Kvalifikace MPD mladšího žactva - Přespolní běh
Datum:  7.4.2010
Místo:  Centrální Park Prahy 13
Pořadatel: SK Aktis Praha
Ředitel závodu: Radek Bártl
Hlavní rozhodčí:  Kateřina Jindřichová 
Staratér:  Jan Ruda
Výsledky: Marek Zikl
SKUPINA   "A"
pořadí číslo Přijmení Jméno ročník Oddíl čas
1 185 Mrkous Jan 97 ASK Slavia "C" 5:09
2 188 Pekárek Adam 99 ASK Slavia "C" 5:10
3 348 Rada Petr 97 PSK Olymp Praha 5:11
4 344 Erben Jakub 98 PSK Olymp Praha 5:13
5 245 Kubš Jan 97 PSK Olymp Praha 5:14
6 417 Klár Jan 98 SK Kotlářka 5:22
7 347 Štyler Ondřej 2000 PSK Olymp Praha 5:23
8 343 Kocourek Viktor 97 PSK Olymp Praha 5:25
9 350 Šimek Vojtěch 97 PSK Olymp Praha 5:27
10 194 Václavík Miroslav 98 ASK Slavia "C" 5:28
11 18 Obhlídal Vojtěch 97 SK Kotlářka 5:29
12 54 Skopec  Jan 99 SK Kotlářka 5:31
13 346 Siegl Pavel 98 PSK Olymp Praha 5:32
14 189 Procházka Jakub 98 ASK Slavia "C" 5:33
15 71 Voldřich Jakub 98 SK Aritma 5:34
16 191 Říha Vojtěch 99 ASK Slavia "C" 5:36
17 97 Janeček Pavel 99 SK Aritma 5:37
18 354 Urban Vít 99 PSK Olymp Praha 5:38
19 352 Čermák Radim 99 PSK Olymp Praha 5:41
20 93 Langer Vítězslav 99 SK Aritma 5:44
21 349 Santolík Václav 97 PSK Olymp Praha 5:45
22 140 Král Petr 98 ASK Slavia "C" 5:46
23 186 Nedvídek Kryštof 99 ASK Slavia "C" 5:49
24 11 Hampel Hynek 99 AŠK Mazurská "A" 5:50
25 224 Hrušková Barbora 97 AŠK Mazurská "A" 5:51
26 211 Betlachová Eliška 98 ASK Slavia "C" 5:54
27 353 Wagner Jakub 98 PSK Olymp Praha 5:55
28 236 Jarešová Lucie 98 SK Kotlářka 5:56
29 184 Monych Ivan 97 ASK Slavia "C" 5:57
30 199 Pařízek Lukáš 99 Sokol Vinohrady 5:58
31 402 Parásková Tereza 2000 SK Kotlářka 5:59
32 218 Baziková Justýna 98 AŠK Mazurská "A" 6:03
33 410 Horváth Ondřej 97 SK Kotlářka 6:04
34 412 Jedlička Jan 98 SK Kotlářka 6:05
35 234 Chotěborová Anna 97 SK Kotlářka 6:06
36 217 Horváthová Ester 2000 SK Kotlářka 6:07
37 48 Zuna Matěj 98 SK Kotlářka 6:08
38 200 Polák Martin 99 Sokol Vinohrady 6:09
39 340 Santolíková Jana 98 PSK Olymp Praha 6:10
40 47 Zuna  Jan 98 SK Kotlářka 6:11
41 228 Paťková Dominika 97 AŠK Mazurská "A" 6:12
42 53 Bartoš David 98 ASK Slavia "C" 6:13
43 49 Hykl Daniel 97 Spartak Praha 4 "B" 6:14
44 413 Jedlička Lukáš 2001 SK Kotlářka 6:17
45 341 Pouchová Denisa 97 PSK Olymp Praha 6:18
46 52 Vaněk Martin 99 Spartak Praha 4 "B" 6:19
47 192 Šimková Anna 98 ASK Slavia "C" 6:22
48 223 Houdová Eliška 98 AŠK Mazurská "A" 6:23
49 51 Solecký Jáchym 98 Spartak Praha 4 "B" 6:24
50 50 Nekola Ivan 99 Spartak Praha 4 "B" 6:26
51 44 Šimek Jan 98 SK Kotlářka 6:28
52 198 Buňat Viktor 99 Sokol Vinohrady 6:29
53 216 Kovářová Tereza 98 ASK Slavia "C" 6:30
54 193 Uzlová Veronika 97 ASK Slavia "C" 6:31
55 96 Hvězda Michal 99 SK Aritma 6:32
56 212 Karafiát Jakub 99 ASK Slavia "C" 6:33
57 17 Kolář Martin 98 AŠK Mazurská "A" 6:34
58 59 Šafrhansová Anna 99 Spartak Praha 4 "B" 6:35
59 57 Moravcová Zuzana 98 Spartak Praha 4 "B" 6:36
60 232 Turnerová Nicoleta 2000 AŠK Mazurská "A" 6:37
61 213 Kohoutková Kateřina 98 ASK Slavia "C" 6:37
62 110 Král Daniel 98 ASK Slavia "C" 6:39
63 45 Zach Maxmilián 98 SK Kotlářka 6:40
64 13 Čambor Marko 97 AŠK Mazurská "A" 6:41
65 74 Šesták Petr 2000 SK Aritma 6:42
66 94 Bařeš Marek 2000 SK Aritma 6:43
67 15 Čambor Michael 1997 AŠK Mazurská "A" 6:44
68 8 Vlášek Jakub 97 AŠK Mazurská "A" 6:44,5
69 190 Procházková Lucie 98 ASK Slavia "C" 6:44,8
70 226 Mrázková Lucie 99 AŠK Mazurská "A" 6:45
71 91 Stříbrný Kryštof 2000 SK Aritma 6:46
72 95 Bareš Ondřej 99 SK Aritma 6:47
73 342 Švehlová Kateřina 97 PSK Olymp Praha 6:48
74 124 Janečková  Tereza 97 SK Aritma 6:49
75 14 Hibš Jan 97 AŠK Mazurská "A" 6:50
76 58 Růžičková Kateřina 98 Spartak Praha 4 "B" 6:51
77 415 Jirásek Jan 2000 SK Kotlářka 6:52
78 332 Chlumská Hedvika 99 Sokol Vinohrady 6:53
79 196 Pazourek Martin 98 SK Aritma 6:54
80 403 Uhrová Karolína 99 SK Kotlářka 6:55
81 98 Kabát Štěpán 99 SK Aritma 6:56
82 238 Vernerová Tereza 2000 SK Kotlářka 6:57
83 56 Hrbková Tereza 98 Spartak Praha 4 "B" 7:00
84 16 Kormout Štěpán 97 AŠK Mazurská "A" 7:03
85 221 Hlubučková Tereza 97 AŠK Mazurská "A" 7:04
86 197 Blažek Filip 97 Sokol Vinohrady 7:06
87 335 Lhotáková Kamila 2000 Sokol Vinohrady 7:18
88 334 Kabátová Barbora 98 Sokol Vinohrady 7:19
89 237 Javorská Aneta 98 SK Kotlářka 7:20
90 401 Nidetzká Tereza 97 SK Kotlářka 7:21
91 187 Oppelová Kamila 98 ASK Slavia "C" 7:22
92 60 Volková Tereza 98 Spartak Praha 4 "B" 7:26
93 55 Baldová Lenka 98 Spartak Praha 4 "B" 7:28
94 337 Zindulková Adéla 99 Sokol Vinohrady 7:29
95 195 Palátová Eliška 98 ASK Slavia "C" 7:38
96 100 Bednářová Michaela 97 SK Aritma 7:42
97 220 Hampelová Gabrilela 97 AŠK Mazurská "A" 7:44
98 222 Holzbachová Eliška 98 AŠK Mazurská "A" 7:45
99 405 Zichová Antonie 98 SK Kotlářka 7:55
100 231 Sehnalová Kristýna 97 AŠK Mazurská "A" 8:00
101 336 Vebrová Sarah 2000 Sokol Vinohrady 8:01
102 333 Mayová Anna 2000 Sokol Vinohrady 8:02
103 331 Greinix Christine 2000 Sokol Vinohrady 8:12
104 92 Řežábková Kristina 2000 SK Aritma DNF
105 338 Krupařová Dominika 97 PSK Olymp Praha DNF
106 339 Krupařová Lucie 99 PSK Olymp Praha DNF
107 351 Nicolas Viktor 98 PSK Olymp Praha DNF
Tabulka - kvalifikace - skupina "A":
1. PSK Olymp Praha 67 7b.
2. ASK Slavia "C" 114 6b.
3. SK Kotlářka 190 5b.
4. AŠK Mazurská "A" 351 4b.
5. Aritma Praha 381 3b.
6. Spartak Praha 4 "B" 464 2b.
7. Sokol Král. Vinohrady 553 1b.