Kvalifikace MPD mladšího žactva - Přespolní běh
Datum:  7.4.2010
Místo:  Centrální Park Prahy 13
Pořadatel: SK Aktis Praha
Ředitel závodu: Radek Bártl
Hlavní rozhodčí:  Kateřina Jindřichová 
Startér:  Jan Ruda
Výsledky zpracoval: Marek Zikl
SKUPINA   "C"
pořadí číslo Přijmení Jméno ročník Oddíl čas
1 57 Kopecká Anežka 97 SK Dvojka 5:15,8
2 39 Pezlar Vojtěch 97 SK ZŠ Jeseniova "A" 5:26,9
3 343 Tučková Jana 97 TJ Stodůlky Praha 5:36,5
4 346 Sellner Matěj 98 TJ Stodůlky Praha 5:37,5
5 354 Kocík Adam 97 SK Aktis Praha 5:38,4
6 60 Skotnická Terezie 98 SK Dvojka 5:38,9
7 349 Zahradník Jirka 98 TJ Stodůlky Praha 5:43,9
8 363 Pavlišta Jan  97 SK Aktis Praha 5:44,4
9 30 Koller Petr 97 SK ZŠ Jeseniova "A" 5:44,9
10 339 Jonová Markéta 97 TJ Stodůlky Praha 5:45,3
11 17 Janoušek Ondřej 97 SK ZŠ Jeseniova "A" 5:48,5
12 21 Vykoupilová Tereza 99 ASK Slavia "B" 5:50,7
13 16 Kordovská Kamila 97 SK ZŠ Jeseniova "A" 5:51,8
14 347 Skalný Jan 97 TJ Stodůlky Praha 5:55,2
15 351 Štogl Ondřej 98 TJ Stodůlky Praha 5:55,5
16 186 Záruba Tomáš 97 AC Praha 1890 5:56,4
17 340 Roverová Christine 98 TJ Stodůlky Praha 5:57,2
18 185 Vacenovský Richard 98 AC Praha 1890 5:57,8
19 24 Zafarová Johana 98 SK ZŠ Jeseniova "A" 5:58,8
20 20 Tůma Lukáš 97 SK ZŠ Jeseniova "A" 5:59
21 45 Valenta Tomáš 97 SK ZŠ Jeseniova "A" 5:59,5
22 344 Kadeřávková Anna 98 TJ Stodůlky Praha 6:01
23 350 Moucha Radek 98 TJ Stodůlky Praha 6:02,4
24 26 Bělohlávková Barbora 2000 AŠK Mazurská "B" 6:02,8
25 200 Hamerníková Veronika 97 TJ Stodůlky Praha 6:03
26 348 Štěpánek Tadeáš 98 TJ Stodůlky Praha 6:04,2
27 12 Švancarová Kristýna 98 SK ZŠ Jeseniova "A" 6:06,3
28 345 Kubát Zdeněk 98 TJ Stodůlky Praha 6:07,2
29 38 Panýrek Pavel 99 ASK Slavia "B" 6:09,3
30 33 Kývalová Tereza 2000 AŠK Mazurská "B" 6:09,8
31 341 Součková Dorka 98 TJ Stodůlky Praha 6:10,4
32 365 Švehlová Veronika 98 SK Aktis Praha 6:11,5
33 338 Jirmanová Karolína 98 TJ Stodůlky Praha 6:12,9
34 59 Štěpánková Anna 99 ASK Slavia "B" 6:15,7
35 15 Klepl Mikuláš 99 ASK Slavia "B" 6:16,3
36 37 Reynoldsová Lucie 98 ASK Slavia "B" 6:17,9
37 19 Mandová Aneta 97 SK ZŠ Jeseniova "A" 6:19,5
38 46 Horáková Kateřina 99 AŠK Mazurská "B" 6:19,8
39 22 Jelen Adam 99 ASK Slavia "B" 6:23
40 99 Smrkovský Vít 99 AŠK Mazurská "B" 6:23,3
41 42 Růžičková Johana 99 AŠK Mazurská "B" 6:24,7
42 27 Černý Ondřej 99 ASK Slavia "B" 6:25,3
43 25 Cranford Anna 98 SK ZŠ Jeseniova "A" 6:26,4
44 34 Fabian Samuel 97 SK ZŠ Jeseniova "A" 6:27,1
45 56 Burešová Lucie 99 SK Dvojka 6:27,2
46 92 Havlík Adam 2001 AŠK Mazurská "B" 6:28,5
47 58 Tůmová Markéta 98 SK Dvojka 6:29,3
48 352 Brišová Jana 97 SK Aktis Praha 6:31,3
49 41 Pouchová Veronika 99 AŠK Mazurská "B" 6:31,8
50 95 Jagschová Aneta 98 SK Dvojka 6:32,4
51 353 Hendrychová Vanda 97 SK Aktis Praha 6:34,9
52 31 Rybářová Dominika 98 SK ZŠ Jeseniova "A" 6:35,5
53 366 Urhová Dominika 98 SK Aktis Praha 6:36
54 342 Špačková Jitka 98 TJ Stodůlky Praha 6:37,2
55 18 Šimek David 97 SK ZŠ Jeseniova "A" 6:38,3
56 355 Kreuzmann Matyáš 98 SK Aktis Praha 6:39,2
57 96 Špačková Tereza 2000 AŠK Mazurská "B" 6:40
58 184 Tiplicová Natálie 2000 AŠK Mazurská "B" 6:41
59 9 Dostálová Alžběta 99 ASK Slavia "B" 6:41,8
60 23 Franková Agáta 98 SK ZŠ Jeseniova "A" 6:42,7
61 36 Varga Adam 2000 AŠK Mazurská "B" 6:43,5
62 100 Urban Jan 99 AŠK Mazurská "B" 6:55,8
63 32 Klípová Kristýna 2000 AŠK Mazurská "B" 6:45,1
64 40 Nováková Kristýna 99 AŠK Mazurská "B" 6:45,3
65 11 Kroulík Martin 98 ASK Slavia "B" 6:46,4
66 110 Štucaurová Nikola 2000 AŠK Mazurská "B" 6:48,8
67 91 Baudisch Adam 2001 AŠK Mazurská "B" 6:47,3
68 43 Šmejkalová Tereza 2000 AŠK Mazurská "B" 6:54,4
69 364 Szappanosová Kim 97 SK Aktis Praha 6:56,9
70 98 Malkus David 2000 AŠK Mazurská "B" 7:01,5
71 10 Veselá Kateřina 97 SK ZŠ Jeseniova "A" 7:16,3
72 356 Leblová Kateřina 97 SK Aktis Praha 7:35,4
Tabulka - kvalifikace - skupina "C":
1. Sokol Stodůlky 92 7b.
2. SK ZŠ Jeseniova "A" 122 6b.
3. ASK Slavia "B" 286 5b.
4. SK Aktis 322 4b.
5. AŠK Mazurská "B" 325 3b.
6. SK Dvojka 368 2b.
7. AC 1890 472 1b.