovský Jakub 98 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 52.91 7
4 Rubeš Vojtěch 980617 SK Spartak Praha 4 55.34 4
5 Sojka Ondřej 980501 ASK Slavia Praha 56.12 3
Kábele Jakub 98 SK Aritma Praha DNP
300 m/Ml. žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Kocourek Viktor 97 PSK Olymp Praha 50.76 9
2 Holubec Jakub 98 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 53.52 6
3 Hoza Josef 980708 SK Kotlářka Praha 53.54 5
MB Tichý David 98 SK Kotlářka Praha DNP
MB Moska Tomáš 98 SK Kotlářka Praha 53.84
MB Novotný Jakub 98 PSK Olymp Praha 66.83
800 m/Ml. žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Krupařová Lucie 995711 PSK Olymp Praha 2:40.08 11
2 Šambergerová Barbora 975307 PSK Olymp Praha 2:42.85 9
3 Betlachová Eliška 986123 ASK Slavia Praha 2:53.30 8
4 Baziková Justýna 98 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 3:00.34 7
5 Santolíková Anna 98 PSK Olymp Praha 3:01.54 6
6 Jarešová Lucie 98 SK Kotlářka Praha 3:15.23 5
7 Střelečková Petra 99 SK Spartak Praha 4 3:16.44 4
8 Chlumská Hedvika 995114 Sokol Král.Vinohrady Praha 3:21.45 3
9 Sehnalová Kristýna 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 3:37.52 2
10 Havlíková Natálie 98 SK Spartak Praha 4 3:38.30 1
11 Kubicová Kateřina 99 SK Spartak Praha 4 3:55.29
MB Fialová Johana 995731 SK Kotlářka Praha 3:21.87
800 m/Ml. žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Obhlídal Vojtěch 970918 SK Kotlářka Praha 2:43.00 11
2 Erben Jakub 98 PSK Olymp Praha 2:44.02 9
3 Klár Jan 980216 SK Kotlářka Praha 2:46.19 8
4 Siegl Pavel 98 PSK Olymp Praha 2:46.60 7
5 Urban Vít 99 PSK Olymp Praha 2:47.70 6
6 Kubš Jan 97 PSK Olymp Praha 2:50.71 5
7 Kolář Martin 98 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 2:51.76 4
8 Skopec Jan 990518 SK Kotlářka Praha 2:53.18 3
9 Václavík Miroslav 980831 ASK Slavia Praha 2:57.23 2
10 Chládek Jakub 980926 SK Spartak Praha 4 3:01.60 1
11 Hampel Hynek 99 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 3:04.72
12 Vaněk Martin 990408 SK Spartak Praha 4 3:08.55
13 Helekal Michal 98 SK Aritma Praha 3:17.49
14 Trnčík Matěj 97 Sokol Král.Vinohrady Praha 3:19.02
15 Buňat Viktor 99 Sokol Král.Vinohrady Praha 3:21.12
60 m překážek/Ml. žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Lojkásková Anna 975728 SK Kotlářka Praha 10.76 11
2 Srnská Jindra 98 Sokol Král.Vinohrady Praha 13.61 5
3 Volková tereza 98 SK Spartak Praha 4 13.67 4
4 Sieglová Anna 98 PSK Olymp Praha 13.75 3
5 Havlíková Natálie 98 SK Spartak Praha 4 14.56
60 m překážek/Ml. žákyně Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Hrušková Barbora 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 11.58 9
2 Krupařová Lucie 995711 PSK Olymp Praha 12.23 7
3 Prokelová Veronika 976020 SK Kotlářka Praha 13.06 6
4 Uhrová Karolína 995426 SK Kotlářka Praha 14.17 1
60 m překážek/Ml. žákyně Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Paťková Dominika 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 12.09 8
2 Pouchová Denisa 97 PSK Olymp Praha 14.09 2
MB Javorská Aneta 986120 SK Kotlářka Praha 13.06
MB D´Ambrosca Anna 98 SK Kotlářka Praha 15.72
60 m překážek/Ml. žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Jedlička Jan 980113 SK Kotlářka Praha 11.70 8
2 Karafiát Jakub 990101 ASK Slavia Praha 12.22 6
3 Nardelli Alexander 970807 SK Spartak Praha 4 12.33 5
4 Kopecký Tomáš 980128 SK Spartak Praha 4 12.61 4
60 m překážek/Ml. žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Zuna Matěj 980404 SK Kotlářka Praha 11.91 7
2 Zuna Jan 980404 SK Kotlářka Praha 12.69 3
3 Hampel Hynek 99 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 13.06 2
4 Erben Jakub 98 PSK Olymp Praha 13.14 1
5 Lazarek Jan 970506 SK Aritma Praha 13.75
60 m překážek/Ml. žáci Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Rada Petr 97 PSK Olymp Praha 10.83 11
2 Hibš Jan 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 11.35 9
3 Soukup Jiří 98 Sokol Král.Vinohrady Praha 13.23
4 Siegl Pavel 98 PSK Olymp Praha 13.52
MB Tichý David 98 SK Kotlářka Praha 13.94
4 x 60 m/Ml. žáci Běh1
poř. jméno oddíl/stát výkon body
1 A - Němcová, Krupařová D., Rada, Jůn PSK Olymp Praha 34.48 11
2 A - Nemešová, Zuna M., Klár, Myslíková SK Kotlářka Praha 34.73 9
3 A - Hrušková, Paťková, Hampel, Hibš AŠK Mazurská-Bohnice Praha 34.98 8
4 A - Bartoš, Procházka, Uzlová, Betlachová ASK Slavia Praha 35.70 7
5 A - Volková, Střelečková, Nardelli, Hykl SK Spartak Praha 4 37.11 3
6 A - Neustadtová, Janečková, Janeček, Obst SK Aritma Praha 37.37 2
4 x 60 m/Ml. žáci Běh2
poř. jméno oddíl/stát výkon body
1 B - Pilíková, Jedlička J., Jirásek, Bartošová SK Kotlářka Praha 36.34 6
2 B - Monych, Václavík, Oppelová, Šimková ASK Slavia Praha 36.94 4
3 B - Kopecký, Havlíková, Hudáková, Solecký SK Spartak Praha 4 39.67
4 A - Srnská, Chlumská, Pölák, Pařízek Sokol Král.Vinohrady Praha 40.02
5 B - Baziková, Sedláková, Stanovský, Holubec AŠK Mazurská-Bohnice Praha 41.47
4 x 60 m/Ml. žáci Běh3
poř. jméno oddíl/stát výkon body
1 C - Edlová, Obhlídal, Panáček, Jarešová SK Kotlářka Praha 36.44 5
2 B - Sieglová, Kocourek, Pouchová, Erben PSK Olymp Praha 38.13
3 B - Zindulková, Kabátová, Soukup, Trnčík Sokol Král.Vinohrady Praha 40.14
4 C - Novák¨, Kubicová, Mašková, Rubeš SK Spartak Praha 4 41.12
5 B - Bednářová, Chlupatá, Šesták, Kábele J. SK Aritma Praha 42.48
4 x 60 m/Ml. žáci Běh4
poř. jméno oddíl/stát výkon body
1 C - Háková, Krupařová, Santolík, Kubš PSK Olymp Praha 37.75 1
2 C - Nedvídek, Sojka, Palátová, Kovářová ASK Slavia Praha 37.78
3 C - Houdová, Turnerová, Čambor, Kolář AŠK Mazurská-Bohnice Praha 38.46
4 D - Prokelová V., Horváth, Skopec, Parásková SK Kotlářka Praha 38.84
5 C - Podrábská, Jechová, Král, eremiáš Sokol Král.Vinohrady Praha 44.28
4 x 60 m/Ml. žáci Běh5
poř. jméno oddíl/stát výkon body
MB F - Javorská, D´Ambrosca, Loužecký, Kalina SK Kotlářka Praha 38.30
MB E - Uhrová K., Hoza J., Moska, Klárová SK Kotlářka Praha 38.79
MB H - Vernerová T., Nidetzká, Hoza F., Pardubský SK Kotlářka Praha 39.83
MB G - Šach, Šimek, Fialová J., Fialová L. SK Kotlářka Praha 40.63
skok vysoký/Ml. žákyně 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Myslíková Natálie 975328 SK Kotlářka Praha 1.43 11
2 Edlová Tereza 975701 SK Kotlářka Praha 1.40 9
3 Hrušková Barbora 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 1.35 8
4 Uzlová Veronika 975812 ASK Slavia Praha 1.20 7
5 Turnerová Nicoleta 00 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 1.15 6
6 Sieglová Anna 98 PSK Olymp Praha 1.15 5
7 Kohoutová Petra 97 PSK Olymp Praha 1.15 4
8 Oppelová Kamila 985812 ASK Slavia Praha 1.05 3
9 Kabátová Barbora 98 Sokol Král.Vinohrady Praha 1.05 2
MB D´Ambrosca Anna 98 SK Kotlářka Praha 1.25
MB Javorská Aneta 986120 SK Kotlářka Praha 1.10
skok vysoký/Ml. žáci 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Hykl Daniel 970718 SK Spartak Praha 4 1.30 11
2 Solecký Jáchym 980502 SK Spartak Praha 4 1.30 9
3 Obhlídal Vojtěch 970918 SK Kotlářka Praha 1.30 8
4 Hibš Jan 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 1.25 7
5 Sojka Ondřej 980501 ASK Slavia Praha 1.25 6
6= Panáček Martin 980128 SK Kotlářka Praha 1.20 4.5
6= Jedlička Jan 980113 SK Kotlářka Praha 1.20 4.5
8= Santolík Václav 97 PSK Olymp Praha 1.15 2.5
8= Procházka Jakub 980703 ASK Slavia Praha 1.15 2.5
10 Kubš Jan 97 PSK Olymp Praha 1.15 1
11 Soukup Jiří 98 Sokol Král.Vinohrady Praha 1.10
MB Pardubský Tomáš 98 SK Kotlářka Praha 0
skok daleký/Ml. žákyně 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Paťková Dominika 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 4.29 11
2 Parásková Tereza 006021 SK Kotlářka Praha 4.11 9
3 Prokelová Veronika 976020 SK Kotlářka Praha 3.98 8
4 Pilíková Lucie 985904 SK Kotlářka Praha 3.94 7
5 Pouchová Denisa 97 PSK Olymp Praha 3.79 6
6 Krupařová Dominika 975329 PSK Olymp Praha 3.76 5
7 Neustadtová Veronika 985122 SK Aritma Praha 3.69 4
8 Háková Tereza 996107 PSK Olymp Praha 3.45 3
Mrázková Lucie 99 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 3.45 2
10 Šimková Anna 985905 ASK Slavia Praha 3.28 1
11 Kabátová Barbora 98 Sokol Král.Vinohrady Praha 3.09
12 Hudáková Kateřina 98 SK Spartak Praha 4 3.07
13 Uhrová Karolína 995426 SK Kotlářka Praha 3.04
14 Chlumská Hedvika 995114 Sokol Král.Vinohrady Praha 2.75
15 Střelečková Petra 99 SK Spartak Praha 4 2.73
16 Janečková Tereza 975806 SK Aritma Praha 2.43
MB Klárová Anežka 006121 SK Kotlářka Praha 3.27
MB Vernerová Tereza 005127 SK Kotlářka Praha 3.16
MB Fialová Linda 005924 SK Kotlářka Praha 3.07
MB Nidetzká Tereza 97 SK Kotlářka Praha 2.99
Jechová Rebeka 005512 Sokol Král.Vinohrady Praha 0
skok daleký/Ml. žáci 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Pekárek Adam 990227 ASK Slavia Praha 4.04 11
2 Kocourek Viktor 97 PSK Olymp Praha 3.99 9
3 Zuna Matěj 980404 SK Kotlářka Praha 3.97 8
4 Solecký Jáchym 980502 SK Spartak Praha 4 3.91 7
5 Polák Martin 99 Sokol Král.Vinohrady Praha 3.89 6
6 Nedvídek Kryštof 991023 ASK Slavia Praha 3.75 5
7 Hoza Josef 980708 SK Kotlářka Praha 3.58 4
8 Holubec Jakub 98 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 3.50 3
9 Novák Jakub 99 SK Spartak Praha 4 3.46 2
10 Karafiát Jakub 990101 ASK Slavia Praha 3.46 1
11 Polášek Pavel 98 SK Aritma Praha 3.38
12 Kábele Jakub 98 SK Aritma Praha 3.30
13 Jůn Šimon 97 PSK Olymp Praha 3.20
14 Šulc Petr 980326 ASK Slavia Praha 3.11
15 Král Filip 99 Sokol Král.Vinohrady Praha 3.03
MB Kalina Jan 98 SK Kotlářka Praha 3.53
MB Moska Tomáš 98 SK Kotlářka Praha 3.36
MB Šach Matěj 990312 SK Kotlářka Praha 3.01
MB Novotný Jakub 98 PSK Olymp Praha 2.75
MB Kábele Ondřej 01 SK Aritma Praha 2.65
Monych Ivan 970118 ASK Slavia Praha 0
vrh koulí 3kg/Ml. žákyně 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Edlová Tereza 975701 SK Kotlářka Praha 8.42 11
2 Lojkásková Anna 975728 SK Kotlářka Praha 7.80 9
3 Oppelová Kamila 985812 ASK Slavia Praha 7.55 8
4 Mašková Barbora 98 SK Spartak Praha 4 6.64 7
5 Palátová Eliška 986006 ASK Slavia Praha 6.53 6
6 Kovářová Tereza 985524 ASK Slavia Praha 6.46 5
7 Procházková Lucie 985703 ASK Slavia Praha 6.04 4
8 Baziková Justýna 98 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 5.92 3
9 Bednářová Michaela 975226 SK Aritma Praha 5.58 2
10 Sehnalová Kristýna 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 4.72 1
Živná Lucie 99 SK Aritma Praha 0
vrh koulí 3kg/Ml. žáci 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Horváth Ondřej 970709 SK Kotlářka Praha 9.33 11
2 Čambor Marko 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 9.07 9
3 Panáček Martin 980128 SK Kotlářka Praha 8.15 8
4 Stanovský Jakub 98 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 8.06 7
5 Monych Ivan 970118 ASK Slavia Praha 7.08 6
6 Kolář Martin 98 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 6.40 5
7 Rubeš Vojtěch 980617 SK Spartak Praha 4 6.10 4
8 Lazarek Jan 970506 SK Aritma Praha 5.89 3
9 Nardelli Alexander 970807 SK Spartak Praha 4 5.65 2
10 Vaněk Martin 990408 SK Spartak Praha 4 5.40 1
11 Bareš Ondřej 990309 SK Aritma Praha 4.15
MB Loužecký Tomáš 98 SK Kotlářka Praha 6.37
MB Pardubský Tomáš 98 SK Kotlářka Praha 5.17
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Jarešová Lucie 98 SK Kotlářka Praha 38.73 11
2 Švehlová Kateřina 97 PSK Olymp Praha 35.54 9
3 Palátová Eliška 986006 ASK Slavia Praha 32.15 8
4 Kovářová Tereza 985524 ASK Slavia Praha 31.50 7
5 Sedláková Klára 98 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 30.43 6
6 Houdová Eliška 98 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 28.02 5
7 Srnská Jindra 98 Sokol Král.Vinohrady Praha 25.28 4
8 Zindulková Adéla 995102 Sokol Král.Vinohrady Praha 22.52 3
9 Procházková Lucie 985703 ASK Slavia Praha 22.39 2
10 Mašková Barbora 98 SK Spartak Praha 4 20.60 1
11 Chlupatá Ivana 97 SK Aritma Praha 18.76
12 Krausová Eliška 98 Sokol Král.Vinohrady Praha 16.50
13 Podrábská Kristýna 00 Sokol Král.Vinohrady Praha 14.17
MB Vernerová Tereza 005127 SK Kotlářka Praha 18.25
Řežábková Kristina 005912 SK Aritma Praha 0
Živná Lucie 99 SK Aritma Praha 0
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci 
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon body
1 Obst Jan 97 SK Aritma Praha 53.95 11
2 Horváth Ondřej 970709 SK Kotlářka Praha 43.01 9
3 Janeček Pavel 990508 SK Aritma Praha 41.75 8
4 Procházka Jakub 980703 ASK Slavia Praha 41.25 7
5 Václavík Miroslav 980831 ASK Slavia Praha 41.13 6
6 Štyler Ondřej 00 PSK Olymp Praha 40.50 5
7 Šulc Petr 980326 ASK Slavia Praha 40.03 4
8 Skopec Jan 990518 SK Kotlářka Praha 37.49 3
9 Eremiáš Daniel 000726 Sokol Král.Vinohrady Praha 35.78 2
10 Langer Vítězslav 990301 SK Aritma Praha 35.15 1
11 Rerko Daniel 97 AŠK Mazurská-Bohnice Praha 31.86
12 Urban Vít 99 PSK Olymp Praha 30.86
13 Šesták Petr 000517 SK Aritma Praha 29.13
14 Bareš Ondřej 990309 SK Aritma Praha 24.75
15 Helekal Michal 98 SK Aritma Praha 23.04
16 Rada Matěj 01 Sokol Král.Vinohrady Praha 16.11
MB Loužecký Tomáš 98 SK Kotlářka Praha 39.07
MB Madex Adam 98 PSK Olymp Praha 37.18
MB Šimek Jan 98 SK Kotlářka Praha 27.84
MB Hoza František 980708 SK Kotlářka Praha 22.60
Pořadí družstev (2. kolo) - neoficielně:
poř. družstvo body hl. body
1. SK Kotlářka Praha 306 14
2. PSK Olymp Praha 238.5 12
3. ASK Slavia Praha "C" 170.5 10
4. AŠK Mazurská-Bohnice Praha "A" 154 8
5. SK Spartak Praha 4 "B" 88 6
6. SK Aritma Praha 58 4
7. Sokol Královské Vinohrady Praha 45 2
Celkové pořadí družstev v kvalifikaci - neoficielně:
poř. družstvo 1.kolo 2.kolo celkem
1. SK Kotlářka Praha 5 14 19
2. PSK Olymp Praha 7 12 19
3. ASK Slavia Praha "C" 6 10 16
4. AŠK Mazurská-Bohnice Praha "A" 4 8 12
5. SK Spartak Praha 4 "B" 2 6 8
6. SK Aritma Praha 3 4 7
7. Sokol Královské Vinohrady Praha 1 2 3